Перейти до змісту

Куплю антену для 3G CDME модема (Інтертелеком)


Рекомендовані повідомлення

Куплю антену для 3G CDME модему Nowatel USB720 (інтертелеком) на 30-50 км.

Може хтось знає в яких магазинах вона може бути в Луцьку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на скільки мені не зраджує пам'ять дальність СДМА стандарту обмежена фізично до 30 км.

а враховуючи залежність радіусу покриття антени від висоти її підвісу то шоб покрити ділянку 50 км антену тре піднімати на вишку в 20-30 м. враховуючи затухання в кабелі на такій довжині тре ставити підсилювач...

короче, діло то не реальне.

якшо в інтертелекомі такого барахла не продають, то саме реально скласти просту направлену банкову антену або рамочну. в інеті інфи повно =)

підсилення пристойне, кошти мінімальні. заводські дуже дорогі і не завжди ефективні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підтримую laser

Мій друг живе далеко від ковеля. і чам модем нічого не ловить.

Він підєднує до нього звичайну стару радянську антену і все працює на ура.

шнурочок-перехідник, під гніздо модему я купував за телефоном 295296 (напроти майдану).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

телевізійна ДМВ антена підійде в тому випадку якшо СДМА йде на частоті 800-900 МГц, так як останній 60й канал, здається, працює на частоті 782-790 МГц, в такому разі ККД буде достатній ще.

слід зауважити тільки що в телику хвильовий опір 75 Ом, а в модемах і радіостанціях найчастіше 50...

якшо СДМА на частоті 1800-1900 МГц, можна юзати вай-фай антену на 1,8 ГГц =)

але на таких частотах несогласованість буде значно зменшувати ККД...

щоб дізнатись свою частоту тре взнати чи у вас ev-do стандарт в модемі, чи CDMA2000 і далі в неті є таблиці десь. або найти державні дозволи на використання частотного ресурсу інтертелекома в україні. принаймі на утел подібна інфа є на форумах :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підійде логоперіодична антена,тільки треба ставити вертикально.А конектора я брав в *місто 3 G* біля Фуршета.Подивись по карті покриття,чи є сенс ставити.А в магазині комплект антени коштує 350 грн.

laser,там десь 850 мгц.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

;) точно, я забув про поляризацію!

тре і собі в 3G зайти, хочу і до свого UMTS можема антену приєднати.

сорі за :offtopic:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перевірено-працює Зробив таку антену бабусі щоб в село дозвонитися можна було. :) В хаті мобільний зовсім не ловить а з антеною 3 поділки сигналу .Закріпив на віконній рамі.Мобільний-старенька Моторола в яку запаяв напряму кабель (бо не найшов перехідник).Довжина кабелю 2м.

post-6641-0-97592400-1290336311_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

антени є 14 і 17 дб підсилення, в мене дома 45 км від Луцька 14дб, 10м кабеля ловить на закачку 150кб/с, а користування близько 1Мб.

можу запропонувати за 250грн.

комплект: антена, кабель 7м., або більше, перехідник і доставка в Луцьк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за пораду ar-s та за пропозицію kozakd. Буду пробувати робити сам ось таку як тут http://pobho.com.ua/forum/viewtopic.php?f=41&t=28200, якщо невийде звернуся до kozakd.

Встановлюватися буду на відстані 35 км від Луцька, думаю вистачить для підсилення Intertelecom, ось тільки ще треба перехідник до модема Nowatel U720, тобто кусок дроту який чогось такий дорогий, може хто знаэ де можна купити, або сам продає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

067 362 91 03 Ігор, людина з Рівного, але доставка не проблема в наш час (50грн перехідник)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось в мене якісь фотки осталися з тієї антени що я робив А взагалі-то я б на твоєму місці зробив так: модем в тебе юсб? значить візьми супутникову тарілку діаметром 60см помісти модем в фокус тарілки і направ її в потрібну сторону :) Думаю буде тобі щастя.І не тра морочитись з виготовленням антени купівлею кабелю і т.д.Тільки юсб-подовжувачів декілька купи щоб тарілку вище підняти. :ok:

post-6641-0-79841200-1290371059_thumb.jp

post-6641-0-31018700-1290371066_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось в мене якісь фотки осталися з тієї антени що я робив А взагалі-то я б на твоєму місці зробив так: модем в тебе юсб? значить візьми супутникову тарілку діаметром 60см помісти модем в фокус тарілки і направ її в потрібну сторону :) Думаю буде тобі щастя.І не тра морочитись з виготовленням антени купівлею кабелю і т.д.Тільки юсб-подовжувачів декілька купи щоб тарілку вище підняти. :ok:

Буду робити антену таку як ви показували вище, супутникової тарілки немає, та й мабуть підсилення буде недостатнім з тарілкою і не так зручно.

Модем USB Nowatel U720.

Куплю до даного модему кабель-перехідник!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...