Перейти до змісту

Збірна України


Starui_Diya4

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 802
  • Створено
  • Остання відповідь

З сусідньої теми:

Ну от вам і результат - перед матчем Туреччина - Україна і Алієв, і Мілевський співали Гімн України, Девіч "скромно молчал", а гірники Ракицький і (волиняка ) Шевчук чекали "Мурку"(за висловом TUBORGa)

.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будемо надіятися, що це такий хитрий тактичний хід Блохіна, щоб суперники розслабилися і вважали нашу збірну прохідною :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну таким складом грати точно не будемо. Коноплянка сьогодні частенько помилявся і тягнув м'яч. Якщо грати в два нападники то думаю саме кращий варіант Девіч і Шевченко, Мілю на заміну тримати. Як на мене оптимальний склад то : Пятов (Коваль)- Хачеріді, Михалик, Селін , Гусев, - Тимощук, Назаренко, Ярмоленко,Коноплянка - Шевченко ,Девіч . Ще як варіант замість Назаренка під нападниками Коноплянку попробувати , а Гусева на фланг а в захист Бутка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і що там казали про вихід з групи? З таким захистом? Тьху, ганьба! Ібра в Мілані один всю гру робить, практично без півзахисту, сам собі створюючи моменти. За Францію - я взагалі мовчу, Англія - там хлопці звикли грати в потужний та "продавлюючий" футбол.

Якщо півзахист - більш-менш, то захист... Одна "печалька".... Вдумайтесь: за дві гри в "товарняках" п'ять м'ячів. І це голи від Австрії та Туреччини. Хоча турки трохи краще Швеції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Абсолютно пропала надія на вихід,пора заряжать бабульки що не вийдуть.Франція на підйомі,думаю перші будуть,Ібра точно положить одного,і хто Руні здержить теж бачу.Шість чоловік у захисті з двома не справляються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я вірю до останього! Настрої на матчі будуть зовсім другі + рідні трибуни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мілю посадити в його Мазератті, туди ж Алієва та Вороніна з Селезньовим -і хай їдуть пошвидше та подалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суркис озвучил суммы премиальных для игроков сборной Украины на Евро-2012

огласил суммы премиальных: 2 миллиона евро за выход из группы, 2 миллиона за выход в полуфинал, 3 миллиона за выход в финал и 4 с половиной евро за победу в чемпионате Европы. Кроме того, на групповом этапе - 500 тысяч за победу и 250 тысяч - за ничью. Я думаю, что если эти цифры сравнить с финансовыми стимулами других сборных команд, то у нас не хуже, а лучше.

Вы знаете, я считаю, что финансовая составляющая - только одно из условий успеха. И я думаю, что команда со мной согласилась. Потому что нельзя на таком уровне, как финальная часть Чемпионата Европы, проходящая в твоей родной стране, играть только за деньги», -

http://sport.bigmir.net/football/countryteam/1546784-Surkis-ozvuchil-summy-premial-nyh-dlja-igrokov-sbornoj-Ukrainy-na-Evro-2012

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Украина — Турция — 0:2. Послематчевая пресс-конференция Олега БЛОХИНА. 10 игроков сборной Украины отравились

Олег БЛОХИН, главный тренер сборной Украины:

— Начну с того, что в команде 10 человек получили отравление накануне игры. Поэтому мы испытывали определенные проблемы с составом, и, естественно, пришлось менять его перед самой игрой. Но все что не происходит, происходит к лучшему — сегодня мы посмотрели в деле других исполнителей.

Если в первом тайме, можно сказать, мы не по игре уступили 0:1, то после перерыва мы не использовали очень много голевых моментов. Реализация очень подкачала, считаю. Но самое главное — не счет, а то, что удалось увидеть, что одни футболисты показали достойную игру, а другие — не очень. А делать какие-то выводы, когда у меня нет возможности использовать 10 человек, мне тяжело.

У нас осталась одна неделя, и нам нужно вывести ребят из этого состояния. Хорошо, что отравление произошло не 11-го июня. Бутко и Гармаш также играли сегодня не здоровыми. Так что если бы это произошло 11-го числа, у меня бы просто не было 11 человек. Хорошо, что произошло сегодня — не хватило бы игроков на состав, я бы просто снял команду и отменили бы игру. Потому что в таком состоянии играть нельзя.

Хочу поздравить сборную Турции с победой. Наш соперник играл без каких-то задач, в свое удовольствие — как получилось, так получилось. Думаю, что зрителям второй тайм понравился больше, чем первый.

— В чем причина отравления? Как подобного избежать в дальнейшем?

— Вы у меня спрашиваете? Я не знаю причин отравления. Это в Германии уже произошло. Может, диверсия, всякое может быть... Но все, кто отравился, ели разную пищу. В моей практике никогда ранее такого не было. Один-два человека — да, но не десять.

— Кто именно отравился?

— Тимощук, Воронин, Михалик, Гармаш, Бутко, Селин... Ну и я в том числе.

— Каковы ваши выводы по всему подготовительному периоду?

— Основной состав примерно есть. Многие ребята взяли свой шанс, многие — нет. Вот и все мои главные выводы. Жаль, что многие шанс не взяли. Но те, кто сейчас в сборной — это лучшие игроки, которые у нас есть. Других нет. Если кто-то сомневается — назовите мне фамилии. И этой командой нам придется играть на Евро-2012. Если после этого появятся новые игроки, будем их смотреть.

