Перейти до змісту

Звук кс


Vaska

Рекомендовані повідомлення

Хочу придбати собі наушники для кс 1,6. Ціна приблизно 500 грн. Та ось зіткнувся з такими "Speed-Link Medusa 5.1 ProGamer Edition". Цікава ваша думка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

моя думка такая что на кс хватит обычных наушников-ты же не оперу слушать собрался

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хороші наушники відіграють певну роль в кс, простіше взнати де знохиться противник!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Наушники в КСі відіграють важливу роль)) хто шо би не говорив). В мне наприклад SS Siberia і я дуже навіть радий цими наушниками).

До 500 грн можу порадити тобі SS 3H або навіть ті самі сіберія шо в мене, але вони будуть коштувати приблизно 580грн.))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А для КС 1.5 вони теж підійдуть?

Нет,**ять,они не проигрывают:выстрели,шаги,звук перезарядки,переговоры,музыку и скайп разговоры.Вопрос из сферы "скажите, а этой газонокосилкой траву можно стричь"

Я видел КСов играющих на еще первых пс/2 наушниках которым больше 10-и лет и звук из них получше некоторых современных за пару сотен грн.500грн извините в жо*у.Даже для скайпа у меня наушники за 80грн-и етого за гланды

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Купив ці наушники. Це БОМБА! Хоть звуко ізоляція погана, зате звук чіткий, і позиціювання просто супер!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО брєд за наушники для якоїсь гри віддавати 500+ грн. Нафіга? Грати краще станеш? Якщо ти, звичайно, не спортсмен-професіонал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...