Перейти до змісту

Мої маляви


Lexys25

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 270
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Хто знає де проліски є,хочеться сфотографувати,а їх ні де немає.

post-9825-0-35328400-1299951413_thumb.jp

post-9825-0-29457200-1299951420_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.

Фото з дєвушкой - Подобаються!!!

З першим весіллям - вітаю, початок є! Знімати весілля - потрібна практика, потрібно вчітися і тренуватися... За звичай, перші свої весілля знімають у друзів та знайомих, даже знімають ті самі кадри молодих рядом біля професійних фотографів (аби не заважати).

За кордоном, як правило, після закінчення професійних курсів весільної зйомки, нормальні фотографи знімають перші весілля абсолютно безкоштовно (зустрічав пару таких оголошень), проте попереджають що вони тільки практикуються! А в процесі уже получають практику, набивають руку і... роблять своє портфоліо а тоді уже беруть гроші. Портфоліо, помоєму - саме головне коли заказчік вибирає хорошого професійного фотографа. Думаю у нас, бажаючих хто з деяких причин хоче зєкономити на фотографі, знайдеться багато... особливо в селах, де весілля вообще бувають без фотографів... зустрічав, що весілля даже на мильніцу якась блондінка може фоткать... так шо, бажаю успіхів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.
Фото з дєвушкой - Подобаються!!!З першим весіллям - вітаю, початок є! Знімати весілля - потрібна практика, потрібно вчітися і тренуватися... За звичай, перші свої весілля знімають у друзів та знайомих, даже знімають ті самі кадри молодих рядом біля професійних фотографів (аби не заважати). За кордоном, як правило, після закінчення професійних курсів весільної зйомки, нормальні фотографи знімають перші весілля абсолютно безкоштовно (зустрічав пару таких оголошень), проте попереджають що вони тільки практикуються! А в процесі уже получають практику, набивають руку і... роблять своє портфоліо а тоді уже беруть гроші. Портфоліо, помоєму - саме головне коли заказчік вибирає хорошого професійного фотографа. Думаю у нас, бажаючих хто з деяких причин хоче зєкономити на фотографі, знайдеться багато... особливо в селах, де весілля вообще бувають без фотографів... зустрічав, що весілля даже на мильніцу якась блондінка може фоткать... так шо, бажаю успіхів!

Дякую.Так,знімав у друзів, цілком безкоштовно,вони залишились задоволені.На весіллі ще був фотограф професійний.Але я знімав окремо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...