Перейти до змісту

Вкрадено велосипед


Dilang

Рекомендовані повідомлення

Вчора 15,09,10 в під'їзді будинку по вул Орджонікідзе 32, (біля "Ланселота"). приблизно о 20:30 було вкрадено мій велосипед. Шановні форумчани. Прохання,хто проживає поряд і може побачить крадія прослідкувати в якому будинку він живе, і дати знати за номером телефону 095-061-01-77 Дмитро (Dilang), або звоніть 102.

РАМА- синього кольору з жовтим написом MAGNUM mtb MG200S, ростовка 20"

Вилка- синього кольору ZOOM

Колеса- диски протиударні 26" жовтого кольору з чорним написом AIRLINE VUELTA , резина звичайна, з написом MTB і синьою полосою

Тормоза - V-Brake срібного кольору з написом SHIMANO

Тормозні ручки - срібного кольору V-Brake SHIMANO

Задня перекидка - shimano tourney

Шатуни - чорного кольору Shimano FC-M311

фото деталей які стояли на байку перед тим , як його вкрали

Фотку байка робив ще рік назад, тоді стояли ще старі комплектуючи

post-6336-1284635571,86_thumb.gif

post-6336-1284635581,92_thumb.gif

post-6336-1284635591,51_thumb.jpg

post-6336-1284635736,38_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) Ура!!! Знайшовся мій велосипед!

Всім дякую за увагу. Тему можна закрити.

Але справжніх крадіїв, постараюсь знайти і викласти їх фотки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поздравляю! :)

А я тогда в "Караване" подумал, что всё безнадёжно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велосипед знайшов мій дядько. За що, йому величезне спасибі. Їхав він сьогодні на машині по набережній. І бачить, хлопець їде на мому велосипеді. Він зупинив машину по серед дороги, увумкнув аварійку та вийшов його ловити. Хлопець на диво, нікуди не втікав. Зупинився і на питання, "де взяв велосипед". Каже що, купив на "Варшавському ринку" за 300 грн. до нього підійшли двоє хлопців на підпитку. Один з них запропонував купити в нього велосипеда за 400 грн. Дядько довго не розбирався з ним бо поспішав(пояснює мені, що йому ітак не до мого велосипеда було), він просто взяв тай викупив його за 200 грн.

Сьогодні в вечері я його забрав. Та поїхав в міліцію, щоб повідиомити про знахідку. Та ось тепер, крадіїв не знайдено, + влетів на 200 грн. Але, я вважаю що, краще так а ніж новий купляти, бо я вже планував збирати гроші на новий. Тих двох хлопців я приблизно знаю (заочно) і я хочу зловити, та наказати. :blush: Як що, получиться звісно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.Тих двох хлопців я приблизно знаю (заочно) і я хочу зловити, та наказати. :blush: Як що, получиться звісно.

мачіть такіх казлоф нада без разгавору

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...