Перейти до змісту

Шукаю напарника для бігу


qaster

Рекомендовані повідомлення

Якщо хтось з центру є, або з поблизулежачих місцин - бігать можна в парку Л.Українки, зранку чиввечері, ми б уже вирішили. Можна й 2 рази за день.

В спортивну школу чи ще куди не хочу, хочу займатись в своєму режимі.

Побажання до напарника: чоловік або хлопець, мені 21, так що приблизно мого віку.

Дітей та дідків прошу не турбувати, так як бігати збираюсь для підготовки в спецпідрозділ. Себто, заняття бігом та фізкультурою в жорсткому режимі, а не "прогулочной рысью".

Якщо не стрьомно :rolleyes: і є бажаючі - ласкаво прошу. Було б добре, якби нас зібралось з 3є хоча б. Було б легше і цікавіше, тягнулись би один за одним, підтримували б.

Попередження: я дуже не балакучий. Якщо не лякає, то ще раз, ласкаво прошу приєднуватись.

Якщо когось зацікавить - пишіть в приват, бажано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бігати не хочу, але зацікавило оце [заняття бігом та фізкультурою в жорсткому режимі] - це як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бігати не хочу, але зацікавило оце [заняття бігом та фізкультурою в жорсткому режимі] - це як?

себто не "в розвалочку" "общеукрепляюще", а для виходу на потрібні мені нормативи. Зрозуміло?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Никакой дискриминации нет. Он же ясно написал, что готовится к поступленню в какое-то супермегасекретное подразделение, поэтому и просит детей, стариков, беременных женщин и просто женщин не утруждать себя ответами на топикстартер.

Там в напарники ему подойдёт разве что Кенени́са Беке́ле Бейеча, а по ходу и Усэйн Болт с Валерием Борзовым могут скласть конкуренцию.

Так что ничего плохого не вижу в пожеланиях человека )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Никакой дискриминации нет. Он же ясно написал, что готовится к поступленню в какое-то супермегасекретное подразделение, поэтому и просит детей, стариков, беременных женщин и просто женщин не утруждать себя ответами на топикстартер.

Там в напарники ему подойдёт разве что Кенени́са Беке́ле Бейеча, а по ходу и Усэйн Болт с Валерием Борзовым могут скласть конкуренцию.

Так что ничего плохого не вижу в пожеланиях человека )))

я оцінив сарказм :smile-zachot: Але в мене троха менше пафосу, ніж тобі могло здатись. Просто дійсно потрібно серйозно зайнятись спортом на вихід до нормативів, себто методично і нарощуючи нагрузку. І ніякий це не супермега. Якби я сказав шо це, ви б посміялись більшість, впевнений. Тому, вибачте, не буду :blush:

строго чоловік або хлопець???

дискримінація, блін! :(

Ок. Хочешь бігати? Велкам. Але, думаю, тобі буде стрьомно наважитись на таке з якимось незнайомцем чоловічої статі (якби жіночої, то нема проблем, ні?) Тому й відсікаю дівчат, що б ще не дай Бо не звинуватили в чому "эдакому" :lol:

З.І. Блін, ти ж з Києва, трохи далеко до нашого парку <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это не сарказм, )) это ответ, приправленный немного юмором, на пост красивой девушки, с не менее красивым именем Анюта про дискриминацию.))

В топикстартере все условия, пожелания и предупреждения настолько чётко расписаны, что лично я сразу понял, что в напарники не гожусь. Трусцой побегать по парку ещё смогу, но пара – тройка спуртов, и сирена кареты скорой помощи заревёт в центре города через несколько минут.))

Хотя, кто его знает, может эта Анюта бегает и покруче любого спецназовца при полной амуниции, и на пересечённой местности, вот и набивается в напарники)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотя, кто его знает, может эта Анюта бегает и покруче любого спецназовца при полной амуниции, и на пересечённой местности, вот и набивается в напарники)))

может быть ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бігати з якою метою?

