Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

так подивися в журналі телефону коли воно конектилося і скільки мегабайт скачувало.

якщо ти користувався картами OVI то вони полюбому витягувалися з нету 

 

А ще можна самому писати інсталяшки.

що ти хотів цим сказати? як напишеш інсталяшку, вона один фік не стане, якщо телефон не ламаний, або якщо не підписана сертифікатом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що ти хотів цим сказати? як напишеш інсталяшку, вона один фік не стане, якщо телефон не ламаний, або якщо не підписана сертифікатом

2 vampirich Круг замкнувся :)

2 FAQвсеж таки радив би розібратись з Гарміном і як результат невитрачати гроші за мобільний інтернет трафік для навігації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що ти хотів цим сказати? як напишеш інсталяшку, вона один фік не стане, якщо телефон не ламаний, або якщо не підписана сертифікатом

2 vampirich Круг замкнувся :)

2 FAQвсеж таки радив би розібратись з Гарміном і як результат невитрачати гроші за мобільний інтернет трафік для навігації.

Пробував ставити. 1 версія запускається,але при виборі мови - не жметься "След." , Стави новішу версію - тільки запускається чорний екран з назвою софта - зразу закривається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пробував ставити. 1 версія запускається,але при виборі мови - не жметься "След." , Стави новішу версію - тільки запускається чорний екран з назвою софта - зразу закривається.

Незовсім зрозумів що ти хотів сказати, але заглянь сюди. Думаю що на будь-яке питання знайдеш відповіді. Що не ясно буде після ознайомлення питай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Всетаки взяв собі такий телефон, користуюсь більше тижня. Поки GPS веде себе нормально.Супутники знаходить в межах 3-7 хвилин. На рахунок втрати зв'язку з супутником, то за весь час був один випадок, коли я зайшов у під'їзд. Карти Ovi непогані, але не має детальної карти Луцька, тому згордяться більше при їзді по області.

Поставив Garmin з картами від Аероскана. Тут вже є і детальний Луцьк, і адресний пошук.

Ставив по інструкції викладеній на allnokia.

На GPS нарікань нема.

А от телефон коли виключиш, то включається за разом 4 чи 5. Ніби то після встановлення Garminа проблеми почались, бо в брата на аналогічному телефоні анологічна проблема після установки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На картах Ovi в мене навіть Луцька немає. Не то що детальної карти.

Юзаю теж Garmin, там карти від Аероскана підходять непогані. Щоб телефон вмикався, коли встановлений Гармін, потрібно виймати карту памяті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Всетаки взяв собі такий телефон, користуюсь більше тижня. Поки GPS веде себе нормально.Супутники знаходить в межах 3-7 хвилин. На рахунок втрати зв'язку з супутником, то за весь час був один випадок, коли я зайшов у під'їзд. Карти Ovi непогані, але не має детальної карти Луцька, тому згордяться більше при їзді по області.

Поставив Garmin з картами від Аероскана. Тут вже є і детальний Луцьк, і адресний пошук.

Ставив по інструкції викладеній на allnokia.

На GPS нарікань нема.

А от телефон коли виключиш, то включається за разом 4 чи 5. Ніби то після встановлення Garminа проблеми почались, бо в брата на аналогічному телефоні анологічна проблема після установки.

А порада Блека витягувати СД-картку не допомогає ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от телефон коли виключиш, то включається за разом 4 чи 5. Ніби то після встановлення Garminа проблеми почались, бо в брата на аналогічному телефоні анологічна проблема після установки.

5530, така сама фігня..... після встановлення Гарміна вмикається тіки з вийнятою картою пам"яті. Де описано такий глюк - дайте почитати...

П.С. Раніше був 6120с з встановленим Гарміном, такого глюка не було...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5530, така сама фігня..... після встановлення Гарміна вмикається тіки з вийнятою картою пам"яті.

У мене встановлений Гармін, але такої проблеми немає, хоча є інший прикрий момент - сам Гармін не запускаєця чомусь <_< При запуску злітає і повертається до меню програм.

Щоб він працював ви не перепрошивали телефон або ще щось?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене встановлений Гармін, але такої проблеми немає, хоча є інший прикрий момент - сам Гармін не запускаєця чомусь <_< При запуску злітає і повертається до меню програм.

Щоб він працював ви не перепрошивали телефон або ще щось?

прошивав останньою офіційною прошивкою.

