Перейти до змісту

продам динаміки


Bit

Рекомендовані повідомлення

диво радянської техніки. підключав до компютерного саба-грають на ура, звук чистий і приємний.

почнемо торг з 200 грн!

контакти або тут, або ПМ, або 063 68 55 998

аська 352976798

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это же не динамики, а АС.

А по показателям АЧХ они слишком слабоваты для 200 грн, так как Амфитон 25-АС027 мощьнее в разы по цене 150 грн за пару...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно, до чуда техніки їм далеко, є кращі представники совкового аудіо ,але звучать значно краще всякого китайського свена, гембірда та ін. Мають справжній пасивний фільтр, а не конденсатор на вході пищалки (як у більшості Китая). Для комп. акустики саме те. Але враховуючи потертість корпуса, необхідність підсилювача, ціна їм 150-180 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю, з чого ви взяли шо корпус потертий :) як на такому фото таке можна побачити?) там стан нових фактично! хіба шо від пилюки протерти вологою тряпочкою)

180 грн... торгуємся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно, до чуда техніки їм далеко, є кращі представники совкового аудіо ,але звучать значно краще всякого китайського свена, гембірда та ін. Мають справжній пасивний фільтр, а не конденсатор на вході пищалки (як у більшості Китая). Для комп. акустики саме те. Але враховуючи потертість корпуса, необхідність підсилювача, ціна їм 150-180 грн.

Это не компьютерная акустика и не знаю кем надо быть что бы пасивные АС подключались к источнику цифровому?) Смысл?

А на счет архитектуры АС знаком, фильтр + распридилитель частот и фазоинвертор.

А на счет пищалок он же "твитер" есть для ВЧ так как система двухполосная. В общем сори за оффтоп, кому надо тот возьмет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю, з чого ви взяли шо корпус потертий :) як на такому фото таке можна побачити?)

Кути на лицевій стороні виглядають не новими, звідси й думка про потертість корпусу. Можу помилятись.

Это не компьютерная акустика и не знаю кем надо быть что бы пасивные АС подключались к источнику цифровому?) Смысл?

По Вашому, пасивну акустику взагалі не можна підключати до СD, DVD програвачів та інших цифрових джерел? Чи Ви мали на увазі, що звичайна звукова ПК не розкриє потенціал даної акустики. Якщо так, то повірте розкриє ще й як. Коли вона проектувалась, вимоги до якості параметрів апаратури були значно менші, в основному люди користувались касетниками і паршивими платівками. Тоді вимоги до параметрів АЧХ, КНИ були зовсім іншими.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю, з чого ви взяли шо корпус потертий :) як на такому фото таке можна побачити?)

Кути на лицевій стороні виглядають не новими, звідси й думка про потертість корпусу. Можу помилятись.

Это не компьютерная акустика и не знаю кем надо быть что бы пасивные АС подключались к источнику цифровому?) Смысл?

По Вашому, пасивну акустику взагалі не можна підключати до СD, DVD програвачів та інших цифрових джерел? Чи Ви мали на увазі, що звичайна звукова ПК не розкриє потенціал даної акустики. Якщо так, то повірте розкриє ще й як. Коли вона проектувалась, вимоги до якості параметрів апаратури були значно менші, в основному люди користувались касетниками і паршивими платівками. Тоді вимоги до параметрів АЧХ, КНИ були зовсім іншими.

Ну Вы как любитель или просто слушатель разницы и не заметите, разве что по тестам, наверное все таки не слышали как звучит пасивная АС через усилитель с аналоговым источником, пусть даже винилового вертка. Лучше китайского гембрида она будет нет сомнений :).