Но, думаю, 11-го июня на поле будет другая команда. Я в этом не сомневаюсь!

— Вы сказали, что многие не взяли шанс. В каждой игре это были одни и те же исполнители?

— Наверное, нет.

— Вы уже видите состав на матч со Швецией?

— Да. Сомнения есть только по двум-трем позициям.

— Отравление скажется на ближайших тренировках?

— Не знаю. Я не врач, определить не могу. Но ситуация не смешная. Мне совершенно не смешно!

— Что будет определяющим в матче со Швецией?

— Победа! (Улыбается).

— В понедельник уже игра со Швецией. Каковы могут быть корректировки в составе?

— Корректировка происходит каждый день. Но я не могу за два часа до игры корректировать состав — это просто нереально! Это экстримальная ситуация, из которой надо выходить.

— Когда проявились симптомы отравления?

— С жалобами футболисты приходили вчера и сегодня ночью. Тимощук, например, до сих пор под капельницей. Так что, повторюсь, это не смешно. Некоторые наши журналисты писали, что мы быстро забываем поражения. Это не так! Мы не забываем поражения. Надо писать, что команда проиграла, но результат — не самое главное. Сегодня, например, для меня самое главное — здоровье футболистов. Пишите прямо! О том, что команда проиграла, о том, что тренер не устраивает. А то вместо поддержки, нас тыкают носом, а мы еще даже в Киев не приехали. Передо мной улыбаются, а за спиной гадости пишут... Так в глаза мне скажите!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивлюся - і не розумію, що Бутко робить в збірній. Деградував хлопець повністю і Шахті-3. Ні в захисті, ні в нападі толку немає. Починаю задумуватись, а не краще було б Федецького на 3 матчі взяти (прикро, але з такою грою навряд чи більше буде).

Друга проблема (хоча, швидше, це перша) - воротар. Всі троє якісь перелякані представники максимум першої ліги.

Прикро за нашого волиняку шевчука - хлопець зі славетного краю, але з патріотизмом серйозні проблеми. Збірна починається із Гімну. шевчук же навіть рота не зміг відкрити (зате алієв як співав!).

По грі з турками виділю Девіча, Хачеріді і Шевченка. Що робили і де були інші - великий знак питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суркис озвучил суммы премиальных для игроков сборной Украины на Евро-2012

Потрібно так зробити

post-3-13388283924064.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я вірю до останього! Настрої на матчі будуть зовсім другі + рідні трибуни.

Рідні трибуни:?) несміши. Їм це ніколи недопомагало. Назви хоч одну гру на рідних трибунах ( останні 2 роки) де вони провели гру на характері ( завдяки рідним трибунам) На мотивацію з сильним суперником вони відігравали а за трибуни рідні не рідні - їм це недопомагає, бо в них давно немаю духу патріотизму такого як був у команді Лобановсього

Девіч - там найбільший патріот

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рейтинг ФІФА: Україна на 52-му місці

Напередодні старту чемпіонату Європи з футболу ФІФА опублікувала новий рейтинг національних збірних.

Українська національна команда, в порівнянні з попереднім рейтингом, втратила дві позиції і зараз перебуває на 52-му місці. Щодо наших суперників по групі на Євро-2012, то французи йдуть 14-ми, англійці піднялись на 6-те місце, а шведи зберегли за собою 17-ту сходинку.

Найнижче ж в рейтингу збірних-учасниць Євро-2012 перебувають поляки, які знаходяться на 62-му місці.

Рейтинг ФІФА (на 6-те червня 2012-го року):

1. Іспанія - 1456 балів;

2. Уругвай - 1292;

3. Німеччина - 1288;

4. Голландія - 1234;

5. Бразилія - ​​1155;

6. Англія - 1145;

7. Аргентина - 1137;

8. Хорватія - 1053;

9. Данія - 1019;

10. Португалія - ​​996;

...

12. Італія - ​​977;

13. Росія - 975;

14. Франція - 964;

15. Греція - 953;

...

17. Швеція - 910;

18. Ірландія - 907;

...

27. Чехія - 771;

...

52. Україна - 572;

...

62. Польща - 518.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

весь шлях нашого укрїнського футболу...ностальгія,емоції - так хочеться щоб все це повернулось...

Три документальні проекти Острів везіння.Кому цікаво,може глянути http://inter.ua/uk/video/program/documentary/2012/06/05/ostrov_veseniya_bolelshik

Мені дуже сподобались і перед Євро навіть якось надихнуло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Збірної як такої нема. Імя цієї збірної - поразка. З даунецькими і алієвами, абсолютно не вважаю цей склад своєю збірною. Хай просирають - туди їм дорога.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивився я і по "Інтеру" ці надихаючі роликі,10 хвилин 5 голів прокручували.Щоб вигравати ЧЕ таких голів має бути 25,або "залізо-бетонний" захист.

Можуть забивати і Девіч,і Ярмоленко,і Коноплянка,і Алієв,і Шева.Тільки хто віддасть той останій пас,якщо команда на чужій половині 3-5 точних пасів не може зробити,йде втрата і знову бородьба.Стандартів цікавих чи розіграшів у останіх матчах я теж не бачів.І це будуть вже не такі команди,ті хлопці теж "землю гризти" будуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

spqr,треба вірити і надіятись =)

той же Коноплянка показав,що і сам може з центру поля пройти і забити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...