Перейти до змісту

Продам Зеркальний ФотоАпарат Nikon


WellDone

Рекомендовані повідомлення

Фотоапаратом користувався близько двох років...... Фотографував Лише заради власного задоволення тому він не постраждав від жорстоких буднів весільнихФОТОграфів або чогось іншого... Але є одна проблема: матрицю потрыбно почистити бо якщо фотографувати нап діафрагмі 14 і вище вже видно маленькі Цяточки від пилу.....відповідно цей незначний дефект вплинув на ціну.......

Можу продати тіло окремо(без об єктива)якщо потрібно....

ціна цього Фотоапарата 3000___ГРН без КІТового об єктива=========== з ним трошки дорожче...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу запропонувати 300 грн. за обєктив.

300ГРН......ТО трохи мало.

З.І.

Доки в мене не продане тіло безглуздо продавати обЄктив...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В комплект входять всі дроти диски зарядний пристрій + диск з відеоОзнайомленяям після переглюду котрого ви не будете ламати голову як всі ті кнопочки працюють і що вони означають (якщо це ваш перший зеркальний Фотоапарат)..

Кілька фотографій зроблені даним фотоапаратом++++(в період Зима - Осінь 2010 )

1ebef947a2.jpg

3b8d4478bd.jpg

6c1c290929.jpg

28007befe6.jpg

7d7b26ccb2.jpg

5449eba051.jpg

9026b94516.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фотки - класні! може не продавайте його - в вас так гарно виходить ним фоткати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А причину чому продаєш? Пил збиратиметься завжди чи просто почистити треба?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А причину чому продаєш? Пил збиратиметься завжди чи просто почистити треба?

Продаю тому що хочу купити інший Дорожчий (цей фотоапарат підходить людям котрі лише ознайомлюються з дзеркальними ФОтоапаратами)..ПЕРЕХОДЖУ НА ІНШИЙ РІВЕНЬ.

Пил збирається завжди у всіх Дзеркальних фотоапаратах..... Не дарма ж на Фото-ринку є різні засоби для чистки матриць...

Якщо ви часто змінюєте Оптику(фотографуєте в запилених місцях) або фотографуєте ЯКОСЬ експерементально(без об єктива) то пил потрапляє часто.Якщо ж ні то пил потрапляє дуже рідко...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ФОТОАПАРАт ВСе ще продаэться.....

До даного чудоАпарата додаю карту пам яты на 2ГБ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що входить в комплект???

В комплект входить:::

- Тіло фотоапарата Nikon D60 ( body)

- Об эктив (Kit 18-55 VR)

- Акомулятор + зарядний пристрій

- УСБ шнур...

- Диск(з деяким софтом для NikonА)

+ Диск з відеоознайомленням

+ карта пам яті на 2ГБ.

І ВСЕ ЦЕ: 3500грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прошу вислати фотографію без обробки у будь якій якості та будь кого змісту на [email protected]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прошу вислати фотографію без обробки у будь якій якості та будь кого змісту на [email protected]

ВідіслаВ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що і треба було довести - станом на 24-04-2010 18:12:38 у вас пробіг апарата 18170, що є не малим, думаю за  півроку ще кілька тисяч настріляно.

для апаратів даної категорії гарантії пробігу затвору немає, а ресурс зношення може вже вичерпатись на 15-30 тисячах, при ремонті на заміну затвору витрачається порядка 200-250 у.о. отже ціна має бути не більше ніж 2000-2500 грн. 

зауваження по коментарю вислухаю із задоволенням

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що і треба було довести - станом на 24-04-2010 18:12:38 у вас пробіг апарата 18170, що є не малим, думаю за  півроку ще кілька тисяч настріляно.

для апаратів даної категорії гарантії пробігу затвору немає, а ресурс зношення може вже вичерпатись на 15-30 тисячах, при ремонті на заміну затвору витрачається порядка 200-250 у.о. отже ціна має бути не більше ніж 2000-2500 грн. 

зауваження по коментарю вислухаю із задоволенням

Після Такого Смачного Коментаря Наврядчи Хтось На Даному Форумі Кукпить Цей Фотоапарат...

АЛЕ Все Ж у ваших словах відчуваються якісь абсурдні твердженяя:

%ресурс зношення може вже вичерпатись на 15-30 тисячах%

Це виходить я зроблю 3 - 4 тисячі фоттографій /////(Щоб зробити нормальну фотографію потрібно разів 3-5 кляцнути(а якщо серійно знімати 3 к\с) затвором + баланс білого +)\\\\\ і н*х...йЙйого в смітник...ТАК??????

2000грн - 2500грн(можете купити якогось псевдоДЗерккального Кенона або докласти 1000 грн і купити Нікона д3000 (від якого ви не будете у захваті) аналога д40Х)

Нікон д60 коштував 5000 - 5800 два роки тому.... і щоб через 2 роки продати в два рази дешевше Я ж не оптови йторгащКраденої Апратури Щоб таким гаВном Займатися...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ресурс затвора в Нікона 40, 60 чи 3000 нормальний, принаймні 50000 кадрів точно, але на мою думку набагато більше, вже перевірено на 40-му ніконі.

А на рахунок того що D60 чимось кращий за D3000 я сумніваюсь, пробував працювати і з тим і з тим - відав перевагу 3000.

На мою думку немає такої великої різниці між тушками 40, 60, 3000, 5000. Головне щоб нормальний обєктив був, а штатний нікон 18-55 - вибачте повна фігня, ним тільки фото на паспорт в студії фоткати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

штатний нікон 18-55 - вибачте повна фігня, ним тільки фото на паспорт в студії фоткати.

Фотографії які я розмістив в цій темі зроблені Штатним нікон 18-55 і я Б не сказав що це повна фігня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли фотографуєш на дворі при нормальному освітленні і нікуди не спішиш, ще й мануалі, тоді і штатнік підійде. А коли візмеш наприклад на весілля - нема ні часу щоб мануал нормальний виставити, швидко сфокусувати і клацнути, ні нормального освітлення і т.д. тоді часом буває з нормальної мильниці фото кращої якості попадають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...