Перейти до змісту

люди хто навчався чи навчається на політології


sanches

Рекомендовані повідомлення

люди хто навчався чи навчається на політології в ВНУ ? розкажіть першокурсному шо там і як ? Чи є якийсь напряг і з ким чи з чим ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось цікаво що ти хочеш почути - хто скільки бере і через кого???

Будеш ходити на пари і вчитись - проблем не буде!!! :)

Головне знайти спільну мову з Кіндратиком :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось цікаво що ти хочеш почути - хто скільки бере і через кого???

Будеш ходити на пари і вчитись - проблем не буде!!! :)

Головне знайти спільну мову з Кіндратиком :D

мову думаю якось знайдем

а на авангарді футбол можна буде на фізрі ганяти чи ні ? давно хтів там побігать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Я вчусь на політології. Вчитись там класно , не пожалієш, з власного досвіду кажу. Проблем не буде ні з ким крім двох викладачів особливо агресивних і непонятних. Один буде на першому курсі, інший з третього почнеться. Познайомишся- зрозумієш. Але другий рірший.Біда чорна просто. Кому, скільки і через кого- не актуально. Якщо не дуже багато енок і хоч щось готуєш - проблем дійсно не буде. Це не політех, де скоро прейскурант будуть вивішувати на дверях,що по чому. Ніхто не вимагає нічого. Якщо ДУЖЕ вже хочеш комусь заплатити- можна. Але краще не треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вчусь на політології. Вчитись там класно , не пожалієш, з власного досвіду кажу. Проблем не буде ні з ким крім двох викладачів особливо агресивних і непонятних. Один буде на першому курсі, інший з третього почнеться. Познайомишся- зрозумієш. Але другий рірший.Біда чорна просто. Кому, скільки і через кого- не актуально. Якщо не дуже багато енок і хоч щось готуєш - проблем дійсно не буде. Це не політех, де скоро прейскурант будуть вивішувати на дверях,що по чому. Ніхто не вимагає нічого. Якщо ДУЖЕ вже хочеш комусь заплатити- можна. Але краще не треба.

я тож там вчусь, шо ти можеш сказати про цих кандідатів: Ярош, Білик, Баран, Надольський, Півницький.

та назви вже ж ти тіх двох кандідатів а то цікаво дуже пліз

якій ти курс якшо не секрет ?

можна ще тобі сказати як тебе звуть мені в пп я тобі теж скажу !

лишній знайомий з унівєра ніколи не помішає наоборот це краще коли багато кого знаєш, так краще жити стає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...