Перейти до змісту

шукаю пінгалку


4iter

Рекомендовані повідомлення

Необхідно моніторити велику кількість мережевих пристроїв. Бажано розділення по группам. Необхідно, щоб список оцих адрес можна було би імпортувати з екселя, чи будь-якого іншого файлика. Щось типу Ping Assist Pro, тільки з можливістю імпорту. Під вінду.

Якщо хтось чимось користується/користувався - підскажіть будь-ласка.

Піднімати, щось типу нагіоса ще не готовий, проте можна попробувати. Заздалегідь дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

плюсадин !

тоже искал но ничо достойного dry.gif

проще сесть - самому написать тулзу..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись користувався Ping Plotter - непогана як на мене, будує графіки та можна гнучко налаштовувати систему сповіщення, про імпорт не знаю, бо не користувався, але звичайно серверні рішення типу cacti чи zabbix набагато цікавіші і функціональніші, якщо є *nix-сервак в доступі - особливої нагрузки на нього не буде, а переваги неймовірні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо є *nix-сервак в доступі - особливої нагрузки на нього не буде, а переваги неймовірні.

та нема такого, є хіба робоча машина з віндою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 10-Strike LANState 

Не пам'ятаю як там з імпортом, але знаю, що є початкове сканування усіх об'єктів по ІР діапазону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Fagot, поддерживаю :ok2: я до сих пор пользуюсь PingPloter и именно под винду. архиудобная утилита, есть возможность задавать количество хопов для мониторинга роутинга, алерты по разным правилам, графики, сохранение истории и много чего еще

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...