Перейти до змісту

Новий клуб "HOLLYWOOD"


dj mix

Рекомендовані повідомлення

Увага, увага...

Наш рідний Луцьк останнім часом прогресує в клубному житті...

ось, зовсім нещодавно в центрі міста з'явився ще один нічний клуб - HOOLLYWOOD, знаходиться навпроти Майдану, в підвальному приміщенні колишньої швейної фабрики...

Був там лише один раз, зайшов з цікавості... Світло та звук досьть непогані, інтерєр простенький але зі смаком... Великий данспол... Велика барна стійка, дівани... Гадаю 200 чоловік це максимум для всього клубу, але менше з тим...

Формат музики - комерція, можна замовляти пісні...

Цікаво почути ваші враження...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не довелось ще відвідати цей НК особисто.

з розповідей зрозумів, що він не вирізняється великими розмірами, ...нажаль :(

хоча "Формат музики - комерція, можна замовляти пісні..." все прояснило :closedeyes:

комерція - це ще не так погано, а вот замовляння пісень - трішки насторожує. Тому, що "заправляти балом" і керувати музичним супроводом, створюючи відповідну позитивну атмосферу повинен DJ. Коли ж ми будемо чути протягом вечора різноманітні треки в хаотичному порядку, без гармонійної підбірки, - це мені почне більше нагадувати шкільну дискотеку а не справді Нічний клуб класичного формату

Ну а решту відгуків залишу на потім, коли вдасться особисто побачити, відчути і почути клуб "Голівуд" зсередини :)

P.S. За ініціативу і за те що хоть шось робиться в напрямку розвитку клубної культури нашого провінційного міста, організаторам і сподвижникам нового НК величезний + !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а комерція - це шо за стиль такий?

і судячи з ніку топікстартера, він той, у кого там можна пісню замовити :0003:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, погоджуюсь формат музики не зовсім той який би хотілось клабберам та і нам ді-джеям, зрештою можна зрозуміти власника, він орієнтований на заробіток... Приклад цьому - Версаль...

Хоча, в принципі арт-директор толковий хлопчина, думаю там будуть організовуватись цікаві вечірки...

ось декілька фото що я знайшов...

6400492d733a.jpg

3246981dd3cd.jpg

a4e20a225cd5.jpg

а комерція - це шо за стиль такий?

і судячи з ніку топікстартера, він той, у кого там можна пісню замовити :0003:

Tolik_lt Комерція - популярна музика...

Ні)))))))) я там не працюю (просто створив тему так-сказати заради "уведомления"), резиденти клубу Dj Panazz Dj Pioner.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лучше б Луцк в культурном плане развивался.Любителям поконвульсировать телом слава Богу и без того есть где подрыгаться под какофонию...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ночное клубище через дорогу от Майдана - это пять! прям гордость берет за наших людей в плане предпринимательства :smile3: а так как до трех часов ночи поле деятельности пересекается, то интересны шаги руководства Майдана - снизят ли стоимость билетов или сдвинут планку "халявы" ниже двух ночи, а может еще что-то придумают

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожна людина сама вправі вибирати спосіб відпочинку...

хтось читає книжки в бібліотеці, хтось ходить до театру, а хтось любить "какафонію"))) ну а хтось на цьому заробляє гроші... не нам судити)))

ночное клубище через дорогу от Майдана - это пять! прям гордость берет за наших людей в плане предпринимательства :smile3: а так как до трех часов ночи поле деятельности пересекается, то интересны шаги руководства Майдана - снизят ли стоимость билетов или сдвинут планку "халявы" ниже двух ночи, а может еще что-то придумают

хм... цікаво... хоча, мені здається що в цих закладах різна цільова аудиторія...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знаходиться навпроти Майдану

trash metal vs drum n bass? :-)

ну так трішки простіше)))) POP DANCE VS RNB :0123::smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

trash metal vs drum n bass? :-)

Максік, тобі шо там, шо там - дадуть п*ди і підеш нити по форумах, як притісняють щирих українців :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

еххх)))) почалась веселуха))) люблю борду)))

накінець, прийшли дядькі в шкірянх куртках з гітарами)))) :0002:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1

"трошки" не те покриття для танцполу... Довго ця плитка всерівно не протримається, і постелять шось інше :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм... цікаво... хоча, мені здається що в цих закладах різна цільова аудиторія...

впевнений, що якийсь відсоток буде встигати побувати за вечір і там і там.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм... цікаво... хоча, мені здається що в цих закладах різна цільова аудиторія...

впевнений, що якийсь відсоток буде встигати побувати за вечір і там і там.

Ну или бравые ребята из майдана,после дозаправки пивом и другими напитками пойдут искать приключений в этом клубе,искать ахтунгов и прочий нетрадиционный контингент

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В клубі діє фейс-контроль... такщо ахтунгів трохи будуть відсіювати..... :lopata::friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В клубі діє фейс-контроль... такщо ахтунгів трохи будуть відсіювати..... :lopata::friday:

..і то правда - в "адідасіках" полосатих вже не зайдуть...

Стояли курили біля входу: підходить "чувачок" в вищезазначеному - хлопці на вході кажуть: не пущу! Він - "да я тє заплачу..!!!" Сподобалось як адміністратор сказав: "ти краще заплати за таксі - приїдь додому передінся - і ВЕЛКОМ" :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В клубі діє фейс-контроль... такщо ахтунгів трохи будуть відсіювати..... :lopata::friday:

ээээ...не надо их отсеивать-а то бывает выйдешь с Майдана и делать нечего...а тут бац "травести дива".А сколько пользы-геем меньше и парням приятно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

А прейскурант наркотических средств ,которых у вас "не будет", можно огласить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

График работы какой ?

Цены?

вуаля...)))

телефони адміністраторів клубу (після 16:00)

050 806 05 05

Клуб працює кожен день

(з 22.00 до 05.00)

Контактна iнформацiя Веб-сайт:

http://hollywood.lutsk.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...