Перейти до змісту

Віддам пікінеса в добрі руки


ProektanT

Рекомендовані повідомлення

Така ситуація: маю гарненького, розумного пікінеса, вік 10 років :)

bd52772c565ft.jpgcb97777e0766t.jpg59c01e0fe61bt.jpg

Живе з нами в квартирі, але в нас народився малюк і дружина ( без тещі тут також не обійшлось) поставила питання ребром "або він або я з малим".

Приспати? ну дуже не хочеться брати гріх на душу :unsure:

Собака в приміщеннях не гадить, проситься на двір, сам гуляє - взагалі вважаю ідеально навченим собакою. Є лише єдиний нюанс - квартира невеличка і в темну пору доби можна випадково на нього наступити, а він в свою чергу може за це вкусити за ногу (він, напевно, стосується всіх пікінесів).

Якщо хтось хоче пікінеса, то з радістю віддам в добрі руки! Можливо комусь потрібен для гарнюніх цуценят!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін моїй теж 10 років , але її ніхто не куди не віддасть, адже вона є членом родини. так не можна робити, дуже погана ситуація.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вообще не понимаю, чем собока мешает ребенку? Нельзя так...............

та нічим не мішає!!! Просто для дружини ну і тещі (куда ж без її 5коп) собака - це грязне створіння яке повинно жити на вулиці в буді! Їм взагалі в голові не вкладується: як це так, що собака в хаті, та ще й в ліжку з хазяями спить :rolleyes:

А камні летять в його сторону тому що: "а якщо він мене вкусить вночі?" "а якщо малого вкусить?" "а якщо почне ревнувати до малого? я його боюсь і малого боюсь залишати в кімнаті з собакою" " а ще він грязний, всі собаки грязні і з вулиці може принести багато мікробів, які залишаться на підлозі, де потім буде повзати малий" ну і т.д. А для нас він повноцінний член родини, з яким зв"язано багато гарних спогадів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А 10 лет до этого был чистым белым и пушистым????? Не проще ограничить пространство собаки? Например не пускать в спальню/детскую? Отдавать 10-летнего пекинэса это предательство!!!! Вы для него вся жизнь!!!!!!! Как так можно? Это же не пит или стафф, это маленький песик..... Я думаю, что вы имеете право на свое слово в семье!!!!! Тем более 9 мес.беременности не мешал? Уже все микробы ребенок получил.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

офффффффф

соррі, канєшно, але відразу виникло в мене питання: а дружина взагалі тебе любить?..:unsure:

..чи тіко свою маму...:(

мдя..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Есть такие доци, для которых слово мамы не закон, а что то из разряда слова божьего.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приспати? ну дуже не хочеться брати гріх на душу :unsure:

Сорри конечно, но что, если тёщу усыпить? Не такой уж это и грех! :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я Вам скажу чесно - отдать 10-летнюю собаку очень сложно, практически невозможно.... Очень часто такие собаки умирают от тоски......Попробуйте все-таки договорится....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Есть такие доци, для которых слово мамы не закон, а что то из разряда слова божьего.

+500 :rolleyes:

офффффффф

соррі, канєшно, але відразу виникло в мене питання: а дружина взагалі тебе любить?..:unsure:

Дружина дуже піддається сторонньому впливу, особливо своєї мами. Зараз взагалі склалася дуже складна сімейна ситуація, тому що виник конфлікт і дружині прийшлось вибирати між двома найріднішими для неї людьми.

В мене і тещі протилежне світосприйняття і вчити нас "як далі жити", я нікому не дозволю. Саме тому вирішили жити окремо і зі скандалом зібрав речі і перебралися в своє старе помешкання (краще з собакою ніж з тещою :P ) але нажаль є телефон і поки що все-таки присутні "поради" для доці...

Після переїзду відчувається наявність образи зі сторони дружини на мене через цю ситуацію, тому зараз не хочу ще більше підливати масла в вогонь. Шкода, звичайно, що виникла неприязнь до домашнього улюбленця, але я стараюсь всіма можливими способами переконати, що собака нічим не зашкодить малюку і не в собаці діло...

Дуже вдячний, що Ви також заступились за нього, і завдяки сторонній оцінці ситуації дружина починає сумніватись чи дійсно в собаці проблема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене малий з 8-ми кілограмовим котом уживається. Колись давно правда, кіт скочив до малого на ліжко і поцарапав його сильно. За що получив П**ліну і з тих пір, як тіко малий починав плакати, то першим біг до нього і муркав, заспокоюючи.

А віддавати 10-ти річного пса - маячня. То те саме шо приспати його. І так і так здехне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Примеров кучу есть. У моих знакомых пара питов и 2 детей, младшему сыну только годик. И ничего уживаются..............

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може дійсно, якось делікатно спробуй переконати дружину.

дже сподобався спосіб спільного сімейного перегляду фільмів Хатіко, Марлі і Я (доречі там подібна ситуація).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А собака менш небезпечна ніж теща! В невістки собачка дворянской породи допомагала глядіти дітей. Особливо на вулиці старшенький( 3,5 р.) тікав за будинок,а вона з малою (1,5р) за ним не встигала, посилала собачку за ним.Та наздоганяла шибеника, хапала за штанці і тихенько тягнула до мами. Бажаю вам порозумітися і з жінкою, і з тещею ,а собачку не віддавайте.Вона такого не витримає - помре з горя,а ви собі того не пробачите.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так приємно, що багато людей проти того, щоб віддати собачку:).

В мене вдома є 7-річний чорний кіт, який захворів і ми сумнівались чи він виживе. Тому, коли мені запропонували чорну кицьку, я її взяла додому. Кіт вилікувався, кицька підросла, кіт дуже ревнує до кицьки, сичить на неї. Нам запропонували сусіди забрати кицю, мама думала-думала і віддала...через 5 хв. розплакалась, догнала і забрала. Так і живуть двоє :)

Мы в ответе за тех, кого приручили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не вговориш я заберу----моя теща хоче))

тел.0956824476

Валерій.

Та вже переконав!!! Навіть не так я, як Ваші повідомлення, шановні форумчани. Тому всім дуже дякую!

Прошу закрити тему. і бажано сховати десь подальше, особливо останній топік - не хочу щоб дружині на очі потрапив! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сховати десь подальше, особливо останній топік - не хочу щоб дружині на очі потрапив! :)

доне :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ProektanT , молодчинка!

мені здається навіть, що коли люди, хай дуже близькі, йдуть, за ними менше плачеш, ніж за домашнім улюбленцем (суджу на разі по собі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...