Перейти до змісту

работа в Москве


sergij

Рекомендовані повідомлення

ну це якись пзд ц. ні контактів, ні умов роботи, ні умов проживання. ні сум.. ні назви контори. нічого. навіть телефону контактного нема. ти шо, дебілів шукаєш яким тільки інет провели?

будь я модером-я б тебе в баню на місяць впер, якшо не в перманент.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну це якись пзд ц. ні контактів, ні умов роботи, ні умов проживання. ні сум.. ні назви контори. нічого. навіть телефону контактного нема. ти шо, дебілів шукаєш яким тільки інет провели?

будь я модером-я б тебе в баню на місяць впер, якшо не в перманент.

У рабства нету условий и договоров

На счет бани-счас придет дядя модер и выдаст путевку в сауну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ахахах) на рахунок рабства, то ти правий. бо тут саме ним і попахує)) ніякої конкретики... до чорта на кулічки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чё вы набросились на человека... :) Он не ищет рабочих, он просто констатирует ФАКт, что мол так и так, нужны там дескать люди такие, а он не при-делах..... просто слышал о дефиците такой специальности. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє, я думаю як мінімум автор має вказати хочаб через який робочий термін тим електрикам віддадуть паспорти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну це якись пзд ц. ні контактів, ні умов роботи, ні умов проживання. ні сум.. ні назви контори. нічого. навіть телефону контактного нема. ти шо, дебілів шукаєш яким тільки інет провели?

будь я модером-я б тебе в баню на місяць впер, якшо не в перманент.

А ще зазвичай пишуть, що ніколи на клятих москалів працювати не будемо, тому що ми горді і краще будемо сидіти дома без роботи і патякати, що зараз вилізе з монітора рука Москви забере у нас паспорти і зажене нас у рабство ... ну і тому подібне...

А тепер трошки від себе, Вам у відповідь шановний "Bit".

1.Мені дуже приємно, що завдяки Вашим коментарям, моя тема знаходиться на першій сторінці.

2.Дякувати долі, Ви не модератор, я думаю, що модератор спочатку попередив би про порушення якихось правил форуму, а потім вже відправляв би помитися у лазню.

3.І останнім пунктом іде запитання: ви кваліфікований електрик-слаботочник чи все таки кур'єр, тому що я бачив Ваш коментар і в попередній темі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще зазвичай пишуть, що ніколи на клятих москалів працювати не будемо, тому що ми горді і краще будемо сидіти дома без роботи і патякати, що зараз вилізе з монітора рука Москви забере у нас паспорти і зажене нас у рабство ... ну і тому подібне...

А тепер трошки від себе, Вам у відповідь шановний "Bit".

1.Мені дуже приємно, що завдяки Вашим коментарям, моя тема знаходиться на першій сторінці.

2.Дякувати долі, Ви не модератор, я думаю, що модератор спочатку попередив би про порушення якихось правил форуму, а потім вже відправляв би помитися у лазню.

3.І останнім пунктом іде запитання: ви кваліфікований електрик-слаботочник чи все таки кур'єр, тому що я бачив Ваш коментар і в попередній темі?

Дорогуша,вы находитесь в спец разделе в котором есть определенные требование к оформлению.Будьте любезны оформить заявку до конца,ибо на вашу тему пойдет жалоба и думаю не одна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний користувач Сергій.

1. мені не шкода. тіштесь і далі

2. дякуйте долі і надалі, що я не модератор. бо форум був би рази в три чистіший і ви були б в бані. відносно попереджень і правил! шановний, коли ви реєструвались на форумі, ви мали ознайомитись з його правилами. а коли постили тут оголошення, мали ознайомитись з правилами розділу. все як у кримінальному кодексі-незнання законів не звільняє від відповідальності. це не форум на юкозі, де три активних юзера, яких треба будь-яким чином утримати, бо форум вмре. форум житиме і без вас.. тут вам ніхто нічого не винен.

3. моя спеціальність далека як від одного, так і від другого. і я не збираюсь сперечатись з вами чия вища освіта крутіше-ваша чи моя.

4. майте якусь повагу до людей. ви не статтю сюди постите, типу які вакансії треба в росії. ви постите пропозицію роботи, яка вирішує життя людей. їхати чорт-зна куди, чорт-зна на яких умовах, до "чорта на кулічки", ви вважаєте нормальним? і так, у мене є знайомий, який має потрібну вас кваліфікацію і якого цікавила б дана вакансія, якби вона була розписана конкретно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...