Перейти до змісту

Де є вибір настінної плитки?


leviks

Рекомендовані повідомлення

Підкажіть, пліз, де є ще вибір керамічної плитки крім Нової Лінії?

Не пойму де правда, але чомусь всі будівельники, з якими хоть якось пересікався, стверджують що у Новій Лінії дуже дорого...

Наскільки варто заморочуватися, підккажіть, хто вже займався такими граблями?

Зарання дуже вдячний!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аміко Кераміка, хіба там нема плитки ? ;)

43000 Украина, г. Луцк, ул. Олеся Гончара, 3

Телефоны: +38 (0332) 78–88–87, 78–82–77, 78–70–07, 78–88–89

Электронная почта: [email protected] (с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю що в ЛІнії дорожче, але принаймі якщо взяти ціни Варшавки і Лінії на плитку то в Лінії дешевше.

Точно там дешевше фарба тіпа снєжки для стелі і стін. це те що я купляв недавно.

А ще зараз відкрився новий магазин Європа біля салону "Мітсубісі". там тоже ніби є дофігіща плитки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПП Триола, дубнівська 60. Вибір є, а найкраще і найзручніше у Новій Лінії. Ба, навіть інет-магазин, користуємось - зручно, плитка і її наявність - на екрані, вибрали і Вам перезвонять  :ok: .   

У домі кераміки на Рівненській 83 вибрали, по назві ту саму знайшли в Лінії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аміко Кераміка, хіба там нема плитки ? ;)

вибір просто нікакой. та й та що є італія/іспанія по х00 грн за квадрат. Аміко вже давно не та що була

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім дякую

Пересвідчився, що вибір є у Тріолі та у центрі Європа.

Також пересвідчився, що ціни у НЛ не вищі, тобто не відчутно що вище, оскільки я у НЛ поїхав після обїзду всіх точок, то навіть навпаки мені здалося на кількох прикладах що ціни у НЛ нижчі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще така конторка є -- " Еліт буд ", знаходиться на Стуса 9 , ( за ківерцівськім мостом ) , вибір не меньший від Лінії , ціни , враховуючи "Європу " , "Лінію " ... попроще. Враховуючи ,що магазинчік на Конякіна прикрили , можна сподіватися на суттєві знижки ( так чогось собі думаю ):))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дім Кераміки (Конякіна, біля СМ НАШ) - непоганий вибір плитки. Відносно швидка доставка замовленої плитки, можна розмовляти про знижки(гарні,серйозні). Роблять ДОСТАВКУ ПО МІСТУ (правда не знаю точно, якою має бути мінімальна вартість покупки, щоб доставка була безкоштовна)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім дякую

Пересвідчився, що вибір є у Тріолі та у центрі Європа.

Також пересвідчився, що ціни у НЛ не вищі, тобто не відчутно що вище, оскільки я у НЛ поїхав після обїзду всіх точок, то навіть навпаки мені здалося на кількох прикладах що ціни у НЛ нижчі.

Положиш плитку приходь до мене в магазин вибериш унітаз, умивальник та ін. Ціни дешевші як в НЛ.

вул.Запоріжська, 37

тел: 0993317120, 0978170729

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аміко Кераміка, хіба там нема плитки ?

43000 Украина, г. Луцк, ул. Олеся Гончара, 3

Телефоны: +38 (0332) 78–88–87, 78–82–77, 78–70–07, 78–88–89

Электронная почта: [email protected] (с)

а вона хіба не на Лідавській 8 ?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...