Перейти до змісту

Радянський фотоапарат "Старт"


andriychikor

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня, форумчани!

Э Радянський фотоапарат "Старт", може кому потрібен, чи хто знає, хто купляє такі старі речі :). А то я знайшов аж в Херсоні, може десь і в Луцьку є такі люди. Підскажіть, будь ласка, хто знає!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня, форумчани!

Э Радянський фотоапарат "Старт", може кому потрібен, чи хто знає, хто купляє такі старі речі :). А то я знайшов аж в Херсоні, може десь і в Луцьку є такі люди. Підскажіть, будь ласка, хто знає!

Я хочу, для колекції, скільки грошей?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня, форумчани!

Э Радянський фотоапарат "Старт", може кому потрібен, чи хто знає, хто купляє такі старі речі :). А то я знайшов аж в Херсоні, може десь і в Луцьку є такі люди. Підскажіть, будь ласка, хто знає!

Я хочу, для колекції, скільки грошей?

Я не знаю, скільки він може коштувати, пропонуйте ви, яка може бути ціна такого фотоапарата? Викладаю ще фотки, щоб ви глянули на стан, вся механіка, вроді, робоча!

post-8303-051636900 1288337796_thumb.jpg

post-8303-073098500 1288337839_thumb.jpg

post-8303-051528600 1288337893_thumb.jpg

post-8303-023113500 1288338025_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50грн можу запропонувать

самовивоз

І в мене є "Смена", не хоч забрати?

смена 8М маю такі, хіба що інша смена

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 - якось мало, я писав на іншому форумі, то там мені сказали, що приблизна його ціна 100-150 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 - якось мало, я писав на іншому форумі, то там мені сказали, що приблизна його ціна 100-150 грн.

при тому що їх було виготовлено більше 80тис штук, на данйи момент як такої цінності на 100грн він не предсталяе, особисто для мене.

Якщо за 100 не продасте то пишіть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За 100 - це на Херсонському форумі, оскільки туди я найближчим часом не збираюсь :), то тут готовий віддати за 80!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...