Перейти до змісту

знайомство в он-лайні


Юлямпочка

Рекомендовані повідомлення

скажіть, а вам часто стукають в аську (скайп, просто в приваТ) з проханням познайомитись, вислати фотку і т.д.? Ну чисто чат, чєсне слово. А як вам таке женихання? Маєте приклад он-лайн знайомства з позитивним продовженням? Романтичну історію?

Так і хочеться в статусі писати: хлопці, я заміжня, нє?

УПД. Я маю на увазі не спам, а цілеспрямоване залицяння. Коли людині подобається фраза, фотографія, пост, і вона шукає ваші контакти з прагненням познайомитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скажіть, а вам часто стукають в аську (скайп, просто в приваТ) з проханням познайомитись, вислати фотку і т.д.? Ну чисто чат, чєсне слово. А як вам таке женихання? Маєте приклад он-лайн знайомства з позитивним продовженням? Романтичну історію?

Так і хочеться в статусі писати: хлопці, я заміжня, нє?

На жаль вже тільки спам ))), напевно вік дає своє )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так і хочеться в статусі писати: хлопці, я заміжня,

А чо відразу не написала?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стукають в аську часто. Дуже. Але це в основному спам і реклама... ну кілька разів були якісь нерозбірливі фрази дуже смішно оформлені в реченні.... Іноземці што-лє :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так і хочеться в статусі писати: хлопці, я заміжня,

А чо відразу не написала?

а ти шо, теж намилився женихатись? Тут же ніби всі старожили знають, шо ігрек - то мій муж :0003:

Стукають в аську часто. Дуже. Але це в основному спам і реклама... ну кілька разів були якісь нерозбірливі фрази дуже смішно оформлені в реченні.... Іноземці што-лє :rolleyes:

мається на увазі саме знайомство, не спам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юля вирішила перевірити, чи буває в житті так, як романі Вишневського "Самотність в мережі"?;)

Мені в аську тільки один спам лізе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене знайомий зі своєю дружиною познайомився через аську

одружені вже кілька років

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ти шо, теж намилився женихатись?

я просто не розумію тобі це подобається чи ні? якщо ні, то як варіант, можна було б написати про свій статус. хоча ботам на це пофіг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скажіть, а вам часто стукають в аську (скайп, просто в приваТ) з проханням познайомитись, вислати фотку і т.д.? Ну чисто чат, чєсне слово. А як вам таке женихання? Маєте приклад он-лайн знайомства з позитивним продовженням? Романтичну історію?

Так і хочеться в статусі писати: хлопці, я заміжня, нє?

УПД. Я маю на увазі не спам, а цілеспрямоване залицяння. Коли людині подобається фраза, фотографія, пост, і вона шукає ваші контакти з прагненням познайомитись.

В 2005 году, через сайт знакомства.мэйл.ру (love.mail.ru) познакомился чисто случайно с одной девушкой. Подробности лишние, но, КаГбе, уже женат и все ок )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ти шо, теж намилився женихатись?

я просто не розумію тобі це подобається чи ні? якщо ні, то як варіант, можна було б написати про свій статус. хоча ботам на це пофіг.

я ж журналіст, а журналіст не може бути на двісті відсотків щирим. Просто мене це дивує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке не скромне запитання:

А коли стали залицятись - відразу після теми, Юлямпочка йде в депутати?

P.S. Продуманий хтось стукає в асю напевне, так би мовити вирахував, що дівчина з приданним! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке не скромне запитання:

А коли стали залицятись - відразу після теми, Юлямпочка йде в депутати?

P.S. Продуманий хтось стукає в асю напевне, так би мовити вирахував, що дівчина з приданним! :D

блін, кнопки попутала. Та нє, то регулярно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я ж журналіст, а журналіст не може бути на двісті відсотків щирим.

а, понятно. ти збираєш матеріал, а борда - поле для збору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я ж журналіст, а журналіст не може бути на двісті відсотків щирим.

а, понятно. ти збираєш матеріал, а борда - поле для збору.

єстєссна. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стукають, дивлюсь дані і причину авторизації. Якщо даних нема, блокую, так само молодих юнаків і дівчат.

Маю досвід знайомства, спілкуємось уже близько 5 років. Залицяння відвертого не було, а є активне різностороннє спілкування. Він не з Волині. Можемо тижнями не переписуватись, а можемо цілий день проговорити: політика, сім"я, книги, кіно, музика, робота, програми і т.д.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Самотність в мережі"?;)

Вийшла ше одна книга за авторством пана Януша, "Между строк". Рекомендую, якщо попереднє переварилось без розладів :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Авторизацію без попереднього спілкування не даю.

Стукають з метою знайомства дівчата віком 18-25 (якщо вірити профайлу). Раніше намагався пояснити, що можна значно цікавіше провести час ніж спілкуватися з незнайомою людиною але це все марно.

Ігнорліст рулить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь ще років 5 назад познайомився із дівчиною з Одеси в чаті Бізара. Раніше спілкувались кожного дня по кілька годин на різні теми. Спілкувались як друзі. Запрошувала навіть мене із дружиною в гості. Зараз спілкуємось дуже рідко...

А от моя сестра познайомилась із своїм хлопцем через інтернет сайт знайомств. Причому він сам був аж із Блої Церкви. Приїзджав до неї декілька раз. А потім і вона до нього поїхала - познайомитись із батьками. Одружились, вона поїхла жити до нього, живуть нормально вот уже 3 роки з його батьками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ігнорлисті ні душі, ніхто сторонній не стукає, не непокоїть. Тепло і затишок. Ну я і в профілі аськи у себе не писав, шо я такий-розтакий. А до такого уіна без інфи навряд чи хто полізе. І тут профіль не забивав. А в приват не залицялись. Видно, нічо розумного не пишу на борді. :smile3:

Досвід знайомства по тирнету з позитивними наслідками є, навіть кілька, але ділитись на всю борду цим не буду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...