Перейти до змісту

Дешево і сердито!


Tanichka

Рекомендовані повідомлення

Доброго усім дня! Порадьте будь ласка на акваріум 100-120л нормальний (не дуже дорогий) компресор, фільтр, нагрівач. Якої краще фірми, яка приблизно ціна? Хочу переселити своїх рибок з 30л у більш просторіший, але боюсь що грошей не вистачить. На чому можна з економити? Пропонують китайського виробництва дешеве та іншого більш дороге, а є якась серединка, і де краще придбати? Буду дуже вдячна всім за відповідь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По співвідношенню ціна/якість - атман, ресан. І те і інше - китай. Далі по ціні йдуть поляки - акваель, далі "німці" ітд.

Купувати або у нас в місті (магазини описані в підфорумі), або в інтернеті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, підскажіть, як себе зарекомендували акваріуми "Природа"? Варто купувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, підскажіть, як себе зарекомендували акваріуми "Природа"? Варто купувати?

Мене від їхнього "сервісу" - тошнить.

По якості - ніби не погано, але передивившись всі магазини по продажі "банок", зупинився на магазинчику на Варшавці.

Там взяв собі 125. Задоволений.

Доречі, планую розширятись на 250. 125 планую на продаж...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене від їхнього "сервісу" - тошнить.

я думаю, що Таня мала на увазі "Природу" - виробника акваріумів, а не наш магазин на Волі :)

по якості вони на рівні саморобок, нічим крім наклейки не відрізняютьсяю В інтернеті періодично спливає інформація про неякісну поклейку цих акваріумів, але і позитивних відгуків багатенько. Так щр вирішувати вам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене від їхнього "сервісу" - тошнить.

я думаю, що Таня мала на увазі "Природу" - виробника акваріумів, а не наш магазин на Волі :)

по якості вони на рівні саморобок, нічим крім наклейки не відрізняютьсяю В інтернеті періодично спливає інформація про неякісну поклейку цих акваріумів, але і позитивних відгуків багатенько. Так щр вирішувати вам.

Дякую за пояснення, але все ж буду у тебе замовляти і уже замовила :0006::ura:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...