Перейти до змісту

Куплю МС ГЕЛИОС-81Н(50\2)


vadimaca

Рекомендовані повідомлення

Куплю об"єктив МС ГЕЛИОС-81Н(50\2) у доброму або відмінному стані. Пропонуйте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Йшла в комплекті з фотоапаратом Київ-19, Київ-20.

Можуть також бути об"єктиви Волна, Зенитар-Н, Пеленг, Мир, Арсат, Калейнар, Телаеар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевне таки 42 мм. Є такі приблуди, які дозволяють це зробити. Називається перехідник або адаптер з М42 на байонети нікона, соні, пентакса, кенона.

http://ifocus.ru/pro...42_Nikon_F.html

Але ці об"єктиви на бюджетних дзеркалках - збочення для бідних. По картинці за первних умов вони цікаві, і то далеко не всі, але не працює ні замір, ні діафрагма, ні автофокус, тобто отримуєте можливість вправлятися в ручному встановленнні параметрів зйомки, що мені особисто зовсім не цікаво. Пробував, не сподобалось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є Гелиос 44м-4, 52 мм, як його поставити на байонет Nikona?

Є такі спеціальні перехідники M42/H отак і ставиться. Ціна його орієнтовно 50-200 грн, в залежності в жадібності продавця. Але тут є одне АЛЕ. Зазвичай у таких об"єктивів як Гелиос 44м-4, і взагалі з м42 різьби, на сучасних дзеркалках випливає проблема з безкінечністю - її просто немає. Для усунення таких проблем дуже часто вдаються до шаманських дій як з самим об"єктивом, так і з додатковою лінзою, шо ніяк недобре для оригінальних фокусних і світосили.

Напевне таки 42 мм. Є такі приблуди, які дозволяють це зробити. Називається перехідник або адаптер з М42 на байонети нікона, соні, пентакса, кенона.

http://ifocus.ru/pro...42_Nikon_F.html

Але ці об"єктиви на бюджетних дзеркалках - збочення для бідних. По картинці за первних умов вони цікаві, і то далеко не всі, але не працює ні замір, ні діафрагма, ні автофокус, тобто отримуєте можливість вправлятися в ручному встановленнні параметрів зйомки, що мені особисто зовсім не цікаво. Пробував, не сподобалось.

кому цікаво, а кому -ні. Тут свої + і -. Але передусім, якщо купується дзеркалка, то пріоритетними будуть ручні режими зйомки, а "автомат" і "сюжети" - так сказати для розгону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ну. Ручний режим зйомки тільки один. Всі інші все одно автоматичні, тільки один з параметрів змінюєш на свій розсуд. А автофокус таки хороша річ. Особливо в умовах недостатньої освітленості. Хотів би я подивитися як ви будете ввечері різкість наводити по темному видошукачу Д40-го нікона.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ну. Ручний режим зйомки тільки один. Всі інші все одно автоматичні, тільки один з параметрів змінюєш на свій розсуд. А автофокус таки хороша річ. Особливо в умовах недостатньої освітленості. Хотів би я подивитися як ви будете ввечері різкість наводити по темному видошукачу Д40-го нікона.

ну з цим я згоден, для молодших моделей то звичайно мука, але якщо береться наприклад той же мануальний 50/2 з метою зняти портрет у сонячний день - то виключно як додатковий, тут можна і погратися, а для ввечері звичайно повинен бути той же самий автоматичний кіт хоча б.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вже на те пішло, то портрет краще знімати в умовах студії, бо в сонячний день від яскравого сонячного світла більше шкоди як користі. Сорі за офтоп, на цю тему можна умнічати довго. Так що купуйте і фотографуйте хто чим і як хоче, головне щоб процес і результат приносив Вам задоволення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще раз прошу вибачення, але випадково на удаві натрапив на фотку про мануальний режим, якою спішу поділитися з фотоколегами. )))

148079.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще раз прошу вибачення, але випадково на удаві натрапив на фотку про мануальний режим, якою спішу поділитися з фотоколегами. )))

148079.jpg

в тему!!!

А я між іншим, купую і чекаю пропозицій))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от продається. http://board.lutsk.u...k-m42-na-canon/ Повний набор.А макрокільця класна штука. Гарні фотки можна робити.Тільки адаптер на кенон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

Купив перехідник М42/Нікон і Геліос 44м-4. Задоволений в принципі, але тре переробити його для далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...