Перейти до змісту

Увага-увага!!!


Kidubon

Рекомендовані повідомлення

у зв"язку з деякими непередбачувними ситуаціями Клуб Red Zone вже більш не проживає на сайті www.streetracing.lutsk.ua

ми переїжаємо скоро на www.Red-Zone.com.ua

якщо вас цікавить дійсно ця ситуація-пишіть нижче!роскажу із задоволенням!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ділов тому що один з модерів,адмін і ближче прсиутні решили перетянути все на себе!от вони зробили так що вже раніше нами розкручений сайт вони вязли собі(так як повний контроль над ним вів адмін) і вони тепер називають себе "портал луцькихрейсерів"!!!Клуб Red Zone переїжає на новий домен і розкрутим сайт з нуля.....ми офіційно реєструємось і продовжуєм наше існування на офіційному рівні-драг і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гиги, просто слово "рейсер" і подібні це вже поганялом стало :lol:

зараз кожне корито с голубими пісялками керує по срітрейсеру :D

доречі, а нафіга ви Запорожці скуповували?

невже стрітрейсити? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ділов тому що один з модерів,адмін і ближче прсиутні решили перетянути все на себе!от вони зробили так що вже раніше нами розкручений сайт вони вязли собі(так як повний контроль над ним вів адмін) і вони тепер називають себе "портал луцькихрейсерів"!!!Клуб Red Zone переїжає на новий домен і розкрутим сайт з нуля.....ми офіційно реєструємось і продовжуєм наше існування на офіційному рівні-драг і т.д.

оце все що написав :) призидент Kidubon це все лайно і не правда!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ділов тому що один з модерів,адмін і ближче прсиутні решили перетянути все на себе!от вони зробили так що вже раніше нами розкручений сайт вони вязли собі(так як повний контроль над ним вів адмін) і вони тепер називають себе "портал луцькихрейсерів"!!!Клуб Red Zone переїжає на новий домен і розкрутим сайт з нуля.....ми офіційно реєструємось і продовжуєм наше існування на офіційному рівні-драг і т.д.

оце все що написав :D призидент Kidubon це все лайно і не правда!!!

канеха.....не правда!я цілий рік вас народ обманював!гонок насправді ніяких не було...це все лапша внатурє...граждані таваріщі-получається Клуб Red Zone це все уява.....гггг!ржу немогу-аж плачю....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ржу немогу-аж плачю....

не плач тобі сльози ще пригодяться ,ще будеш плакати тільки я ще подивлюсь як ти будеш ржати!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ми переїжаємо скоро на www.Red-Zone.com.ua

Це все добре. А коли ця подія настане?

як тільки-так сразу............я повідомлю-не переживай...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кудя ці всі наєзди - це лайно адназначно, якшо-шо можеш розрахувавати на підтримку і допомогу, да і взагалі Red-Zone хфорева, почнем розкручувати сайт заново і я думаю сайт РЕД-ЗОНИ набере нові оберти)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже тоже жду не дождуся... так би і були би там якби не астанній канфліхт. Та нарешті будемо самі па себе а не зцими пакімонами.

Ніче страшного шо сайт новий ... З часом набере популярності ... Трохі жаль шо форум не можна перенести.

Жаль шо я не папав на затвердження офіційного статуту, :D - тогда піфа лелось рекой, майже два відра випили :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохі жаль шо форум не можна перенести.

нічого страшного, думаю і так розкрутимся))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жаль шо я не папав на затвердження офіційного статуту, :) - тогда піфа лелось рекой, майже два відра випили :smile-zachot:

а ти звідки знаєш що статут вже затвердили???аж дуже мені цікаво??

статут в даний момент на етапі доопрацювання юристами....

дякую всім за пдтримку.... :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ура нарешті наш сайт створено......можливо ще не до кінця-але працює! прошу залучатись до розмов на форумі! прошу допомогти всіма способами у розкрутці нового сайту.......

WWW.RED-ZONE.COM.UA

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Симпатично виглядає!

дякую!але ми робили сайт функціональним і швидким!його можнаоживити-але зменшиться швидкість......

навіть не саме головне сайт-а головне самі перегони.....сайт тільки як однин із методів поширення інформації....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я просто обожнюю вас :smile-zachot:

це ж так круто!!!!! ^_^

240f9557.jpg

ну шо тут сказать-фотка рульозна!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прошу допомогти всіма способами у розкрутці нового сайту.......

яким чином. чим зможемо тим і допоможемо :smile-zachot: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...