Перейти до змісту

Допоможіть порадою!


poliglot

Рекомендовані повідомлення

Купив у Польщі моб.телефон Нокія 5800. Звісно що не декларував. і імей в чорному списку!!!! Що можна зробити????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну це ж до пори до часу.......

100% забити і невестись на гарно продуману пропаганду !!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну це ж до пори до часу.......

забити...

десь читав в інеті (влом рити), що сам голова НКРЗ (Колобов здається) признав ідею з чорними списками утопічною... і вони вже від цієї ідеї відмовились.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну це ж до пори до часу.......

забити...

десь читав в інеті (влом рити), що сам голова НКРЗ (Колобов здається) признав ідею з чорними списками утопічною... і вони вже від цієї ідеї відмовились.

враховуючи те, як вони вводять ці списки в дію, забити і не паритись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

десь читав в інеті (влом рити), що сам голова НКРЗ (Колобов здається) признав ідею з чорними списками утопічною... і вони вже від цієї ідеї відмовились.

Так- так знайома тема. щось подібне читав. +самі оператори відмовляються працювати собі в "убиток"

А телефон , що непрацює в наших краях? чи що? Колись в мене був так само телефон привезений (нелегально з Італії)- я заніс на варшавку, мені за 40грн. в 2008 році перешили і все він робив добре. Пізніше я його навіть продав :rolleyes: мош попробуй перешити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

trifoz, причому тут перешивка до чорного списку.

trifoz, причому тут перешивка до чорного списку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

но есть 1 но. коли мілійія буде перевіряти і побачить що "в чорному спику" можуть потаскати...копи будуть перевіряти чи телефон не крадений і так далі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

trifoz, причому тут перешивка до чорного списку.

trifoz, причому тут перешивка до чорного списку.

Імеї теж перешивають доречі!!!

Але є другий варіант, зареєструвати його в частот нагляді з "лівою декларацією"

PS. Хоча дивно що тел відразу у чорний список закинули, по ідеї він мав би бути сірим, як і усі інші. Можливо він просто не розлочаний під наші оператори...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

но есть 1 но. коли мілійія буде перевіряти і побачить що "в чорному спику" можуть потаскати...копи будуть перевіряти чи телефон не крадений і так далі

Міліція провіряє по базі чи крадений чи ні, а в якому він списку (сірому, білому, зеленому)їм пофіг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fedirr, нiякi iмеї нiхто ще не перешивав, i думаю не буде перешивати, це вас хтось обманув щоб збити грошей бiльше.

yura2281, все вiрно, мiлiцiї пофiг в якому списку твiй телефон, аби не крадений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взагалі смішно якось получиться, якщо з закордону хтось приїде в гості до України (припустим на Євро 2012), а Укрчастотнагляд натравить на них міліцію, бо в них у всіх імеі в чорному списку :)

як на мене, то контроль за імеі-кодами - глупство

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалi то частот нагляд планував вiдключати телефони що перебувають в чорному списку бiльше 3х мiсяцiв, такщо iноземцям тут нiчого не загрожуватиме. Проте коли цi правила запрацюють не знае навiть сам частотнагляд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fedirr, нiякi iмеї нiхто ще не перешивав, i думаю не буде перешивати, це вас хтось обманув щоб збити грошей бiльше.

yura2281, все вiрно, мiлiцiї пофiг в якому списку твiй телефон, аби не крадений.

Які ж Ви люди ліниві, все Вам треба розжовувати, а погуглити впадляк? Kombat83 якщо тобі не перепрошивали ІМЕІ то це не означає що їх взагала не перепрошивають...

poliglot бери закордонний паспорт і дуй в частотнагляд, напишеш заяву і буде тобі щастя :)

Волинська філія УДЦР

43000, м. Луцьк, вул. Л.Українки, 67, кв.36,

Головпочтампт, а/с 45

тел.: (0332) 72-48-69

факс: (0332) 72-48-69

адреса сайту: http://volyn.ucrf.gov.ua/

[email protected]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fedirr, цiкаво де перепрошивають imеi? Якщо ти не в курсi то перешивка iмей обiйдеться тобi дорожче нiж твiй телефон коштуе, дотого ж це КРИМIНАЛЬНА СТАТТЯ. Дивись не попадись бо сядеш надовго.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Kombat83

fedirr, нiякi iмеї нiхто ще не перешивав, i думаю не буде перешивати, це вас хтось обманув щоб збити грошей бiльше.

а стверджував що такого ніхто не робить :jeer:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fedirr, цiкаво де перепрошивають imеi? Якщо ти не в курсi то перешивка iмей обiйдеться тобi дорожче нiж твiй телефон коштуе, дотого ж це КРИМIНАЛЬНА СТАТТЯ. Дивись не попадись бо сядеш надовго.

1-2 то не страшно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...