Перейти до змісту

куплю картоплю


xriaps

Рекомендовані повідомлення

не знаю де Ви берете такі ціни.

я вже купив собі картошку за 3 грн./ кг.

картопля вирощина на гною і доволі велика.

так що товарищі всім дякую за пости.

тему можна закривати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 62
  • Створено
  • Остання відповідь

Повністю підтримую думку nickel, озвучену вище.

Я сам теж купив собі по 3,00грн і знаю, що зараз можна по селам по 3,30 закупити хоч 10тон. І, до речі, ще не всю картоплю люди викопали, і не тільки на Волині добрий врожай, наприклад на Тернопільщині теж бараболя вродила нівроку.

P.S. На то вони і перекупи (шпекулянти), щоб наганяти ціни/паніку і заробляти на тому :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маленька порада тим, хто купує, - не женіться за розміром :). Кожного дня, думаю, ніхто дерунів їсти не буде :). Крім того, що картопля середнього розміру практичніша, вона менше псується. Деякі перекупщики скаржилися, що велика червона "слов"янка" через кілька днів просто розтікалась по сітці, псуючи іншу картоплю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 км від Луцька, 500кг,картопля вирощена на натуральних добривах. Ціна 3.70/кг

Звертатись в ЛС

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По три гривні картоплі море, я собі знайшов по 2 в обмін на роботу + самовивіз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні бачили (дружина бачила, а я за кермом на дорогу дивився), продавали на узбіччі картоплю по 3.5. А був в Ковелі на дні народження, то старші люди розказували, що по навколишніх селах вже не залишилось перекупщиків. В людей ще море картоплі, а куди дівати не знають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В людей ще море картоплі, а куди дівати не знають.

Знають-знають :). Ті, хто мають голову на плечах, частину продали, а частину на весну заховали :). Перекупщики тоді знов повернуться, і я дуже сумніваюсь, що ціна буде менша, ніж 4 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знають-знають :). Ті, хто мають голову на плечах, частину продали, а частину на весну заховали :). Перекупщики тоді знов повернуться, і я дуже сумніваюсь, що ціна буде менша, ніж 4 грн.

ті хто мають голову на плечах, може й знають, а скільки "сільно умних" зараз в паніці: коли всі здавали по 4.0, вони думали що здадуть чуть-чуть пізніше по 4.5, а тепер по 3.5 ніхто не бере. А гроші треба ВЖЕ. Як там в приказці: бідні бо дурні, дурні бо бідні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можу дати контакт для купівлі картоплі по 3гр. в наявності є декілька тон. самовивіз з млинова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 1 рік потому...

Э свіжа викопана і перебрана 1,5 тони, вирощена на гною, сорти Санте (жовта) і Біла роса (рожева) велика набрана в мішки по 20кг ціна 2грн. за 1 кг.

т. 0987141953 Олександр

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...