Перейти до змісту

Візьму в оренду гараж


Nyava

Рекомендовані повідомлення

Візьму в оренду гараж.

Тел: 0505815440

От нафіга створювати тему так щоб потім люди задавали кучу запитань. Невже не можна відразу описати що конкретно тобі треба. Я ж не думаю що підійде будь-який гараж. Певно що хочеш яму, світло, сторожа. ще щось... То так відразу в темі треба і писати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Візьму в оренду гараж.

Тел: 0505815440

От нафіга створювати тему так щоб потім люди задавали кучу запитань. Невже не можна відразу описати що конкретно тобі треба. Я ж не думаю що підійде будь-який гараж. Певно що хочеш яму, світло, сторожа. ще щось... То так відразу в темі треба і писати.

однозначно... і вкажи в першу чергу район в якому тобі потрібний гараж...

P.S.Невже до цього самому так важко додуматися...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для чого писати не по темі, якщо є що запропонувати то звоніть я залишив телефон. Якщо я не написав вимог то це означає що розгляну всі варіанти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Район Дубнівська, на території фірми, рядом майстерні по ремонту і буд фірми, є світло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Район обласного військового комісаріату. На території гаражного кооперативу. Є світло, стелажі, яма.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для чого писати не по темі, якщо є що запропонувати то звоніть я залишив телефон. Якщо я не написав вимог то це означає що розгляну всі варіанти.

От чего же не по-теме, а? Ты напиши что ты хочешь, а мы всем форумом тебе подыщем. Гараж-черепашка подойдёт? Ползает медленно , но доползает куда нужно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо є що запропонувати то звоніть я залишив телефон.

Нащо мені (і не тільки мені) до тебе лишній раз телефонувати і тратити кошти. І тобі мабуть лишні дзвінки не потрібні. То ж напиши конкретніше.

Маю я гараж, цегляний, без сторожа і поки без світла. І догадуйся, підійде він тобі чи ні, бери звони лишній раз. Короче не виправдовуйся раз не прав. І читай правила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...