Перейти до змісту

Пропоную роботу.


serg8802

Рекомендовані повідомлення

Пропоную роботу майстрам з власним інструментом: сантехнікам (заміна кранів, змішувачів, встановлення унітазів, ванн; встановлення бойлерів, прочистка; прочищення каналізації тощо), вантажникам (студентам після пар) (бригади по 4-6 чоловік, вік 19-24 роки), електрикам (заміна проводки, встановлення розеток, робота в щитку), столярам (навішування карнизів, картин, дзеркал; встановлення вікон, дверей; ремонт дверних ручок, замків), ремонтникам (шпаклювання, покраска, побілка, поклейка шпалер, монтаж гіпсокартону тощо),спеціалістам з опалення (встановлення, ремонт батарей, прочистка котлів, колонок; заміна старих труб на поліпропіленові), майстрам з ремонту побутової техніки, пк (ремонт встановлення та настройка холодильників, пральних машин, мікрохвильовок, комп'ютерів, ноутбуків, оргтехніки, телевізорів, підключення антен, ). Гнучкий графік роботи. Специфіка роботи – обслуговування приватних замовлень.

0937594730, 0968177338.

Резюме можна зкидати на [email protected].

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яке ще резюме потрібно для робітничиз вакансій??? :angry: і що це за расова дискримінація вантажників 19-24 роки :naezd:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яке ще резюме потрібно для робітничиз вакансій??? і що це за расова дискримінація вантажників 19-24 роки

мій гіркій досвід показує шоб найти НОРМАЛЬНУ роботу вантажником то нада резюме.......

представ на одній фірмі даже співбесіда була... я сам був в ах...е :sq_ye: :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яке ще резюме потрібно для робітничиз вакансій??? :angry: і що це за расова дискримінація вантажників 19-24 роки :naezd:

Я розумію що вам кортить по обговорювати теми які вас насправді не цікавлять. Резюме людина подає для того щоб роботодавець зрозумів з ким він має справу і що за людина перед ним. До того ж це не є обов'язковою вимогою.

Просто в нас вантажники в основому працюють студенти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яке ще резюме потрібно для робітничиз вакансій??? :angry: і що це за расова дискримінація вантажників 19-24 роки :naezd:

до чого тут расова дискримінація?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до чого тут расова дискримінація?

він напевно мав на увазі вікову дискримінацію! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яке ще резюме потрібно для робітничиз вакансій??? :angry: і що це за расова дискримінація вантажників 19-24 роки :naezd:

до чого тут расова дискримінація?

тю блін ти спочатку вдумайся в ці обмеження - то прийде на мозок ще не таке :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перепрошую за флейм але бачу що топікстартер зацікавлений не у якості роботи а у менші платі робітникам інакше такого розмеження по віку не було, а так - понабирають бо зна кого і будуть вони щось там виконувати за якісь там грошенята.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця робота безперспективна. Сиди і чекай, коли комусь вздумається викликати сантехніка і тут же протягом годинки побігти за викликом і все поремонтувати. Далі наступного виклика чекати тиждень чи місяць. А родину годувати треба щодня.

Те ж стосується інших спеціальностей, у тому числі вантажників.

Чи я неправий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на роботу вантажника. Це разова робота чи постійна? Яка оплата? в приват будь-ласка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на роботу вантажника. Це разова робота чи постійна? Яка оплата? в приват будь-ласка

аналогічно!

відправив резюме ні прівета ні ответа!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

значить пан serg8802 представляє з себе злісного спамера, чи я щось не так зрозумів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мій гіркій досвід показує шоб найти НОРМАЛЬНУ роботу вантажником то нада резюме.......

представ на одній фірмі даже співбесіда була... я сам був в ах...е :sq_ye: :sq_ye:

текст не можу на телефоні скопіпастити, але посилання дам.

Сьогоднішній рАботодавець - http://bash.org.ru/quote/403616

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

текст не можу на телефоні скопіпастити, але посилання дам.

Сьогоднішній рАботодавець - http://bash.org.ru/quote/403616

саме так, як би це не було обідно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця робота безперспективна. Сиди і чекай, коли комусь вздумається викликати сантехніка і тут же протягом годинки побігти за викликом і все поремонтувати. Далі наступного виклика чекати тиждень чи місяць. А родину годувати треба щодня.

Те ж стосується інших спеціальностей, у тому числі вантажників.

Чи я неправий?

мушу Вам заперечити. В таких структурах робота є постійно і ваш заробіток залежить від ваших можливостей і наполеглевості. Я сам пропрацював 3 роки, поки був студентом, бригадиром вантажників і отримував від 50 -150 грн. в день, якщо звичайно не лінувався ходити на замовлення. До того ж ви можете працювати паралельно ще десь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для всіх хто любить флудить, а не конкретно по справі говорити!

Ви не повірите, я інколи працюю і не маю часу спілкуватися з вами на форумі.

Я буваю інколи зайнятий тому, якщо бажаєте поскоріше отримати відповіді на свої питання, то краще передзвоніть.

Якщо телефон можливо буде вимкнений, чи якщо ніхто трубки не бере, тоді спробуйте мене набрати пізніше, або в інший день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підсобники потрібні?

Цікавлять майстри, бригади вантажників.

Умієте щось добре робити, дзвоніть поспілкуємось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви не повірите, я інколи працюю і не маю часу спілкуватися з вами на форумі.

ти не повіриш, але форум якраз для таких занятих. Люди щось запитують, коментують, а ти відповідаєш тільки тоді, коли маєш час, а не коли піаніно несеш на 9 поверх. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яке ще резюме потрібно для робітничиз вакансій??? :angry: і що це за расова дискримінація вантажників 19-24 роки :naezd:

до чого тут расова дискримінація?

просто студенты это такая раса

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

електрикам (заміна проводки, встановлення розеток, робота в щитку)

Який потрібний вік? Чи підходить студент який навчається, але має диплом електрика?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

електрикам (заміна проводки, встановлення розеток, робота в щитку)

Який потрібний вік? Чи підходить студент який навчається, але має диплом електрика?

відповідь в приваті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

приблизно такий план дій.... чоловік шукає замовлення та приймає їх... потім з'являєтесь ви по вище вказаній об'яві. він приймає замовлення за 20-ть гривень а ви його виконуєте за 10-ть.... Вам добре і йому.... Тільки ви нав""""буєтесь а він у цей час всі питання по телефону буде рулити....

електрикам (заміна проводки, встановлення розеток, робота в щитку)

Який потрібний вік? Чи підходить студент який навчається, але має диплом електрика?

електриком .... треба хоть мати маленький розряд щоб робити щось у щитовій. Не диплом а допуск....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

приблизно такий план дій.... чоловік шукає замовлення та приймає їх... потім з'являєтесь ви по вище вказаній об'яві. він приймає замовлення за 20-ть гривень а ви його виконуєте за 10-ть.... Вам добре і йому.... Тільки ви нав""""буєтесь а він у цей час всі питання по телефону буде рулити....

Скажи тоді, як за такою схемою, людина зможе втримати біля себе нормальних майстрів?

Цей "чоловік" наймає диспетчера оплачує йому зарплату, оплачує рекламу, відповідає перед клієнтами, оплачує послуги сайту, підписує угоди про співпрацю з різними організаціями які бере на обслуговування. І за це бере навіть менше ніж четверту частину від вартості виконаного замовлення.

Народ, ви завжди так негативно настроєні проти всіх????

привикли що вас завжди лише розводять?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...