Перейти до змісту

Танец живота


bellydancer

Вы хотите научиться танцевать танец живота?  

44 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

МЕНІ ПОДОБАЄТЬСЯ ПИСАТИ НА CAPS LOCK! smile.gif

и бальшой у вас капс - лок? все умещается что вы НА нем пишите?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СЛУХАЙТЕ, ЯКА ВАМ РІЗНИЦЯ ЯК Я ПИШУ, НА CAPS LOCK, ЧИ ПІД НИМ.... ЯК ХОЧУ ТАК ПИШУ

Вы немного отклонились от темы танца живота, что не есть гут. Но, всё таки, я попробую обьяснить, что такое капс лок и почему надо сниматься с него.

"Дело в том, что капслок означает ИСТОШНЫЙ КРИК. Его нужно использовать только если: вы хотите что-то подчеркнуть, выделить, либо вас не замечают, ведь сообщения, написанные КАПСОМ, резко выделяются из текста страницы. Именно поэтому КАПС обожают использовать те, кто недавно стал использовать интернет, или у кого проблемы с самооценкой... Они думают, что если сообщения написанные КАПСОМ обязательно прочитают, то также обязательно что на них и ответят."

Отмечу, что вы не правы,говоря "ЯКА ВАМ РІЗНИЦЯ ЯК Я ПИШУ?" вы ведь не в своём личном дневничке для себя одной пишите, ваши тексты читают другие люди, поэтому разница есть, и достаточно большая.

Надеюсь, вы сделали выводы.

Благодарю за внимание.

А пока возвращаемся к теме "Кто хочет научиться танцу живота"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок, переключаюсь назад, щоб не виділятися biggrin.gif.... Взагалі Капсік включив мій синочок, 0106.gifякий по мені лазив, і допомагав друкувати, значить він хотів мене виділити таким чином 0021.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в грудні в нашому місті проходив всеукраїнський конкурс по східних танцях, хтось ходив подивитись?? Думаю Веста не могла не піти... розкажи як було?? які враження, що сподобалось?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в грудні в нашому місті проходив всеукраїнський конкурс по східних танцях, хтось ходив подивитись?? Думаю Веста не могла не піти... розкажи як було?? які враження, що сподобалось?

К сожалению, я не смогла прийти, так как была в другом городе. Не хочу быть испорченным телефоном, но жаловались на организацию. Моим друзьям понравилось выступление группы, которая приехала из другого города(они не помнят из какого). Насколько я знаю, моя ученица, Лиля Капасюк, выставляла группу своих учениц (они были в оранжевых костюмах, если кто видел).Должен был быть мастер-класс Дарьи Мицкевич :0074: (я бы с удовольствием сходила), но потом организаторы почему-то поставили мастер-класс Аллы Кушнир. Может быть потому что у нас ее больше знают. Правда, я не знаю, был мастер-класс или нет :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дарья Мицкевич не смогла приехать на м.к. по личным причинам, но сам м.к. был точно. вот бы увидеть запись конкурса... :g15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а кто жаловался на организацию?? это же первый конкурс такого масштаба у нас в городе... грех жаловаться! И кстати его организовывала твоя же ученица Аня Петрова, много твоих учениц далеко пошли, тебе есть кем гордится :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене є фото з конкурса і майстер класу, можем подивитись як все було... викладу трошки, якщо буде цікаво то викладу більше :)

post-7393-0-88051500-1295345891_thumb.jp

post-7393-0-24869900-1295345900_thumb.jp

post-7393-0-89420400-1295345914_thumb.jp

post-7393-0-75780300-1295345926_thumb.jp

post-7393-0-03743300-1295345941_thumb.jp

post-7393-0-16757100-1295345958_thumb.jp

post-7393-0-46498000-1295345971_thumb.jp

post-7393-0-39672800-1295345987_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а це з майстер класу, багато діток було, а на конкурсі саме дітки вражали майстерністю :smile-zachot:

post-7393-0-55160200-1295346205_thumb.jp

post-7393-0-35640000-1295346227_thumb.jp

post-7393-0-64695700-1295346246_thumb.jp

post-7393-0-58443700-1295346258_thumb.jp

post-7393-0-60719900-1295346328_thumb.jp

post-7393-0-76235400-1295346355_thumb.jp

post-7393-0-69117300-1295346373_thumb.jp

post-7393-0-89567600-1295346384_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судя по фото, детки - просто супер!!!

