Перейти до змісту

Благодійний марафон у Луцьку


Thorgalll

Рекомендовані повідомлення

STYMUL.jpg

Громадська організація інвалідів «Стимул» та молодіжна організація «Квартира FM» за підтримки КБ «ПриватБанк»

щиро запрошують Вас відвідати заходи, що відбудуться у рамках благодійного марафону «Допомогти може кожен», присвячений допомозі людям із вадами здоров’я. А саме вирішенню проблеми доступності о інформації через технічне доукомплектування уже функціонуючого на базі Обласної наукової бібліотеки ім. О. Пчілки та аудіо бібліотеки. А також реалізації ряду важливих ініціатив (поповнення аудіофонду, організації студії звукозапису, надання необхідної та доступної інформації для людей із вадами здоров’я. Тож запрошуємо Вас взяти участь в основних заходах благодійного марафону, а саме:

Благодійний кінопоказ тематичного художнього фільму, на який будуть запрошені молодь міста та люди із вадами здоров’я. Показ відбудеться 15 вересня о 19 годині, за адресою: вул. Кафедральна 12 (кафе «Ретро»). Запрошуємо Вас – буде цікаво;

Проведення благодійного концерту, в якому братимуть участь гурти нашого міста: Джигура, Збіг Обставин, ФІОЛЕТ, King Size, молодий гурт Така та інші. Також в рамках концерту спілкування із цікавими людьми та сюрпризи від ведучих. Благодійний концерт розпочнеться 18 вересня о 17 годині, у приміщенні Обласного музично-драматичного театру. Відвідайте концерт та отримайте задоволення від чудової музики;

Тож щиро запрошуємо Вас прийти та підтримати ініціативу яка допоможе вирішити одну із най гостріших проблем із якою стикаються люди із особливими фізичними потребами. Адже допомогти може кожен.

Додаткова інформація на сайті www.stimul.org.ua та www.kvartirafm.org

Тел. 050-267-79-00.

Чекаємо на Вашу участь та підтримку.

©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо цікавить, куди підуть вилучені кошти (а зазвичай це питання цікавить)

- технічне доукомплектування уже функціонуючого фонду на базі Обл.наукової бібліотеки ім. О. Пчілки

- укомплектування аудіобібліотеки

- поповнення аудіофонду

- організація студії звукозапису

- надання необхідної та доступної інформації для людей з вадами здоров’я.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

УВАГА! Вхід на концерт по запрошеннях. Хто бажає отримати запрошення - телефонуйте 0671930022.

Завтра, 11го вересня в Просвіті буде проходити нагородження режисерів (кінофестиваль).

Початок 13,00 закінчення 18,00. Я буду там години з 14.00 і до 17.00 з запрошеннями на руках Благодійні внески за запрошення будуть збиратися волонтерами в день проведення концерту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже панове.

у зв*язку з вірусами, котрі бродять по нашому файному місту, оновлено перелік гуртів, котрі братимуть участь у благодійному концерті:

молодий гурт ТакА

молодий гурт DoubleFlash

Збіг Обставин

Павло Завада та Олег Дмитрук

King Size

ФІОЛЕТ

Гурти Джигура та проект Миколи Маєвського не зможуть взяти участь у концерті у зв*язку зі станом здоров*я одного з учасників обидвох проектів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що ж . Дякуємо тим, хто не закрив на це очі, як це зробила більшість і буде робити й надалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

..і вам спасіБо за організацію :)

імхо, найкращій виступ - "Збіг Обставин" :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Збіг Обставин взагалі круті мєго мєго))

Бо в них є Мейсон)))))

.."звьозди начінаюцца вишеее...нанананананананааа..єслі ти міня нє услиишишшш ..значід наступіла зімааа "

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...