Перейти до змісту

CS & Linux


b0rg

Рекомендовані повідомлення

підкажіть чи можливо гамати КСю 1.6 під ASPLinux 11.2. на роботі централізовано міняють вінду на ASPLinux 11.2 - всі судорожно думаєм як бум стрілять :D поділіться рецептами, бажано детальнішими. а за практичну допомогу взагалі проставлюсь якимсь xайнекен чи xольстен :D

ps варіант не зносити вінду не проходить. бікоз буде тотал ext3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

однозначно скажу таке - на одному із форумів читав - шо емулятор який запускає кс під лінуксом дуже хромає в стабільності - і це провіряно мною особисто!

та все ж запускається без будь яких проблем!!!

єдина важлива проблема під лінуксом це те шо той поганенько працює з опенджіелем - тому досягнути в кс 100 фпс майже нереально - ну скажем у мене було 20-60 фпс. (але нічо не було настоєно - ні відео ні сама система)

але досвідчені гамери писали шо досягнути цього дуже і дуже важко - але шо 100 фпс не буде це точно!

і конфа машини тут не причому хочу підмітити!

з того часу як я запускав пройшло 1 рік - може ситуація і вирівнялась - але я так думаю шо в місті навряд чи хтось парився над цим питанням!!!!

і ше - по моєму гру запускає вайн - саме вдосконалення його і залежить стабільна робота грулі

пригадую шо час від часу у самій грі дьоргалось усе - ніби конект пропадав((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну запускає її Вайн... і шо? Я тож з ФріБСД гамаю контру... і анріал... і кваку... і нічого... головне прямі руки... Оупен ГЛ настроїть мона... далі - справа техніки і бажання...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну запускає її Вайн... і шо? Я тож з ФріБСД гамаю контру... і анріал... і кваку... і нічого... головне прямі руки... Оупен ГЛ настроїть мона... далі - справа техніки і бажання...

Та людина пише що fps впаде, і я кажу що впаде суттево :)

Сумніваюсь що в банках робочі машини з нормальним залізом. Не зря вони ж на Linux переходять :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут пишеться як.

Тут наслідок попереднього, тобто настройка Вайн.

Кажуть люди грати можна! Попробуй і скажеш!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сумніваюсь що в банках робочі машини з нормальним залізом. Не зря вони ж на Linux переходять :)

моя в банку

asus A8N-SLI, Athlon64 3000+, 2Gb RAM, 2х160 Gb HDD, asus 6600TD 256 mb, DVD-RW, 19" LCD (wide 16:9), spk 7.1 system +fm

:)

хай собі fps троха падає. а переводять через страшний апетит майкорсофт до $

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

asus A8N-SLI, Athlon64 3000+, 2Gb RAM, 2х160 Gb HDD, asus 6600TD 256 mb, DVD-RW, 19" LCD (wide 16:9), spk 7.1 system +fm

Можу поспорити, таких машин в банку небагато і вінда в тебе в vmvare мінімум залишиться :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю це так само коли порывняти сівши за руль запорожця після мерса!

вінда видає 100 фпс - лінукс видасть стіко гемору шо за деякий період часу ти будеш говорити як у тому фільми - послежний раз я сел за баранку этого автомобиля))

якшо чесно - грати мона)

але знаючи тебе як гамера кс - ти будеш не у захваты:)

да ы ше - прально - я ы лынейку вайном запускав - там взагалы ныяких проблем - але суть не в самый гры - а у тому шо при стрыльбы ти будеш робити у два раза більше влучних пострілів аби вбити тіпа - навідміну від вінди)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

1) запускав я кс під вайном, правда тоді був в мене гном - і гра була не повністю на весь екран а було видно верхню і нижні панелі... (і герої 3 запускав, а під седегою фар край 1, також сталкер можна)

2)є в мене кс спецально під лінукс, лінукса під рукою зараз немає бо убив загрузчик переустановкой винди(( тому про його роботу і установку нічого сказати не можу... Там архів тар.гз.

НА днях в мене зявится доступ до ресурсів візора тому якщо не забуду закачаю на фтп..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cedega 7.1 ставиш і ніяких граблів.. КС витягує 96-98 фпс.. перевірено особисто мною.

З.І. Питання в тому чи захочете ви "купляти " цедегу ібо крека до 7.0-7.1 ще не бачив :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 року потому...

Вийша офіційна бета-версія Half Life і Counter-Strike 1.6 для Linux

"Лучше поздно, чем никогда" :)

Для запуску потрібний встановлений Steam

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вийша офіційна бета-версія Half Life і Counter-Strike 1.6 для Linux

"Лучше поздно, чем никогда" :)

Для запуску потрібний встановлений Steam

Конечно можно! =)

Заранее извиняюсь, если что не получится на kubuntu, т.к. я сейчас переехал на ubuntu x86.

Сам про выход CS я узнал из поста с хабра.

Для начала нужно скачать клиент Steam: качаем deb-пакет с этой странички.

После установки он запустится и будет качать Steam (по моему метров 120 еще).

Затем регистрируемся, покупаем CS, я платил через Яндекс, помоему 250 р. - вся серия CS.

Далее в Библиотеке Steam, в свойствах CS выбираем Beta-версию и устанавливаем. (Если нужно скриншот - вечером выложу)

У меня после установки не запускалось с сообщением "Не найден исполняемый файл", но думаю эту проблему уже решили. Я же решил ее удалением CS, покупкой и установкой HL1 и повторной установкой CS. (Тогда файлы контры ставятся в папку с HL и всё работает)

В общем-то и всё!

Если что-то не получится, то почитайте обсуждение на форуме forum.ubuntu.ru.

http://kubuntu.ru/node/734#comment-120196

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Сьогодні, слідом за Counter Strike 1.6, вийшла офіційна версія Counter Strike: Source для Linux

Для запуску необхідний Steam

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Counter Strike: Condition Zero доступний для Linux

Для запуску необхідний Steam

Якщо ви придбали ліцензійну версію Counter Strike 1.6 відносно недавно, Condition Zero також є у вашій бібліотеці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...