Перейти до змісту

Куплю Автомагнитолу


Рекомендовані повідомлення

Куплю несильно наворочену автомагнітолу (БУ чи нову), основне щоб була надійна, читала audio, mp3 диски, нормальний радіоприймач був.

Можете порадити де у Луцьку можна купувати таке БУ, щоб гарантія була?

А то от у мене знайомий купив десь на варшавці в ларку БУ магнітолу, рік поробила а потім перестала читати диски

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А то от у мене знайомий купив десь на варшавці в ларку БУ магнітолу, рік поробила а потім перестала читати диски

Програма "6 кроків до магнітоли в авто":

1) видурити матафон у товариша (буцімто, на запчастини)

2 ) зняти кришку матафона

3) ватою, що не залишає ворсин (шукати в магазинах фототоварів) акуратно, без зусиль протерти лінзу лазера

4) продути

5) ще раз протерти

6) встановити кришку на місце

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якшо лазер відпрацював свій ресурс - ніякі протирання йому вже не допоможуть.

можна спробувати трохи (з відчуттям міри) підкрутити змінний резистор на головці, і таким чином збільшити потужність сівшого лазера.

і взагалі якшо диски не читає, то необов'язково проблеми з лазером.

щоб магнітола була надійна, - купуйте бренд. тобто відомі фірми чи моделі, рідні автомагнітоли з машин.

гарантію наврядчи хто вам дасть. і якшо дадуть то не більше ніж на 3 - 6 місяців!

в свій час в ельдорадо можна було брати деякі моделі нові дорожче і дешевше. відповідно з довгою гаратією на 3 роки і короткою там шось на 6 чи 12 міс.

ну і шоб магнітола вам служила, переконайтесь що у вас не волга, де бортова мережа скаче 10-18 вольт, і динаміки ви підключили за правилами ;)

вдалої покупки :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора привезли з Гамбурга нові AIWA, В них є USB,вихід на саб і блутус як мені пояснили коли ідеш в авто і хтось дзвонить тоді телефон зєднується з магнітофоном звук пісні проглушується і ти говориш бо в магнітофоні встроєний мікрофон!Ціна питання-800гр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...