Перейти до змісту

Куплю Passat B3 Universal D


avrokir

Рекомендовані повідомлення

  • 3 тижня потому...

UP!!! Бюджет збільшився до 7500. Пропонуєм авто "b4", бажано з двигуном 1Z, бо в процесі пошуку вже два рази попадав на проблемні AAZ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

UP!!! Бюджет збільшився до 7500. Пропонуєм авто "b4", бажано з двигуном 1Z, бо в процесі пошуку вже два рази попадав на проблемні AAZ.

1z також дізель?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

UP!!! Бюджет збільшився до 7500. Пропонуєм авто "b4", бажано з двигуном 1Z, бо в процесі пошуку вже два рази попадав на проблемні AAZ.

1z також дізель?

Ну да - це TDI, тіко там замість шпонки на колінвалі (на відміну від AAZ) так званий фрезерний зріз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

UP!!! Бюджет збільшився до 7500. Пропонуєм авто "b4", бажано з двигуном 1Z, бо в процесі пошуку вже два рази попадав на проблемні AAZ.

1z також дізель?

Ну да - це TDI, тіко там замість шпонки (на відміну від AAZ) так званий фрезерний зріз.

Є відмінний універсальчік - правда не дизельний, але зато БМВ!

http://auto.ria.ua/auto_bmw_3054688.html

Ціна нормальна, як на бмв... :) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є відмінний універсальчік - правда не дизельний, але зато БМВ!

http://auto.ria.ua/auto_bmw_3054688.html

Ціна нормальна, як на бмв... :) :)

Ну бмв, це звичайно БМВ, але я в пошуці народного авто німців (VW) з тракторним мотором, в кума такий - за 3 роки ніяких проблем, а мене перед цим був бензиновий, то постійно були трабла, ледве продав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пассатік 1995р.в., пробіг-трохи більше200000км, 1.6 бензин, механіка, караван, темно-синій, велюр, 2 подушки, 4ел. подйомніка, кондішн, центр. замок колеса-зима в норм. стані. Не їздив по Україні, не пив нашого бензинчику і маселка!!!!!

Ціна - 8850, торг

Не цікавить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пассатік 1995р.в., пробіг-трохи більше200000км, 1.6 бензин, механіка, караван, темно-синій, велюр, 2 подушки, 4ел. подйомніка, кондішн, центр. замок колеса-зима в норм. стані. Не їздив по Україні, не пив нашого бензинчику і маселка!!!!!

Ціна - 8850, торг

Не цікавить?

Дякую за пропозицію, але шукаю дизель, бо робоча - також дизельок, ну сам розумієш, ми ж щирі українці, як без методу сполучених посудин...:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

раджу автору трохи розширити свій кругозір в плані марок автомобілів, теза "в кума такий - за 3 роки ніяких проблем" це типовий український метод вибору автомобіля, як на мене, абсолютно неправильний і невиправданий. А на VW надто високі ціни ставлять. Я думаю що, будь-який автомобіль буде їздити нормально при належному догляді.

Удачі у виборі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

раджу автору трохи розширити свій кругозір в плані марок автомобілів, теза "в кума такий - за 3 роки ніяких проблем" це типовий український метод вибору автомобіля, як на мене, абсолютно неправильний і невиправданий. А на VW надто високі ціни ставлять. Я думаю що, будь-який автомобіль буде їздити нормально при належному догляді.

Удачі у виборі!

тут мова йде про взаємозаміняємість агрегатів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...