Перейти до змісту

ОГО в районі Чернишевського


Рекомендовані повідомлення

Чи є в районі Чернишевського (там де конюшні контініума) № будинків 100+ будь-хто, хто користується інтернетом від ОГО?

Поділіться інформацією про якість інтернету.

Якщо не ОГО, то чим користуєтеся? Цікавить щось, що швидше 1 Мбіта і по можливості анлім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ланова, є віпл від Datagroup, але він не анлім і лише 256 кб, і наскільки я знаю, по цій технології вже не підключають.

Треба дзвонити на укртелеком і питати чи зараз можна пікдлючитися в цьому районі на ОГО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ланова, є віпл від Datagroup, але він не анлім і лише 256 кб, і наскільки я знаю, по цій технології вже не підключають.

Треба дзвонити на укртелеком і питати чи зараз можна пікдлючитися в цьому районі на ОГО.

Віпл від датагруп - я знаю що це таке, а в поєднанні з 256 кбіт це знущання.

Доречі зараз там є анлім з 256 кбіт за 100 чи 120 грн в місяць. Розумію, гроші космічні за таку швидкість, але все ж таки анлім ;-)

Укртелеком наразі має проблеми з вільними парами. І подейкують, що тут є проблема і зі зв’язком, тобто, що інтернет поганенько працює.

Тому от я і думаю, чи натискати на укртелеком і шукати пари, чи навіть не варто цим займатися, бо наразі треба ставити і додаткову опору і розводку і... як подумаю, купа мороки.

Можливо ще якісь варіанти? Крім віпла датагрупа?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З УТК наразі все ок - можеш підключатись

Поняв, дякую, буду шукати когось, хто хоче відключитися :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...