Перейти до змісту

Збірна України


Starui_Diya4

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 802
  • Створено
  • Остання відповідь

Україна 1: 4 Уругвай . Атака наша напрацює на 4+ центр будуть провали 4- а захист якщо "дніпровській" буде то 2- а так максимум 3+. Буду сподіватись що я помиляюсь ;)

Я думаю, що помиляєтесь. Рахунок буде 3-2 або 2-2. Наші грають дома, ну і накінець-то вже мають починати грати. Часу вже залишилось обмаль.

:ok: :ok: :ok:

Ох, зарано написав...

Шовковський - виваль ....

в атаці наші сьогодні як Бразилія :ok:

А в захисті - як завжди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В принципі терпімо тільки є одне питання н*х...на Селізньова випускають з нього толку як "з бика молока" Девіча потрібно було лишити а замість Вороніна випустити Мілевського. І мда синдром останніх хвилин треба позбутись dry.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nikolas мене випередив. Так само думав - не треба було міняти Девіча. Воронін - енерджайзер, а толку "нуль". Навіть не випускаючи Мілевського, то Селезньова міняти на Вороніна (я не знаю, мабуть він платить Блохіну, що б той його випускав.). Шовковський мене розчарував, здається, це був не його день. А захист... Як це вже задовбало... Кучер, Шевчук - не можуть нормально зіграти в своїй штрафній і поборотися за м'яч.

Ну і блін, ці останні хвилини. Не знаю, свічку нехай ставлять, шаманів з бубнами кличуть, Фрейда з могили дістають, що б з ними попрацював. Але ж щось треба робити. так же ж не можна. А то на Євро-2012 уся Україна сива буде. :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нащод Шовковського на даний момент не бачу кращого варіанта. 1 гол потужний удар і дивний рикошет , 2 гол про такі кажуть не беруться так як м'яч пішов під саму штангу а 3 то тут наш захист прощолкав в такій ситуації кожен забити може.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я і не кажу, що зараз хтось краще Шовковського. Просто не його день був. А Муслера красава, пару "мертвих" потягнув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здається, що сьогодні програла не скільки наша збірна, а більше - заміни Блохіна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли в другому таймі Уругвай почав насідати, Блохін випустив бурмила Сєлезньова та ніякого Калініченка, котрі в захист взагалі не повертались та через 15 хв гри виглядали так, наче вагон розвантажили.

А взагалі гра була хороша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як вийшов Селезньов почалися тупі подачі верхом з флангу, ця заміна тільки ослабила нас.

Гра сподобалася, давно так не грали)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блохін взяв до Праги 20 футболістів

У понеділок опівдні збірна України чартерним рейсом з аеропорту "Бориспіль" взяла курс на Прагу, де завтра проведе товариський матч зі збірною Чехії.

В Прагу у складі "жовто-синьої" дружини вирушило 20 футболістів.

Воротарі: Олександр Шовковський ("Динамо"), Андрій Дикань ("Спартак" М, Росія), Олександр Рибка ("Шахтар")

Захисники: Богдан Бутко ("Іллічівець"), Сергій Кривцов, Олександр Кучер, Ярослав Ракицький, В'ячеслав Шевчук (усі - "Шахтар"), Віталій Мандзюк ("Дніпро"), Артем Федецький ("Карпати")

Півзахисники: Олексій Гай ("Шахтар"), Максим Калініченко ("Таврія"), Євген Коноплянка ("Дніпро"), Анатолій Тимощук ("Баварія", Німеччина), Андрій Ярмоленко ("Динамо")

Нападники: Андрій Воронін ("Динамо" М, Росія), Марко Девіч ("Металіст"), Артем Мілевський ("Динамо"), Євген Селезньов ("Шахтар"), Антон Шиндер ("Таврія")

Після прибуття до Праги збірна Україна відпочине в готелі і ввечері вирушить на стадіон "Спарта", де проведе тренування на полі майбутнього бою. Перед початком заняття головний тренер української національної команди Олег Блохін дасть традиційну передматчеву прес-конференцію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні на телеканалі Інтер трансляція товариського матчу Чехія-Україна о 20.00 год.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

УВАГА!!!

Зміни в трансляції сьогоднішнього матчу:

Прямая трансляция матча между сборными Чехии и Украины - на НТН

Как только что стало известно UA-Футбол, прямая телевизионная трансляция сегодняшнего матча между сборными Чехии и Украины состоится на канале НТН, а не «Интер», как сообщалось раньше. Напомним, начало игры в 20:00.

До речі, в кого немає цього каналу, там є і Online-мовлення. Так що є змога подивитись цей матч по любе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З такою грою співчуваю тим хто купив білети на Євро на нашу збірну. Хочу побачити як захист збірної (донечани) гратиму з Порту :) Вже думаю аби тільки не травмувались основні гравці клубів ато шкода краще вже Лігу подивитись а не це. :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...