бігаю два рази на тиждень на стадіоні біля ЛНТУ з колегою!

Вівторок - 2 кола розминки, 8-12 (по бажання) в цільовій зоні (160-180 ударів серця на хвилину), 2 заминки - тренування на витривалість

Четвер - 2 кола розминки, 8-12 кіл інтервальний біг, 2 заминки - тренування на силу!

В пятницю в адреналіні граєм футбол - це тобі і на силу і на витривалість!

Приблизно так! Буде бажання приєднуйся! як що є питання - пиши в лічку!

ООО! Поки згадав, колега готується до змагань з багатоборст, тому зараз ще почнемо тренувати підтягування! Тобі напевне це також буде цікаво!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буде бажання приєднуйся!

Дякую. Але умова - парк Л.Українки. Це раз. Ну і два - у вас уже встановлений режим. В мене ж бажання зібратись з тими хто ще тільки починає і обговорити все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшов одного хлопаку (не на борді), і все гут би, якби блін не взнав вкінці, шо він живе біля "Слона"! :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вопрос к автору топика. Скажите а в чём смысл бега для Вас именно с напарником? Для выхода на определённый норматив или на показатели выше норматива - напарник это вещь -надцатая... А вот методика выхода на поставленный результат + плотность тренировочных часов на протяжении какого то временного периода это как показывает опыт вопрос №1. вообще методика очень важный вопрос, она даёт понимание процесса роста и развития.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вопрос к автору топика. Скажите а в чём смысл бега для Вас именно с напарником? Для выхода на определённый норматив или на показатели выше норматива - напарник это вещь -надцатая... А вот методика выхода на поставленный результат + плотность тренировочных часов на протяжении какого то временного периода это как показывает опыт вопрос №1. вообще методика очень важный вопрос, она даёт понимание процесса роста и развития.

складеш компанію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

щоби не відкривати нову тему:

шукаю напарника(-ницю, неважливо) для бігу біля 11 школи - так би мовити - і в двох веселішше, і щоб був як своєрідний контроль над стабільністю.

ранішше трошки займався бігом, але закинув. зараз знову почав. наразі бігаю в нешвидкому темпі, щоби організм призвичаївся.

п.с. тренуюсь просто для себе, щоб бути в хорошій фізичній формі, в спецпідрозділ не готуюсь :)

п.п.с. питання до автора топіка: ну що там, qaster, пройшов, куди хотів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Доообре Вам бігати в парку ім.Л.Українки – природа навколо, доріжки асфальтовані, відсутність будинків, доріг, пішоходів.

Я раніше бігала в напрямку Теремнівського озера (бо до найближчого стадіону така сама відстань). Все добре було: і сонечко зустріти біля озера, зарядку елементарну зробити і назад додому – але по дорозі цей же приватний сектор. Біжиш собі, тихесенько, нікого не чіпаєш, і мало не з кожних 2-х воріт собачий гавкіт в спину :) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

шукаю напарницю , дитяча залізниця

[/quote

Я теж шукаю напарницю, я дівчина, мені 30, бігати зранку хочу для підтримання фізичної форми після пологів. А ви?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Був у мене знайомий, він просто бігав (займався греблею, професійно) у протигазі. Для чого? Хто бігом займається у спортивних цілях повинен знати.

Загалом, напарник це для бігу "трусцой". А для профі - хіба показати що "Я кращий". :)Не сприйміть як образу.

Я не бігаю - лінуюся. :) Поки лінуюся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Афтар, а ви який з цих типів - http://www.bodybuild.ru/2006/10/27/mezomorf_jendomorf_jektomorf__tipy_teloslozhenijj.html ?

Бо ектоморфам не рекомендують бігати просто так, і взагалі розходувати енергію понапрасну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукаю напарника/напарницю для бігу

Бігаєм ввечері.Парк Лесі Українки якраз те що треба.

Я не дуже балакучий.

3ad186e12776.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...