Перейти до змісту

Творчий настрій


"ALEX"

Рекомендовані повідомлення

З початком осені відчув маленький дискомфорт в душі, ніби все є, але чогось не вистачає. Довго шукав чого саме, хотілось щось робити, але що, поняття не мав. Через деякий час прийшло прозріння, та і надихнули мене трішки, не вистачало творчості. Почав писати прозу. Стало легше, не знаю з чим це пов'язано, але тепер повна гармонія, кілька сторінок в день викласти думок і все в порядку. З'явилась купа ідей: і про одне написати і про інше, одне завершити, інше почати, ще захотілось згадати роки проведені в художній школі, потягнуло на рисунок, чому, знову ж таки не знаю, роботи - непочатий край :)

Недавно читав що для повного щастя людині потрібно повністю розкрити свій потенціал, як в роботі, сім'ї, коханні, творчості і.т.п., якщо хоч одна ніша не заповнена - буде дискомфорт.

Що думаєте з цього приводу?

У вас бувають отакі пориви творчості? rolleyes.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок нерозкритого потенціалу повністю підтримую. Бувають моменти коли щось друкую, кудись пишу комусь листа та по цій темі філософствую у тому ж самому листі, особливо старому другу якого багато часу вже не бачив та майже кожного дня згадую його. Але частенько життя жене по тій самій вже кимось протоптаній дорозі і часу призупинитися немає. Іноді кидаючи усе на самоті виїжджаю за місто... трошки посиджу подивлюсь на озеро подумаю тільки про те що мені одному відому і знову повертаюсь у той шалений світ міста... де кожний щось від тебе хоче і намагається отримати. Особисто мені допомагає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

особисто в мене такого нема (не дано мені вірші писати), а от моя дівчина в неї таке буває досить частенько і стиль написання віршів/прози здебільшого залежить від настрою (сумний/сумний, позитивний/позитивний)

як варіант, можливо тобі потрібно ввести щоденник

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недавно читав що для повного щастя людині потрібно повністю розкрити свій потенціал, як в роботі, сім'ї, коханні, творчості і.т.п., якщо хоч одна ніша не заповнена - буде дискомфорт.

а нічого не лопне? заповнити всі ніші... чи так, попідкидати всього по-троху? щоб було. може треба знайти ту нішу, яку потім заповнювати (не кажу,що це обовязково щось одне).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sergmaestro якраз до такого висновку я і дійшов вчора, зробивши в ньому перший запис :) Хоча прозу пишу і надалі, подобається і все тут.

Korosy не лопне. Я ж ніде не писав що це потрібно зробити тут і зараз, шлях до цього лежить через усе життя, і з кожним роком людина буде знаходити для себе щось нове, заповнюватиме цю нову нішу, не забуваючи про старі, буде розвиватись духовно. Навіщо замикати в собі те, чого ти боїшся або стидаєшся показати? Хочеш малювати - малюй, хочеш писати - пиши, хочеш смугасті шкарпетки - будь-ласка. Не потрібно тримати в собі те, що тебе мучить.

Я от для себе знайшов відраду - почав писати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пока была муза-писалось.А потом она кончилась ,а вторую бутылку я сам не выпью. :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так думаю, що напевно саме головне знайти іменно ту нішу, чи ніші, заповнивши які відчуваєш дійсно задоволення від життя. Не йде мова про те щоб розкривати свій потенціал в усіх "загальноприйнятих" сферах, як от материнство, кар"єра, творчість і тп. А ніші в кожного свої особисті. І не треба їх соромитись, бо ой хтось там може щось не так подумати чи не зрозуміти.

Життя ж одне.. і я думаю треба реалізовуватись в ньому іменно так як хочеться, а інакше якщо дійсно якусь нішу не заповнено, чи заповнено не так як того б хотілось - то дійсно буде дискомфорт.

Alto®WoLF писав що допомагає інколи вирватись з міста і побути на самоті. Погоджуюсь. Мені також необхідні такі вилазки на природу. Ніхто з моїх близьких і друзів такого не розуміє.. як можна самій сидіти десь біля річки.. та будь-де... просто так..??? :blink: Але мені це допомагає і це головне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, що у тебе забагато вільного часу.

Я б так не сказав що його забагато, частіше його не вистачає на все заплавноване ніж навпаки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...