Перейти до змісту

лікувальні засоби-фітотерапія


Nazar2277

Рекомендовані повідомлення

...на рибалці обідали-на столі з"явилася аджика,і я не довго думаючи спочатку намазав єю скибку хліба,покуштувавши-сподобалося...і все б добре якби не почав їсти її майже кожен день,аж ось незабаром почав боліти шлунок.аджику я звичайно перестав вживати,натомість заварив собі золототисячник,материнку,насіння льону,звичайно-каша з тушкованими овочами-і за кілька днів як огурчик :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На скільки я знаю,то аджика є приправою до м'яса,а не до хліба :) А аджика була домашня чи з магазину?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо щось Вам відоме-поділіться,про трави,своє ставлення до нетрадиційної медицини :)

На скільки я знаю,то аджика є приправою до м'яса,а не до хліба :) А аджика була домашня чи з магазину?

дійсно-до м"яса,з м"ясом її і куштував

PS з магазину-"абхазька аджика"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вам потрібна трава? Ось вона!

…Ой, ні – вибачайте – трави нема!

ПІГУЛКИ ковтай :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо щось Вам відоме-поділіться,про трави,своє ставлення до нетрадиційної медицини :)

Кримська вроді непогана, але трохи дорожча за місцеву... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був ще такий випадок-взимку занедужав на роботі,і давай до лікарів ходити,понаписували мені всього потроху-ну і антибіотикі звичайно до внутрішнього застосування...примаю їх другий день аж ось телефонує мені мій товариш-як здоров"я питався,кажу-лікуюся,а він мені я до тебе в гості прийду...прийшов, приніс пів літра жовтої настоянки якоїсь,відлив половину мені у пляшку і каже-столову ложку перед сном,пропотієш,кілька днів поп"єш-пройде.виздоровів,питав в нього з чого настоянка-каже часник з горілкою :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прийшов, приніс пів літра жовтої настоянки якоїсь,відлив половину мені у пляшку і каже-столову ложку перед сном,пропотієш,кілька днів поп"єш-пройде.

Аха, урінотерапія називається, хароший друг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прийшов, приніс пів літра жовтої настоянки якоїсь,відлив половину мені у пляшку і каже-столову ложку перед сном,пропотієш,кілька днів поп"єш-пройде.

Аха, урінотерапія називається, хароший друг.

смішно те що то була дійсно настоянка з часнику. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shraick:Аха, урінотерапія називається, хароший друг.

-що, з Вами трапилося?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...