Перейти до змісту

Маже нові дитячі речі


Dimkaki

Рекомендовані повідомлення

Є декілька речей, курточки, штани, ну там блузочки всякі теплі, все тільки на дівчаток (4-7р)... Все носилось один сезон, купувалось, або в Тигресі або аналогічній.... Смисл в тому, що подарую (віддам) кому треба (форумчанам "надіюсь не треба") але викидати не буду, а тим хто ходить по квартирам і просить - принципово не дам....

Пропозиції з адресою куди дати, сюди або в ПМ

З.И. Мож теж форумчани залучаться до сійого "благого дєла"? Було, б не погано

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чого така думка?

форумчанам "надіюсь не треба"

І Вам треба в розділ "Віддам даром".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дак не питання, просто от... коли заводив старшу в школу, а меншу в садочок і послухавши від дружини "ЦЬОГО НЕМАЄ КУДА СКЛАДУВАТИ, ПОВИКІДАТИ ЙОГО..." подумав що гарні речі ще комусь згодяться, бо в нас родичі або знайомі, або "бабла нємеряно, типа...", або вік не підходить....(старші за наших...)

Тому, якщо модератори перенесуть в іншу тему - я шо проти? Можливо ще хтось з форумчан залучиться, бо на таких речах гроші роблять,але я би, не робив..........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачаюсь за запізнення у всіх хто до мене писав, ось фото того що вже зараз зпаковане...

Розміри я приблизно вказував, але по-моєму на фото і так буде видно, отже фоткі...

На фото все не вмістилось, якщо щось виберете, пишіть, завтра в першій половині завезу в (межах Луцька), бо їду в відрядження, приїду буде ще щось...

З.И. За фотки вийшли "до гори ногами", спішив...

post-9964-1286810909,74_thumb.jpg

post-9964-1286810919,41_thumb.jpg

post-9964-1286810938,66_thumb.jpg

post-9964-1286810962,74_thumb.jpg

post-9964-1286810984,47_thumb.jpg

post-9964-1286810994,01_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачаюсь за запізнення у всіх хто до мене писав, ось фото того що вже зараз зпаковане...

Розміри я приблизно вказував, але по-моєму на фото і так буде видно, отже фоткі...

На фото все не вмістилось, якщо щось виберете, пишіть, завтра в першій половині завезу в (межах Луцька), бо їду в відрядження, приїду буде ще щось...

З.И. За фотки вийшли "до гори ногами", спішив...

Как можно с вами связаться? Я бы забрала для своей племянницы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачаюсь за запізнення у всіх хто до мене писав, ось фото того що вже зараз зпаковане...

Розміри я приблизно вказував, але по-моєму на фото і так буде видно, отже фоткі...

На фото все не вмістилось, якщо щось виберете, пишіть, завтра в першій половині завезу в (межах Луцька), бо їду в відрядження, приїду буде ще щось...

З.И. За фотки вийшли "до гори ногами", спішив...

Как можно с вами связаться? Я бы забрала для своей племянницы.

Пишіть тут в темі фо з того шо на фотках Вас цікавить, і контакти, домовимость де зустрітись

P.S. Просто часу нехватає шоб всім відписувати/відзвонюватись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рожева курточка,рожеві штанці і червона шапочка в резерв

В резерві

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо будуть зимові речі (куртки, штани, ковти та ін)  на 4.5-5 та 6-7 рочків. Тел 095-0606708. Будемо дуже вдячні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня буду вдячний за будь-яку одежу! Збираємо для дітей без батьків! Дякую 0673343768 Роман

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня буду вдячний за будь-яку одежу! Збираємо для дітей без батьків! Дякую 0673343768 Роман

Маю речі для діток. Якщо дійсно допомагаєте дітям - готова віддати! А кому саме віддаєте? В притулок???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня буду вдячний за будь-яку одежу! Збираємо для дітей без батьків! Дякую 0673343768 Роман

Маю речі для діток. Якщо дійсно допомагаєте дітям - готова віддати! А кому саме віддаєте? В притулок???

Я священник в монастирі маємо таких дітей! Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 А з якого віку дітки у Вас? Можу відати кілька речей для маленьких (до року).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...