Перейти до змісту

skype vs skype


Zevs_Isver

Рекомендовані повідомлення

точно? .. не потрібно ніде регатися. http://www.skype.com/go/getskype

Нічого такого не просить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не не. мну тожа недавно просило регнутись. цуко, пока не нашов альтернативну сцилко, то матюжився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Оскільки не знайшов потрібної теми, пишу тут.

В оновленій версії Skype (6.0. ...) відсутнє відправлення повідомлень по Ctrl+Enter, що дуже незручно, особливо для тих хто давно користується різними месенджерами й звикли до цього. Це, нерідко, приводить до відправки "кривих" і незакінчених повідомлень. Єдина, наразі, можливість виправити це - "відіграти" на версію 5.10.... (Бажано ще й відключити Автоматичне оновлення ;) )

Обговорення ТУТ - http://community.sky...er/td-p/1148972

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

точно +1.

Відкотився назад. Я звик клавіатурою відправляти. Я навіть це повідомлення відправлю по shift+alt+s (Firefox) :) Звик уже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після того, як skype купили microsoft він конкретно зпоганився.

Згоден.

Мєлко-м"ягкі тіко нашкодили...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

А меня еще 5-я начала выводить своими постоянным обновлениями, глюками и интерфейсом. Нарыл в нете 4-ю pоrtable версию под windows. Все работает.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За кордоном активно набирає популярність VOIP клієнт Viber, як аналог скайп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Ну і я апну. Намагаюсь залогінитись, клієнт видає оголошення: "Не удается открыть skype. Вы уже находитесь в skype на этом компьютере. Выйдите из skype и повторите попытку."

Перевстановив. Галяк. Погуглив. Та фігня що по першому посиланню - не допомогла (або може я не так щось зробив). Хто стикався? Як фіксили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...