Перейти до змісту

Революція в підприємництві від Бродського?


kudrom

Рекомендовані повідомлення

Цікава новинка вилізла сьогодні:

http://www.pravda.com.ua/news/2010/08/30/5342759/

З понеділка підприємці можуть розпочинати свою діяльність за декларативним принципом.

Про це заявив глава Держкомпідприємництва Михайло Бродський, повідомляє прес-служба відомства.

"Це революція у сфері дозвільної системи...Україна багато років йшла до покращення бізнес-клімату і нарешті ми домоглися того, щоб видача дозволів не гальмувала розвиток підприємництва", - зазначив він.

У комітеті підкреслили, що перелік видів діяльності, які не можна розпочинати на підставі декларації, затверджений постановою Кабміну.

"Будь-який інший вид діяльності, не вказаний в урядовій постанові, відповідно до закону, можна започатковувати після декларування відповідності матеріально-технічного стану вимогам законодавства. Жодних дозволів для цього не потрібно", - йдеться у повідомленні.

це що ж таке твориться?? куди Азаров дивиться??

а ось офіційно - http://www.dkrp.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=158880&cat_id=37571

Невже? В чьом падвох??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось "на пальцях" пояснить що воно таке?

ЗІ Довести відповідність матеріально-технічної бази вимогам законодавства майже нереально :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на пальцях пояснюю:

зараз для того, щоб започаткувати якусь діяльність, потрібна велика купа дозволів, коли їх всіх збереш, можеш починати

чим піариться Бродський - його комітет запропонував зміни до закону, згідно яких для того, щоб почати цю діяльність, потрібно просто написати в певній визначеній формі, тобто "задекларувати", мол, я починаю займатися тим то і затверджую, що моя діяльність відповідає усім встановленим нормам для даного виду діяльності

тобто ти декларуєш, тебе перед цим не перевіряють, чи це дійсно так, не збираєш підписи санстанції, пожежників і ко в свою підтримку, відповідним чином їх стимулюючи

зміни були підписані в липні, але протягом місяця Кабмін мав затвердити перелік видів діяльності, для яких все-таки треба додатковий збір документів, вони і наведені в постанові, прийнятій 25.08.

відповідно, якщо ти хочеш започаткувати нову діяльність і в переліку додатковому її нема, ти просто пишеш бумагу "вот я цим буду займатися", і все

якщо дійсно так зможуть ввести, представники санстанцій і т.д. будуть мати діри в сімейному бюджету від недостачі "матеріальних допомог" :)

доступно пояснив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було б непогано, якби все так і було.

представники санстанцій і т.д. будуть мати діри в сімейному бюджету від недостачі "матеріальних допомог"

так а хто їм заважає зайти на перевірку ;) ІМНО, часу для старту зекономить, але побори будуть аналогічні, просто раніше всі в кабінетах сиділи, а зараз у гості ходити будуть.

+ я сам неодноразово був свідком, як представники контролюючих органів коректували плани будівель/офісів, приводячи їх у відповідність до діючих норм після горе-архітекторів, звичано брали гроші, але в людини лишалась інформація що і як поправити. Зараз ж прийде дядя і вліпить штраф, який в рази, а то й десятки раз, відрізняється від "спонсорської" допомоги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а по будівництву там здається якраз лишилися погодження

http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=725-2010-%EF

див. пункти 68-70, якщо я правильно розумію

щодо гостьових наїздів - це вже інша сторона питання, не треба одразу налаштовуватися на негативізм

як на мене, факт позитивний, наступним етапом треба регламентувати перевірки, їх кількість, розміри штрафів і т.д.

на перевірки ходять і зараз, незалежно від того, чи було початкове погодження чи ні, так що в плані "початкового внеску" підприємство має виграти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще одна новина від Бродського. Дуже хороша ідея - відміна нотаріально посвідчених довіреностей для керування автомобілем:

Бродський не хоче, щоб водії платили нотаріусам

У Держкомпідприємництві хочуть скасувати нотаріально завірені довіреності на водіння авто.

Про це повідомив глава відомства Михайло Бродський у своєму блозі.

"Подивилися, що в розвинених країнах таку довіреність просто виписує або сам власник машини, або - якщо мова йде про юридичну особу - керівник фірми. І цього цілком досить", - зазначив він.

"Тоді чому в нас за це потрібно платити гроші нотаріусу?", - зазначив Бродський.

"Ми в комітеті проаналізували ситуацію з бланками суворої звітності та суворого обліку і прийшли до висновку, що більша частина їх не потрібна. Зараз їх всього близько 200 видів", - підкреслив він.

За словами Бродського, "скасування непотрібних дасть можливість підприємцям економити свій час і гроші".

Українська правда
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бродський не хоче, щоб водії платили нотаріусам - вот за це йому респект !

Бо платити за довіреність нотаріусу, за те щоб я керував машиною батька, то звиняйте, маразьм. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...