А на счет потенциала тут сказать тяжело, так же зависит от звуковой платы и секвенсора который будет отдавать звук на усилитель.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо когось цікавить, то 170 грн+можна торгуватись

на рахунок того, що краще китайського гемберда гратиме-то тут навіть мови немає. якщо підібрати хороший підсилювач, то навіть мікролаби явно не вспливають по рівню звуку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це трохи спрощений/здешевлений варіант S-30 (10AC-222)

дійсно при такому літражу і з 25-ГДН на борту і ФІ звучать вони непогано. в середині пасивний фільтр без індикатора перегрузки.

передні решітки динаміків навідміну від згаданих S-30 пластмасові...

корпус з хорошого ДСП, але часто розклеюється =(

добра герметизація, відсутність внутрішнього наповнення.

значним недоліком таких колонок є металевий звук пищалки, але це не вищий клас апаратури, не HI-FI.

у мене такого типу колонок було 6 штук свого часу. дещо продав, дещо зосталось =)

зовнішний вигляд як для совєтів дуже навіть нічогенький.

народ правду каже, їх реальна ціна десь 150-170 грн

200 грн коштують повноцінні S-30. з металевими решітками і індикатором перегрузки на борту ;)

Амфитон 25-АС027 мощьнее в разы по цене 150 грн за пару...

де?? давай джерело, я прикуплю собі штук десять!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це трохи спрощений/здешевлений варіант S-30 (10AC-222)

дійсно при такому літражу і з 25-ГДН на борту і ФІ звучать вони непогано. в середині пасивний фільтр без індикатора перегрузки.

передні решітки динаміків навідміну від згаданих S-30 пластмасові...

корпус з хорошого ДСП, але часто розклеюється =(

добра герметизація, відсутність внутрішнього наповнення.

значним недоліком таких колонок є металевий звук пищалки, але це не вищий клас апаратури, не HI-FI.

у мене такого типу колонок було 6 штук свого часу. дещо продав, дещо зосталось =)

зовнішний вигляд як для совєтів дуже навіть нічогенький.

народ правду каже, їх реальна ціна десь 150-170 грн

200 грн коштують повноцінні S-30. з металевими решітками і індикатором перегрузки на борту ;)

Амфитон 25-АС027 мощьнее в разы по цене 150 грн за пару...

де?? давай джерело, я прикуплю собі штук десять!

Ну там же не конвеер, я себе взял за 150 грн пару и сейчас занимаюсь доработкой этих самых АС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну то не треба вводити в оману людей шо можна взяти. таких цін немає на даний час!! А те шо ти колись брав - то було "давно і неправда", і той хто тобі продав лох.

вартість Амфитон 25-АС027 порядку 400 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Апаратура бомба, в мене в машині стоять дві, одна трошки зтаріша, друга новіша низькочастотна (модель не пам'ятаю)....валять - дай дорогу.......150 якраз їх ціна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну то не треба вводити в оману людей шо можна взяти. таких цін немає на даний час!! А те шо ти колись брав - то було "давно і неправда", і той хто тобі продав лох.

вартість Амфитон 25-АС027 порядку 400 грн.

Эм, хз мб. После доработки они будут цениться в 1000грн. не меньше.

Sorry за оффтоп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

досить вже флудити! 150 грн за пару! стан колонок дуже хороший! телефонуйте і забирайте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знову продається! клієнт морочив голову своїм усілком.

на сабвуфері f&d IS100 звучання чисте і близьке до ідеалу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний Bit!

Голову я не морочив. Ти сказав що вони нормально звучать, але як можна таке говорити підключивши їх до сабвуфера, де не йдуть низькі частоти на виходи крім самого саба.

Підключи до нормального підсилювача і ти сам все почуєш.

Дані динаміки не призначені лише для високих частот. Тому низькі частоти вони також повинні як-неяк але відігравати.

Але якщо навіть на невеликій гучності при програванні басів чути посторонні металічні звуки(лише на одній колонці), то ти мене вибач!

Перевір нормально динаміки і не вводь покупців в оману!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нічого там не чути. я при вас прослухав в себе вдома.

до речі, низькі частоти і через саб ідуть теж! почитайте інформацію в інтернеті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...