Перейти до змісту

"Партія Брехіонів" хоче закрити Криївку у Львові


Pama

Рекомендовані повідомлення

Думаю комунорегіонщикам лячно, значить вони слабкі і треба усім брати приклад з хлопця і не пускати їх на поріг, а не те що у владу!

Якщо хтось не був, то обов'язково завітайте в ресторан "Криївка" у Львові. Це не реклама, а просте побажання. Гасло - Слава Україні! треба відповісти: Героям Слава!

Більш креативного і цікавого закладу у Львові ще треба пошукати.

Їх сайт тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тре щоб і у нас побільше таких своїх пісень було,натомість слухаємо естонську...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

абалдєнний заклад в якому все дуже толерантно і дуже цікаво. Росіяни від нього в повному захваті, принаймні не менше ніж українці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потому что людям уже наплевать на национальные штучки,они идут за атмосферой,но некоторым личностям так и чешется разжигать пламя в этом направлении

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю комунорегіонщикам лячно, значить вони слабкі і треба усім брати приклад з хлопця і не пускати їх на поріг, а не те що у владу!

Якщо хтось не був, то обов'язково завітайте в ресторан "Криївка" у Львові. Це не реклама, а просте побажання. Гасло - Слава Україні! треба відповісти: Героям Слава!

Більш креативного і цікавого закладу у Львові ще треба пошукати.

Їх сайт тут

Ну и..... как говорится сказал А говори и Б . Чёто я не понял и где же тут желание закрыть в этом ролике или твоей теме. Где ссылка на ресурс, скандальную газету, жёлтую прессу. Где раскрытие темы??????? Ну это как создать тему с названием "продам трусы", а в теле написать "картофель по 3гривни кило"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Был там просто супер заведение ) атмосфера бомба )) И пофигу кто там и с москвы приезжают и с польши и все довольные и воспринимают это как и должно бытьи. А если человек дибил то не важно прыхыльнык ОУН/УПА или москаль он или польский националист (там всем рады) то ему это не поможет как этому депутату, не зря там вывески не вешают т.к. заходят там только по знакомству нормальные приводят нормальных, а остальные пусть проходят мимо.

Ну и..... как говорится сказал А говори и Б . Чёто я не понял и где же тут желание закрыть в этом ролике или твоей теме. Где ссылка на ресурс, скандальную газету, жёлтую прессу. Где раскрытие темы??????? Ну это как создать тему с названием "продам трусы", а в теле написать "картофель по 3гривни кило"

Вот ссылка

http://www.pravda.com.ua/news/2010/10/20/5497885/

Регіонал Олег Царьов звернувся з запитом до керівництва України і міністра культури з вимогою закрити ресторан "Криївка" за "розпалення міжетнічної ворожнечі".

"Я зробив запит на ім'я президента України, прем'єр-міністра і Горбаля (голова Львівської облдержадміністрації), щоб вони перевірили відповідність виконання Конституції (на прикладі діяльності "Криївка" )", сказав Царьов на прес-конференції, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Крім того, сьогодні я збираюся передати депутатський запит міністрові культури і туризму Михайлові Кулиняку", - додав він.

За його словами, діяльність такого ресторану, де при вході "хлопець з німецьким автоматом" строго запитують "Москалі є?", спрямована на розпалення міжетнічної ненависті, що суперечить Конституції.

"Я вважаю, що цей ресторан має бути закритий, аж до порушення кримінальної справи... Не можна видавати ліцензії таким закладам", - виразив думку депутат.

"Криївка" - ресторан у Львові, відкритий у вересні 2007 року. Розташований в історичному центрі міста, на площі Ринок напроти Ратуші. Інтер'єр ресторану являє собою стилізацію криївки (землянки) ОУН-УПА періоду Великої Вітчизняної війни - на стінах висить зброя і різні національні артефакти, при бажанні можна постріляти в стелю холостими патронами з деяких видів зброї часів війни.

Какой бред )))

За його словами, діяльність такого ресторану, де при вході "хлопець з німецьким автоматом" строго запитують "Москалі є?", спрямована на розпалення міжетнічної ненависті, що суперечить Конституції.

Там россиян такая куча постоянно и все рады и никто не обижается.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думати що створювачі і відвідувачі "Криївки" просякнуті ідеями Степани Бандери це все одно що всерйоз вірити в те що мажори з футболкою "Че гевара" на пузі віддані ідеалам світової революції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більш креативного і цікавого закладу у Львові ще треба пошукати.
в них таких закладів по Львову дофіга. Один одного креативніший.
Тре щоб і у нас побільше таких своїх пісень було

В нас їх вистачає - їх тре просто пошукати. Пошукати так само, як і ту естонську. ;)

До речі, хай той тов.Царьов ще й до СБУ звернеться щодо легітимності і політкоректності сайту Криївки, бо його і до нього теж певно не пустять. ;)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага. якби ж то не звернення до міністерства науки та культури. реакця пана Табачника буде блискавична. не з проста це все. Хочу вам повідомити . що у ВР лежить законопроект про заборону діяльності усіх націоналістичних організацій в Україні (не плутать з нациськими)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що у ВР лежить законопроект про заборону діяльності усіх націоналістичних організацій в Україні

ПР - буржуазні російські націоналісти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага. якби ж то не звернення до міністерства науки та культури. реакця пана Табачника буде блискавична. не з проста це все. Хочу вам повідомити . що у ВР лежить законопроект про заборону діяльності усіх націоналістичних організацій в Україні (не плутать з нациськими)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

абалдєнний заклад в якому все дуже толерантно і дуже цікаво. Росіяни від нього в повному захваті, принаймні не менше ніж українці.

Водив туди гостей з Луганська - були в повному екстазі!

І ще. Цитата з форуму УП :

Этот Царев поехал во Львов не просто так, а на съемки передачи канала 1+1 "Без мандата". Они повели его в этот ресторан, он там на входе натормозил при вопросе "Москалі є?". И его туда не пустили!!!

А этот клоун поехал в Киев и давай пресухи собирать и требовать закрытия. А 1+1 это все засняли, и если он не продавит снятие материала (а то он сейчас требует у программы, чтобы это позорище не показывали), то можно будет весь цирк и глянуть 29 октября.

http://vkontakte.ru/topic-6970317_23457502

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...