постав іншого гарміна, на рутрекері зараз дві версії актуальні 5.00.60 і модифікована китайцями 6.00.10. Є ще All in one 2.0 , тобто перероблена 6.00.10. Там внесені деякі зміни, можливо глюк саме через них.

Garmin all in one v2.0

Дата выпуска: 24.07.2010

Версия: 6.00.10 (патченная версия на основе 5.00.60 тайвань, не официальное обновление)

Разработчик: Garmin

Сайт разработчика: dimonvideo.ru

Язык интерфейса: Английский + Русский

Ключ: Генерируется пользователем

Системные требования: Symbian S60 v3/v5

Описание: Обновление понравившейся многим версии Garmin all in one!

Версия сделана на основе патченной версии 6.00.10! В этой версии ничего не добавлял и не изменял, так как многим изменения не нравились (точки пои, курсоры, заставки)

Garmin all in one - это не обновление программы Garmin Mobile XT, а такой вот эксперимент по облегчению процесса установки (она сводится к установке одного sis-файла).

Установка:

Для тех кто ставит с нуля: просто установить sis-файл, для тех кто желает посмотреть возможности, но гармин уже стоит - просто переименуйте папку Garmin, например в Garmin1, установите сис файл! Для удаления: удалить папку Garmin, а Garmin1 переименовать обратно!

Файл подписан универсальным сертификатом!

* убиты процессы автоматически запускавщие гармин при включении телефона, отключении режима передачи данных и извлечения карты памяти

* включены все необходимые файлы для запуска гармин одним сис пакетом

* убит процесс сажавший батарею

* ускорена работа с картами, отрисовка происходит мгновенно

* на некоторых моделях может наблюдаться более стабильный сигнал GPS

При первом запуске может зависнуть, перезагружаемся и заходим заново! Установка занимает несколько минут!

Просьба отписываться о работе сборки!

Add:

До речі знайшов в описі данної версії

После выключения телефона он обратно не включается - зависает. Приходится вынимать карту памяти.

Тлф. - Nokia 5530.

Помогло удаление файлов:

\sys\bin\CardRunner.dll

\resource\plugins\CardRunner.RSC

Спробуйте, мо поможе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А порада Блека витягувати СД-картку не допомогає ???

Допомагає :)

А видалення файлів як, написав 4iter, не повпливає на роботу телефона???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут цей метод теж описаний, ніхто не жаліється, навпаки радіють, що допомогло.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не переживайте, на початку нового року і Луцьк буде у ОВІ

Цікава інформація. На скільки точна, з яких джерел?

А детальні карти інших міст (Рівне, Житомир, Хмельницьк, Ковель, В-Волинськ ...) там будуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
После выключения телефона он обратно не включается - зависает. Приходится вынимать карту памяти.

Тлф. - Nokia 5530.

Помогло удаление файлов:

\sys\bin\CardRunner.dll

\resource\plugins\CardRunner.RSC

Сьогодні пробував на 5230, реально працює. На рахунок програм - на роботу не повпливало, все працює як і працювало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не переживайте, на початку нового року і Луцьк буде у ОВІ

Цікава інформація. На скільки точна, з яких джерел?

А детальні карти інших міст (Рівне, Житомир, Хмельницьк, Ковель, В-Волинськ ...) там будуть?

З сайту виробника карт :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Сьогодні пробував на 5230, реально працює. На рахунок програм - на роботу не повпливало, все працює як і працювало.

В мене цих файлів і не було, але телефон так і не включається поки картку не виймеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як тримає в тел. акумулятор, як враження від телефону, хочу собі такий купити але вагаюсь????????

Від телефону хочу зручного серфу по інеті, ну і GPS, фото ігри ІСQ, Скайп?

Що скажете тел. задовільнить мої вимоги?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як тримає в тел. акумулятор, як враження від телефону, хочу собі такий купити але вагаюсь????????

Від телефону хочу зручного серфу по інеті, ну і GPS, фото ігри ІСQ, Скайп?

Що скажете тел. задовільнить мої вимоги?

Для зручного інет серфінгу краще сторонній браузер(Skyfire,Opera), фото якість не дуже, хіба в ясний день, аська, скайп реально.

Думаю за свої гроші кращого варіанта не найдеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які корисні програми порадите для цього тел., і чи потрібно ставити антиірус?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

підскажіть як правильно настроїти навігатор так щоб показувало вулиці і куди їхати!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...