Перейти до змісту

Серія А


TUBORG

Серія А  

16 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Обговорюємо Італію.Як на мене другий найцікавіший чемпіонат після Англії.

Forza Rossonerri!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Минулий сезон не порадував.Не було на кого дивитись.Мертвий Юве,Мілан теж не радував,Рома дивилась не погано але у кінці сезону позорно програла важливий матч з Самдорією.Сподіваюсь цей сезон буде цікавіший.В мене теж Англія на першому місці а от на другому німці,є що глянути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись Чемпіонат Італії був для мене найцікавішим. Особливо, коли кілька сезонів підряд транслював канал СТБ. Старався тоді не пропускати ні однієї трансляції. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В цьому сезоні у Мілана дуже серйозне підсилення - це Робіньйо. І взагалі там напад ого-го - Пато (якщо знов набере форму), Робіньйо, Рональдіньйо, і Ібра (цікаво, як його зустрінуть вболівальники Інтера та Мілана? Бо Ібра грав в Інтері не так давно, а тіффозі Інтера та Мілана вороги будь-здоров). Це досить серйозно. Але двигун команди - це Пірло, а Амброзіні замінити його повноцінно не може, Зеєдорф - трохи старенький. Тому, такий напад з "середненьким" півзахистом (я Пірло не маю увазі - це класний гравець), не буде дуже небезпечний.

В Серії А вболіваю за Юве. Але на мою думку, в цьому році за Скудетто будуть боротись Інтер та Мілан. Втрутитись ще може Рома. А Юве може поборотись за зону Ліги Чемпіонів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нарешті керівництво Мілана розщедрилось і взяло класних футболістів.Це справжній подарунок для фанатів,якого ніхто неочікував.Інтер мабуть послабшав після приходу Бенітеса,про що свідчить старт у першому турі і нулі у Болоньї.Та і у матчі за суперкубок було видно що гра не та яка була.Юве більше збіднів ніж збагатився.Залишило команду дуже багато хороших гравців і не відомо як заграють ті що прийли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на мою думку в цьому сезоні інтер, накінець, буде скинуто з трону. В цій непростій справі бажаю успіху Мілану, окрім двох матчів в сезоні))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ай ну... Іспаня набагато цікавіше за Італію...! Та й Голандія з Португалією не набагато відстають...

мені Італія зовсім нецікава! Скучний, позиційний футбол. Ніякої динаміки, ніякої техніки <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені Італія зовсім нецікава! Скучний, позиційний футбол. Ніякої динаміки, ніякої техніки  dry.gif

:wacko:  ну просто нема слів ... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені Італія зовсім нецікава! Скучний, позиційний футбол. Ніякої динаміки, ніякої техніки <_<

Насмішив)Подивись матч Мілан-Лечче хоча б перший тайм в якому мало влітати голів 20,прада в одні ворота)Там таке вичворяв Рональдіньо,що словами це все непередати....Там було стільки техніки що хватило на цілий тур.В інших матчах буде ще цікавіше я впевнений,коли вийдуть Робіньо і Ібракадабра

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Футболисты серии А объявили забастовку

5-й тур чемпионата Италии, который должен состояться 25 и 26 сентября, находится под угрозой срыва, сообщает AP. Профсоюз игроков выступил с заявлением, согласно которому футболисты команд серии А не выйдут на поле в том случае, если руководство лиги введет новые трансферные и контрактные правила. Предполагается, что изменится структура переходов футболистов: игрок обязан будет перейти в другой клуб, если условия его контракта не ухудшаются. На заявлении профсоюза присутствовали такие футболисты как Дженнаро Гаттузо, Кларенс Зеедорф и Хавьер Дзанетти.

Спорт-Экспресс
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ай ну... Іспаня набагато цікавіше за Італію...!

Підтримую! І Німеччина цікавіша за Італію!

Подивись матч Мілан-Лечче хоча б перший тайм в якому мало влітати голів 20,прада в одні ворота)Там таке вичворяв Рональдіньо,що словами це все непередати....Там було стільки техніки що хватило на цілий тур

Це свідчить лише про однобокість чемпіонату. Хіба цікаво дивитись матч в якому сильна команда "возить" слабку, яка нічого зробити не може? Подивись на цьогорічні матчі бундесліги чи, навіть, на Оболонь - Шахтар і подумай, що цікавіше дивитись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ай ну... Іспаня набагато цікавіше за Італію...!

Підтримую! І Німеччина цікавіша за Італію!

Подивись матч Мілан-Лечче хоча б перший тайм в якому мало влітати голів 20,прада в одні ворота)Там таке вичворяв Рональдіньо,що словами це все непередати....Там було стільки техніки що хватило на цілий тур

Це свідчить лише про однобокість чемпіонату. Хіба цікаво дивитись матч в якому сильна команда "возить" слабку, яка нічого зробити не може? Подивись на цьогорічні матчі бундесліги чи, навіть, на Оболонь - Шахтар і подумай, що цікавіше дивитись?

Яка може бути однобокість чемпіонату?Зараз Мілана грає з Чезаною і програє після перерви 0-2,Кальярі 3-1 Рома.Інтер,Рома і Юве у першому турі втратили очки.це похоже на одноманітність?????оболонь і Шахтар тут зовсім не вписуються(навіть і близько наш чемп не стоїть),а от на рах Бундисліги це суперечливе питання.

"По вкусу и цвету - не все любят Свету"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора Кальярі переграло одного з претендентів на Скудетто - Рому, рахунок матчу 5:1. Мілан програв новачку Серії А - Чезані. Ще невідомо, як зіграє сьогодні Юве.

Тому я б не казав, що Серія А є одноманітною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
«Первый национальный» с будущего воскресенья, 3 октября, начинает транслировать итальянскую Серию А.

Первым матчем, который увидят украинские телезрители, станет - «Интер» - «Ювентус» (21:45). В целом за октябрь «Первый национальный» покажет 8 поединков чемпионата Италии.

Sport.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце то новина...Ніхто не очікував,що Перший на таке спроможний.Ще в п*ятницю дивився ріал камеді де чмирили перший канал)))Паходу керівництво ут-1 теж все це бачило))) але щось на оф сайті про це ні слова....мож я сліпий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Всетаки диму без вогню не буває!Вітаю всіх прихильників італійсьокого футболу тиць

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Сьогодні о 21.45 год. на УТ-1 буде транслюватися суперматч - Мілан та Ювентус. Раджу не пропустити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Класний матч видали Мілан та Ювентус - Мілан атакував, а ніфіга - 2 атаки і 2 голи.

З такою грою в захисті важко буде Мілану в Єврокубках.

А Ювентус - FORZA JUVE!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...