Перейти до змісту

Розкажіть про озеро Добре (Кам.-Каш район)


Andrew_Best

Рекомендовані повідомлення

Привіт! Можливо хтось був цього року на озері Добре? Розкажіть як там, кажуть шо дика природа, мало людей, гарна риба. Поділіться враженнями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чарівне озеро, правда давно там був, але природа казкова, комарі правда люті. Риба ловилась тоді в сєткі, на удочки не сильно - бо їх не було :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Озеро справді Добре)) і раків том мореееее і риба була))і далеко від цивілізації))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні виїжаємо туду, набрали вудочок, палатки та горілку з пивом. Вернусь з фотозвітом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якою машиною їдеш? Я там був цього року класно, ну про рибу не знаю, але добиратись туди то просто ппц!

Якщо шось не хватає, то на базі можна добрати (там їх дві), народу ну скажем зара то не багато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нещодавно вернулись з озера Доброго! :)

Що скажеш, добиратисить дійсно було цікаво, по лісі 8 км чималенький але пологих горбів, хоча мені здається легковушкою там нереально проїхати буде після дощів.

Саме озеро дуже чисте, думаю чистіше ніж світязь, гарне та глибоке. Природа навколо також вражає. Біля озера порівняно молоді дерева, так як років 10 тому там був сильний ураган і дуже багато лісу повикручував - зараз молоді дерева і деякі великі повикорчовувані коріння, лежачі старі дерева та пеньки даю змогу уяви якої біди наробив ураган.

Відпочивати там класно ще тим, що не було практично нікого крім нас, тому ніхто не напрягав та відпочивали собі як пани :)

Ну також слід зауважити про деякі мінуси. По-перше скоріш за все попали мо в такий період що риби не було! За 3 дні зловили 4 чи то 5 рибин - дрібної плотви та окунька. По-друге хто не вміє плавати, особливо не покупається, оскільки там де ми були то метрів 6-7 і вже з головою, озеро глибоке. По-третє зустрілись нам вужі та гадюки. Одна гадюка вилізла на підсак. Після цього трохи було страшнувато залазити у палатку :) але трохи горілочки втамувало страх.:friday:

Але тим не менше відпочинок дуже сподобався, дика природа ....

post-684-1282886028,57_thumb.jpg

post-684-1282886040,25_thumb.jpg

post-684-1282886078,39_thumb.jpg

post-684-1282886102,8_thumb.jpg

post-684-1282886149,38_thumb.jpg

post-684-1282886164,13_thumb.jpg

post-684-1282886189,99_thumb.jpg

post-684-1282886235,21_thumb.jpg

post-684-1282886257,45_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...