Перейти до змісту

відпочинок з" патріотом " україною


rerder

Рекомендовані повідомлення

Колега їздила з сім"єю в Закарпаття. Залишилися задоволеними, особливо екскурсоводом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їздив по замках, їздив в карпати, їздив на моря з ними. Мені сподобалося.. Були звичайно різні проколи, але вони або вирішувалися досить швидко (мене особисто не влаштовувало куди мене мають поселити - за 20 хвилин мені найшли інше житло :)), або проблеми не залежали від організаторів (після замків мали їхати в печери в Млинки, а 2 тітоньки вирішили що їм цікавіше по Кам"янцю Подільському більше побродити, і вчасно до автобуса не прийшли, трубку не брали.. в результаті вся група змушена їх була чекати десь годину)

враховуючи що я ще й заробив там знижку - то мене ціна цілком влаштовує :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Часто їздимо разом з Патріотом на гірськолижний відпочинок до Буковеля. Мене, як особу не сильно вимогливу, поки що все влаштовує. Дуже зручно коли після катання тебе забирає автобус, котрим ти приїхав, а не сам ще думаєш чим би то дібратися до місця проживання. Один раз з ними навіть на Драгобрат їздили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Часто їздимо разом з Патріотом на гірськолижний відпочинок до Буковеля. Мене, як особу не сильно вимогливу, поки що все влаштовує. Дуже зручно коли після катання тебе забирає автобус, котрим ти приїхав, а не сам ще думаєш чим би то дібратися до місця проживання. Один раз з ними навіть на Драгобрат їздили.

Скажіть будь ласка , скільки в середньому обходиться все разом і на скільки днів, щоб хоч приблизно орієнтуватись у вартості відпочинку. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

в ці вихідні їздили з "Патріотом" на Буку.

Вартість за все-про-все:

1. Тур: 500 - 550 грн (дорога+проживання дві ночі+два сніданки)

2. Скипаси (білети на витяги - в мене свої)

п"ятниця: 235 грн. по акції ранковій на весь день

субота: 270 грн. по акції ранковій на весь день

неділя: 175 грн. по акції ранковій до 12-30

3. Прокат (в мене свої лижі)

залежно від категорії та якості:

від 70 грн. і до сто з лишнім за день

(але якщо ви їдете вперше, то вам і штахети підійдуть)

Далі: баня - від 50 грн з чоловіка

вечеря в хозяйки : 25 грн.

Продуктовий набор (пляшка+закусь) тут скіко не шкода від 200 і вище...

дорога назад і обід по дорозі

без пляшки: 25-50 грн.

з - від 200. Бо їсиш не раз.

На все про все:

від 1000 і до 2000 грн.

повний фул з коньяком і інструктором: 2500 - 3000 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також було-катався на Бук з Бодьой-Патріотом. Вцілому, претензій нуль.

Зручно, що в багажний відсік автобусу мона свої некороткі лиженята покласти. Вечеря демократична і смачна.

Незручно, коли мало лижників то автобус зарано з Курорту стартує (фактично було мирним голосуванням домовлено про виїзд з Буку о 16-00, а хтось із пішоходів бажав і о 15-00). Значить з гір спускаєшся в кращому варіянті о 15-30. а хочеться ще і ще...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...