Перейти до змісту

COD & NFSU


Гість Andrey_

COD & NFSU  

55 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Я мав на увазі історичні стратегії. Просто неправильно виразився. Вархамер до таких не відношу, але гра класна і поганяти по лану в неї я б не відмовився

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 51
  • Створено
  • Остання відповідь
Многоуважаемые Админы! Возможно ли заменить СтарКрафт, на более популярную и интереснее игру? biggrin.gif

Вроде красиво спросил ... с уважением biggrin.gif

Дурня Старкрафт рулить! Просто в нього грає мало народу... Краще зібралися якось і погоцали його!!! Повірте враження незабутні. Особливо мені запамяталося, як колись і хтось (не памятаю коли не памя таю хто :blink: ) нападав на зергів Есмінцями(штук 20) ОЦЕ було круто!!! А Варкрафт щось не подобається... Якщо міняти (але я проти) то міняти на Козаки (Своє рідне :) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дурня Старкрафт рулить! Просто в нього грає мало народу... Краще зібралися якось і погоцали його!!! Повірте враження незабутні. Особливо мені запамяталося, як колись і хтось (не памятаю коли не памя таю хто :blink: ) нападав на зергів Есмінцями(штук 20) ОЦЕ було круто!!! А Варкрафт щось не подобається... Якщо міняти (але я проти) то міняти на Козаки (Своє рідне :) )

Неее...СтарКрафт надо минять аднозначно...Козаки один из варианто :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неее...СтарКрафт надо минять аднозначно...

Він жре настільки мало що просто нема сенсу його вирубать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він жре настільки мало що просто нема сенсу його вирубать

А то, что в него мало народу играет?! Или я ошибаюсь? Ну мне он не мешает ... я просто хочу что-то поинтереснее ... :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В кореї старкрафт набагато популярніший ніж в нас контра.

Є пару каналів котрі круглосуточно транслюють ігри з чемпіонатів по старкрафту і різні тактіки і стратегії рішають. і воще старкрафт сама потужна стретегія всіх часів і народів

Думаєш чого вже стільки років її грають на вцг і інших чемпах ? в ній просто самий чесний і провірений часом баланс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми ще і не пробували в Старкрафт по лану грати, так шо не можна так категорично. Може спочатку краще спробувати, а якщо не сподобається, тоді міняти :lol:

А от проблема з сервером НФС залишається відкритою...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Краще спитай в адмінів чи взагалі реально запустити хоча б один із цих серверів. А тоді вже будем думати)

Нереально.

Треба вінда, окрема машина, IP, місце в стойці, дистрибютив який може бути сервером.

Людину яка хоть трохи розуміється в іграх. і ще багато чого.

Забудьте про нові сервери.

Будете продовжувати цей флейм.

Закрию тему. Ну і тд і тп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще спитай в адмінів чи взагалі реально запустити хоча б один із цих серверів. А тоді вже будем думати)

Нереально.

Треба вінда, окрема машина, IP, місце в стойці, дистрибютив який може бути сервером.

Людину яка хоть трохи розуміється в іграх. і ще багато чого.

Забудьте про нові сервери.

Будете продовжувати цей флейм.

Закрию тему. Ну і тд і тп.

Ось і всі надії були обрублені :( ........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2kmd А як нарахунок мого прохання у пості №19. Можливо дати доступ іншим користувачам до мого ІР?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нереально.

Треба вінда, окрема машина, IP, місце в стойці, дистрибютив який може бути сервером.

Людину яка хоть трохи розуміється в іграх. і ще багато чого.

Забудьте про нові сервери.

Чють більше року тому це все вже я чув здається 1в1 :)

Але тоді зявились і ігри і люди і машинка ітд...

Все рішає лише бажання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Facktor не баїсь, робота в цьому напрямку йде.

Все буде залежати від адмінів і керівництва

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби відкрили трафік між підмережами і тарифікували його хоча би як міський трафік, то проблем із створенням ігрових серверів на фотакомі не було б

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Привет всем! Здесь я новенький на вашем форуме так как совсем недавно подключился к местному провайдеру... И сразу бы хотелось попасть на игровой фронт, где люди играют во что-то более новое и интиресное. Я считаю что новые игровые сервера стоит развивать! Контра уже давно себя изжила, думаю что её долговечность спрятана в том что у многих "железо" просто напросто других игрушек "тянуть" не в состоянии. Прошу всех подключиться к этой теме... вы не пожалеете, ведь поля сражений ждут своих героев! Удачи всем... С уважением AltoWoLF

p.s. приходится воевать на других фронтах :ok:

post-1453-1173990681.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

Мы уже играли КОД )))))) :) Фактор был сервером а мы кнему подключались,все было отлично ,жилось сказочно пока все не испортили всю сказку :)

post-1062-1176387534.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мы уже играли КОД )))))) :) Фактор был сервером а мы кнему подключались,все было отлично ,жилось сказочно пока все не испортили всю сказку :)

:):(:( аффтар пиши ищё))*аккуратно лег под стул от смеха*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...
А в Андеграyнд хоче хтось полабать? Чи це вже не актуально?))

Ну чого ж неактуально? Просто треба сказати де і коли, а бажаючі знайдуться :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в Андеграyнд хоче хтось полабать? Чи це вже не актуально?))

А в Андеграyнд хоче хтось полабать? Чи це вже не актуально?))

Ну чого ж неактуально? Просто треба сказати де і коли, а бажаючі знайдуться :D

Якшо хочете поганятись, то пишіть мені в асю 254-664-412. Поясню шо, як і куда :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...