Перейти до змісту

Чем больше памяти, тем медленнее Windows Vista?


mix_forever

Рекомендовані повідомлення

Весьма странную особенность новой операционной системы Microsoft Windows Vista, обнаружили журналисты из известного сетевого ресурса The Inquirer.

В ходе тестирования ПК с помощью встроенной в ОС утилиты Windows Experience Index (WEI), программного комплекса, предназначенного для оценки уровня производительности системы, они стали свидетелями весьма странного явления. Если верить показаниям этой программы, увеличение объёма оперативной памяти не только не увеличивает быстродействие системы, но даже замедляет её работу.

Эксперимент проводился следующим образом: первый тест был запущен на машине, оборудованной процессором AMD Athlon 4000+ с тактовой частотой 2,4 ГГц, системной платой ASUS A8N SLI, жёстким диском Western Digital 250 Гбайт, видеокартой Gainward 7800 GTX и 1 Гбайт (2 х 512 Мбайт) оперативной памяти OCZ PC 4800 Elite Platinum Edition. В такой конфигурации компьютер набирал в WEI 4,2 балла (кстати, наша тестовая машина, которую мы использовали для ознакомления с Windows Vista, набрала 4,4 балла).

Для второго «прогона» WEI в систему было установлено ещё два модуля Kingston KHX4300K2 по 512 Мбайт каждый, в результате чего суммарная ёмкость ОЗУ в компьютере достигла двух гигабайт. И вот тут-то тестировщиков и ждал сюрприз.

Несмотря на то, что удвоение памяти, по идее, должно было привести к получению машиной более высокого рейтинга производительности (поскольку при наличии такого объёма памяти Windows не приходится обращаться к своп-файлу на жёстком диске, из-за чего обычно и падает быстродействие), на деле оказалось совсем наоборот. После апгрейда WEI выставила компьютеру всего лишь 4,1 очка – то есть, даже меньше, чем при 1 гигабайте RAM. Исправить ситуацию не помогла даже замена остальных комплектующих в системе на более мощные – рейтинг повышался, однако прибавка памяти прироста скорости системе, согласно данным Windows Experience Index, не давала.

Впрочем, как полагают сами тестировщики, в столь странных результатах замеров производительности может быть виноват сам инструментарий Windows Experience Index, который, по их мнению, оказался недостаточно объективен. К такому выводу они пришли на основании собственных субъективных ощущений от работы на ПК с разным объёмом ОЗУ.

Взято ТУТ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот вам ше один аргумент, що закреслює враження від поверхносного знайомства з вістою. Краса красою, але швидкодія теж не останній (якщо не головний) фактор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як там в них на тесті от в мене комп савсєм не бомба, але ше ніяких страностєй не було

всьо воркає нормально може доля правди в цьому є шо багато памяті не обовязково :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маггот собі поставив вісту. Так вот - я пів години в нього сидів - експлорер раза 4 вилітав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маггот собі поставив вісту. Так вот - я пів години в нього сидів - експлорер раза 4 вилітав.

А в нього на компі є фірмова наклеєчка з написом "Vista Ready", "Designed for Vista" чи чимось подібним? :D

Насправді можуть бути проблеми з дуже сирими драйверами під Вісту, та й з купою інших факторів (наприклад "безкоштовна активація" :D ).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто меня может убидить, и аргументировать свое мнение, ЗАЧЕМ НАДО СТАВИТЬ ВИСТУ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто меня может убидить, и аргументировать свое мнение, ЗАЧЕМ НАДО СТАВИТЬ ВИСТУ.

а кому потрібно тебе переконувати?

чому тоді ти досі не під він98 сидиш? прийде час (і підтянеться обладнання) - сам вісту і поставиш...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б попробував на свому АМД Дюал Коре но мені ХРшки жаль з софтом і тому подібним. А займаться пакуванням вінди в образ і подальшим відновленням не хочеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б попробував на свому АМД Дюал Коре но мені ХРшки жаль з софтом і тому подібним. А займаться пакуванням вінди в образ і подальшим відновленням не хочеться.

Постав на інший логічний диск або взагалі на інший вінт

Я то збираюся поставити вісту на інший логічний диск. Вот тільки самої установки ніяк неможу зловити, може в кого є то виложіть на фтп буду дуже вдячний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
... Вот тільки самої установки ніяк неможу зловити, може в кого є то виложіть на фтп буду дуже вдячний.

http://soft.lm.lutsk.ua/SOFTWARE/TYPE/Oper...ws.Vista.Final/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маггот собі поставив вісту. Так вот - я пів години в нього сидів - експлорер раза 4 вилітав.

А в нього на компі є фірмова наклеєчка з написом "Vista Ready", "Designed for Vista" чи чимось подібним? :blink:

Насправді можуть бути проблеми з дуже сирими драйверами під Вісту, та й з купою інших факторів (наприклад "безкоштовна активація" :( ).

граблі в 7 експлорері

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставив 7-й як оновлення до ХР - пока нормально, трохи тормоз. Так-що граблі можуть бути і не тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, як в кого, але на машині паралельно стоїть ХР та Віста, юзаю місяць, граблів взагалі нема... Єдине, ХР залишив ізза дров під ТВ тюнер (Авер медія обіцяє дрова до кінця місяця).... Віста літає, 4,0 бала маю на Атлоні 3000+, Асус енфорс 4 ультра, Жефорс 7600 і кінгстон 2 планки по 512 Мб... Віста досить непогана система, просто всі привикли до ХР... в мене під нею йде практично все, що йшло під ХР, проблеми коли ставиш старий софт (Пінакл 9 не хоче, 10-ка працює).... Я думаю, що в основному граблі виникають від несумісності системи і прокладки між клавіатурою і стільцем....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, як в кого, але на машині паралельно стоїть ХР та Віста, юзаю місяць, граблів взагалі нема... Єдине, ХР залишив ізза дров під ТВ тюнер (Авер медія обіцяє дрова до кінця місяця).... Віста літає, 4,0 бала маю на Атлоні 3000+, Асус енфорс 4 ультра, Жефорс 7600 і кінгстон 2 планки по 512 Мб...

в мене на другому вінті стоїть Віста. Поки-що час від часу юзаю для тестів сумісності з потрібним мені софтом, ставлю різний новий, щоб побачити що воно таке і як працює, якщо не хочу "гадити" в основній (ХР) системі. Проблем зі стабільністю немає абсолютно ніяких, система цілком стабільна. Ні разу не було BsOD або просто якогось вісняка чи ребута. На моїй системі оцінка продуктивності показує 5.4 бала.

Трохи помучився, поки "відвоював" в системи право заходити в папки Application Data та інші системні, але в решті решт вона здалась :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ствердження про 7 експлорер виходить з власних і не тільки спостережень.

коли вікно експлорера з навідкриваними вкладками (>10) раптово зникає.

ні помилок, ні повідомлень, ні процеса в памяті... так ніби й не було %)

(ХР, IE7 ставився оновленням системи, машина не моя)

Ken

:P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нарахунок M$ IE 7 не знаюнічого, бо для серфінгу по інету використовую FireFox -- набагато зручніше, безпечніше та надійніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тож використовую IE тільки для "кривих" сайтів. Какаха какаху любить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кхи-кхи. Про зменшення швидкодії при збільшені оперативки. То не глюк, просто вінда ТАЩІТЬСЯ від такого кайфу :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...