Перейти до змісту

Продам МР3 плеєр


artzin

Рекомендовані повідомлення

Продам МРЗ Philips SA011102S 2Гб. Хороший плеєр, продаю бо треба гроші, не глючів, не був в ремонті. Одне що не має кришкі на usb, заряджаєтся від usb. Рідні навушники Philips, досить хороше звучання.

Ціна: 170грн.

post-8401-015046500 1288025283_thumb.jpg

post-8401-009096200 1288025323_thumb.jpg

post-8401-066542400 1288025356_thumb.jpg

post-8401-079307200 1288025429_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вибачаюсь, не зміг пропустити. І де такі бариги беруться?

В Юри aka Гармата купив за 99 гр а тут хочеш втулити за 220?  :sq_ye:

прайс - garmata.net/board/price.xls 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вибачаюсь, не зміг пропустити. І де такі бариги беруться?

В Юри aka Гармата купив за 99 гр а тут хочеш втулити за 220?  :sq_ye:

прайс - garmata.net/board/price.xls 

Не треба тут хамити. По перше в цьому прайсл листі ціна не 99грн, а 177 грн. По друге я цей плейер купив в ломбарді і в мене є чек!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 По перше в цьому прайсл листі ціна не 99грн, а 177 грн. По друге я цей плейер купив в ломбарді і в мене є чек!!!!

Да, справді я помилився не 99 гривень, а 88. Сорі.   Удачного продажу.

post-6632-036374800 1288027660_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 По перше в цьому прайсл листі ціна не 99грн, а 177 грн. По друге я цей плейер купив в ломбарді і в мене є чек!!!!

Да, справді я помилився не 99 гривень, а 88. Сорі.   Удачного продажу.

post-6632-036374800 1288027660_thumb.jpg

Все мр3 не продається!!!! Краще сам буду користуватись

Не люди а собакі, якісь не зрозумілі наклепи, vrm якщо ти не віриш що я його купив, можна зустрітись я тобі чек покажу. А про цей вище згаданий магазин я дійсно в перше чую!!!!

Тему можна закривати!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто реально кожен товар має свону ціну, і якщо ти купив в ломбарді по такій ціні то це зовсім не означає що це його вартість, можливо на майбутнє буде урок. Ніякі тут не собаки просто на все є своя межа. 

Це не магазин це парень продає в основному на Аукро, вілповідна тема його є на Борді

Не ображайся на мене. Думаєш я тобі спортив торги? Ні, звичайно. Тут б ніхто б йог не придбав.Покури форум і побачиш реальні ціни.

вибачаюсь за офтоп. все я більше не буду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто реально кожен товар має свону ціну, і якщо ти купив в ломбарді по такій ціні то це зовсім не означає що це його вартість, можливо на майбутнє буде урок. Ніякі тут не собаки просто на все є своя межа. 

Це не магазин це парень продає в основному на Аукро, вілповідна тема його є на Борді

Не ображайся на мене. Думаєш я тобі спортив торги? Ні, звичайно. Тут б ніхто б йог не придбав.Покури форум і побачиш реальні ціни.

вибачаюсь за офтоп. все я більше не буду.

Не торги ти мені спортив а настрій. Я ні в якому разі не збирався як ти виразився "баригувати"!!!!

А в тому яка його реальна ціна я дійсно не правий(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не торги ти мені спортив а настрій.

не плач маленький все буде добре, продаси ти свого плеера :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...