Очень жалею, что не видела их выступлений!

В воскресенье еду в Киев на восточную вечеринку ""ПоRAKSуем под Огнями Востока" . На следующей неделе выложу фото.

Выступать будут:

Алексей Рябошапка

Ирина Загоруйко

Анна Корниенко

Дуэт "Исфахан"

Сания

Малика

Хале Адхами

Злата

Мина Фо

Юлия Торгонская и другие...

post-9922-0-39905900-1295534539_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спасибо за фото :ok: Кто автор?

фото було взято (з дозволу автора) з контакту автора, саме вона мені розповідала подробиці про конкурс і майстер клас, вона є представником асоціації східного танцю у Волинській області, тому такі заходи проходитимуть в нас частіше :):smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Спасибо за фото :ok: Кто автор?

фото було взято (з дозволу автора) з контакту автора, саме вона мені розповідала подробиці про конкурс і майстер клас, вона є представником асоціації східного танцю у Волинській області, тому такі заходи проходитимуть в нас частіше :):smile-zachot:

:rolleyes: я только ЗА! А що стосується української асоціації виконавців східного танцю, я вже 4 роки зареєстрована в ній :rolleyes: (звісно приймала участь в конкурсах, мастер-класах). Кілька років тому я могла стати головою відділення УАВСТ у м.Луцьк, але не захотіла, так як це - бізнес, а в мене є інша робота(я-підприємець). Я не сприймаю танці як бізнес.Для мене це в першу чергу - творчість. Звісно, я не працюю безкоштовно, але лише тому, що хочу йти далі в цьому напрямку, а навчання не дешеве. Я ОБОЖНЮЮ ТАНЦЮВАТИ :_41: Я тільки ЗА, якщо хтось має бажання організовувати конкурси та фестивалі у Луцьку, бо це не для мене :0072:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що стосується Ганни Петрової, нічого проти не маю, але мені не зрозуміло, чому людина, яка навчалась у мене з нуля і на протязі 2 років(приблизно) та танцювала у моєму колективі, навіть не вітається зі мною при зустрічі :_37: Ну, це єї право

Чомусь Ліля Капасюк так себе не поводить :rolleyes:

Кстати, цена абонемента - 115 грн., а для студентов скидка 25 % :rolleyes:

Да, кстати, скидки для студентов в VitaGymClub , к сожалению, уже нет, а цена абонемента та же.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Дуже поважаю тих, кто вміє танцювати такі танці, але мені ближче латина та стріп-денс :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже поважаю тих, кто вміє танцювати такі танці, але мені ближче латина та стріп-денс :)

О-ппа! Оппа-о-па-па! (с)Барадачь

Під кожним підписуватись не буду, але більшості М форуму теж ближче саме стріп-денс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Кстати, теперь есть занятия на 18:30 во вторник и четверг в студии танца "Озон" на ул. Шевченка,13А ! Приходите :_02:

Стрип-денс тоже есть и в "Озон" и в "VitaGymClub" :ok::101010:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

bellydancer, контакти ще актуальні? Чи є окремі групи для новачків чи займаються всі разом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bellydancer, контакти ще актуальні? Чи є окремі групи для новачків чи займаються всі разом?

Контакти актуальні) З нового року приходить багато новачків) Приходьте (група змішана, але я орієнтуюсь на більшість) На стріп краще приходите вже - там всі новачки)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Ой, дівчатка, займалася східними танцями 4 рази на тиждень 2 роки. Мені дуже подобалося - все так гарно і жіночно, так цікаво коли виконуєш, рухи які тобі здавалися завжди якимись недосяжними! Займалася, як кажуть, просто "для себе", так як я абсолютно не "артистична натура" та сценою ніколи не марила))) Думаю і надалі б відвідувала заняття, але виникли проблеми з хребтом, то він двогодинних занять, з півгодинною тряскою зараз не витримає(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а займатись східними танцями зранку в Луцьку можливо..? так щоб на 09.00 на роботу попасти)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а займатись східними танцями зранку в Луцьку можливо..? так щоб на 09.00 на роботу попасти)

Здається в адреналіні є зранку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...