Перейти до змісту

Спорт


fantazy

Спорт  

28 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Дуже хотілося б мати тему "Спорт"...

я думаю адмінам не важко було б створити...

ну і ваше голосування :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже хотілося б мати тему "Спорт"...

я думаю адмінам не важко було б створити...

ну і ваше голосування :)

Звичайно підтримую :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я за, двома руками :) . Люблю спорт.

З.І. Доречі!!!! Хто яким зараз займається спортом. Я наприклад на даний момент хожу в тренажерний зал "Павер Хаус" (досить не погано), і думаю ще записатись в басейн :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я за, двома руками :) . Люблю спорт.

З.І. Доречі!!!! Хто яким зараз займається спортом. Я наприклад на даний момент хожу в тренажерний зал "Павер Хаус" (досить не погано), і думаю ще записатись в басейн :)

А павер хаус, це де? Бо я в "Динамо" сидів, а зара вирішив звідти спригнути кудись! Як там обстановка\ціни?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я за, двома руками :bayan: . Люблю спорт.

З.І. Доречі!!!! Хто яким зараз займається спортом. Я наприклад на даний момент хожу в тренажерний зал "Павер Хаус" (досить не погано), і думаю ще записатись в басейн :ahuet:

А павер хаус, це де? Бо я в "Динамо" сидів, а зара вирішив звідти спригнути кудись! Як там обстановка\ціни?

Знаходиться на вул. Зв'язківців 1. Ціна на один місяць здається 150 грн., є тренер. Сам зал на другому поверсі, а на першому буде сауна і масаж (скоро). Перше тренування безкоштовне. Хто хоче займатися приходьте, все розкажуть і покажуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

http://board.lutsk.ua/forums/index.php?showforum=56

Создано.

Кандидатура модератора вакантна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю кроме новостей там почти ничего и не будет. Можно и лутсктолк обойтись было.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...