Перейти до змісту

шукаю людину (для допомогі відкриття візи)


Stanislaw

Рекомендовані повідомлення

Шукаю людину яка може зробити гостьову візу в Польшу!

Розгляну варіанти...!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо людина поспішала коли писали повідомлення, чи думаєш тут всі без помилок пишуть, навіть ти сам?. Чи своїм постом ти хотів допомогти?

освоянні
- освоєнні
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо людина поспішала коли писали повідомлення, чи думаєш тут всі без помилок пишуть, навіть ти сам?. Чи своїм постом ти хотів допомогти?

освоянні
- освоєнні

є такий прийом - сарказм, тому я й зробив помилку навмисне, з метою згаданого сарказму. Чому таким як ти все треба розжовувати? А на рахунок помилки в слові "допомогі", то ніякий поспіх не виправдовує це, тому що помилки в словах, де є перегук "е" з "и" й навпаки, ще можна зрозуміти. Вони трапляються саме від поспішання й у досить грамотних людей, так. Але не "допомогі"!!! Перший клас, млін!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому таким як ти все треба розжовувати?

Тому що я зрозумів по твоїй аві що ти дуже грамотний і любиш всіх вчити і критикувати? А не забагато береш на себе в свій 21 рік? Може переглянеш всі теми на борді, і повипрявляєш помилки і повчиш всіх грамотності, як думаєш багатьом це сподобається?

п.с. сорі за оффтоп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому таким як ти все треба розжовувати?

Тому що я зрозумів по твоїй аві що ти дуже грамотний і любиш всіх вчити і критикувати? А не забагато береш на себе в свій 21 рік? Може переглянеш всі теми на борді, і повипрявляєш помилки і повчиш всіх грамотності, як думаєш багатьом це сподобається?

п.с. сорі за оффтоп.

НА КОЛ ЕГО!!! НА КОЛ! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:rolleyes:

Зачем же на кол? вот у меня лично врождённая грамотность, и даже самые незначительный ошибки мне режут глаза, а когда их через каждые три буквы ставят, то текст для меня становиться неудобочитаемым.

Оправдывать это тем, что человек спешил с написанием сообщения нет смысла.

В данном случае мы имеем дело не со стопицот страничным материалом, а всего 10 слов.

P.S. Где открывают визы в Польшу - я не знаю. Наверное в посольстве каком то ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вибачаюсь, але малось на увазі інше... Мені потрібне гостьове запрошення в Польшу,а де візи роблять я знаю =)

P.S..Прошу модераторів потерти топік від повідомлень, крім тих які безпосередньо відносяться питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посредники это дополнительные затраты....т не факт что зделает.

В следующий раз попрошу ,не указывать на возраст как нп какой то аргумент, лимитирующий интеллектуальные и другие способности.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

grammar nazi твердит, что по-украински "відносяться" числа в математиці, до пи**рас*в/політичних партій і тп. А флейм у темі може стосуватись питання, а може і не дуже )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...