Перейти до змісту

Домашній інтернет від Київстар (Beeline)


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

В кого яка швидкість скачки в ДС в мене більше 1 мбйт/сек рідко піднімається. Постійно скаче, то росте то спадає. Хоча качаю речі які є в багатьох людей.

Можливо є якісь специфічні налаштування? Чи це у всіх так?

Що таке ДС?

http://forum.beezone.info/dc/info/619.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шесть суток, начиная с 27-го в оффлайне, только включили. Весь дом был отключен, Декабристов. У кого были проблемы на Видродження? Знал бы раньше, что можно на три месяца УТК заморозить... Буду к Airbites подключаться, хуже сервис не будет. Хуже просто некуда. За два года на УТК была одна авария на сутки, тут через десять дней - на неделю. Деньги списать не забыли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шесть суток, начиная с 27-го в оффлайне, только включили. Весь дом был отключен, Декабристов. У кого были проблемы на Видродження? Знал бы раньше, что можно на три месяца УТК заморозить... Буду к Airbites подключаться, хуже сервис не будет. Хуже просто некуда. За два года на УТК была одна авария на сутки, тут через десять дней - на неделю. Деньги списать не забыли.

можеш позвонити на 0800301013, сказати, що нету не було з ваших причин, а гроші знімалися, і попросити вернути гроші. мені вертали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

. У кого были проблемы на Видродження?

в мене практично не було (Відродження 43), якогось дня ввечері близько однієї години нету не було, потім появився (юзаю з травня).

Цілими днями дома не сижу в неті, тому можливо просто не помічав :)

Ги, прикольну послугу придумали: Довірчивий платіж :smile3: ,(раніше можна було просто в мінус залізти, а зараз це треба активувати в особистому кабінеті :0001:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уже появились новые тарифы :dont:

Да тарифи не дуже порадували, прийшов до влади київстар замість білайна і пішла вгору інфляція...

Головне питання чи локалка залишиться, якщо залишиться, то ще на старому тарифі можна сидіти, якщо ні, то прийдеться після нового року шукати інші варіанти, до нового року ще можна буде на білайні побути, оскільки тариф 29 грн...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да тарифи не дуже порадували, прийшов до влади київстар замість білайна і пішла вгору інфляція...

Головне питання чи локалка залишиться, якщо залишиться, то ще на старому тарифі можна сидіти, якщо ні, то прийдеться після нового року шукати інші варіанти, до нового року ще можна буде на білайні побути, оскільки тариф 29 грн...

Ну так за умовами договору, з Нового року буде 49 грн. Як ти перейшов на даний тариф, то контракт на рік складав. Так що, думаю старих абонентів трогати не будуть.

Доречі, завжди в Київстара був найдорожчий мобільний зв'язок. Але і якість найкраща. Побачим як буде з інтернетом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось як швидко народ привикає до халяви :). капец просто. 29 грн за безлім (майже) - це посто халява, навіть 100 грн за безлім 10 мегабіт - є прийнятною ціною, чи може в інших операторів дешевше було до приходу Білайна ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось як швидко народ привикає до халяви :). капец просто. 29 грн за безлім (майже) - це посто халява, навіть 100 грн за безлім 10 мегабіт - є прийнятною ціною, чи може в інших операторів дешевше було до приходу Білайна ?

Дайош халяву!!! :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуюсь Білайном з травня кожний день з 7-40 до 23-00 з роботи строю додому ВПН проблеми на пальцях можна порахувати. (вул Кравчука) доречі 300 гіг на швидкості 100 мбіт/с (+ ретрекери повна халява) я задоволений якістю... можливо і є проблеми але це напевно там де тікі строять оптику (ну крім тих коли по Луцьку бувають проблеми взагалі)!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я користуюсь з травня,нет пропадав раза три не більше. Користуюсь 17-00 2-00.На роботі теж бджоли(8-00 17-00).Тобто їхнім нетом користуюсь цілодобово з перервою на сон. Вул. Кравчука та Конякіна.Обіг траффіка 500Гб в місяць в середньому(+_- 300Гіг)Так що цей район якийсь удачний получився в білайна. До речі,всі замітили в нових таріфах повну відсутність локалки? Жодного натяку :( От вам і kyevstar :mdr: Нельзя так безкорыстно любить деньги...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я користуюсь з травня,нет пропадав раза три не більше. Користуюсь 17-00 2-00.На роботі теж бджоли(8-00 17-00).Тобто їхнім нетом користуюсь цілодобово з перервою на сон. Вул. Кравчука та Конякіна.Обіг траффіка 500Гб в місяць в середньому(+_- 300Гіг)Так що цей район якийсь удачний получився в білайна. До речі,всі замітили в нових таріфах повну відсутність локалки? Жодного натяку :( От вам і kyevstar :mdr: Нельзя так безкорыстно любить деньги...

Зате є один великий плюс який ним завжди залишиться безлім трафік тобто локалка як така не потрібна тому хлопці користйтесь в доволь а я тілько слюнки попускаю... :0021:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зате є один великий плюс який ним завжди залишиться безлім трафік тобто локалка як така не потрібна тому хлопці користйтесь в доволь а я тілько слюнки попускаю... :0021:

Мене більше цікавить іменно локалка з її швидкістю в 100Мбіт/с та ретрекерами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На сайті КС ідентичні тарифи http://kyivstar.ua/internet/tariffs/

(Непобачив вже є ціла тема про це )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

користуюсь Білайном 3 місяці 100Мб/с, за цей час 2 рази пропадав інтернет, але за півдня піднімали - казали, що перегружали дистанційно свіч...

але останім часом помітив, що в вечірній час швидкість суттєво падає (тільки що заміряв ping-90ms download-5Mb/s, upload-15Mb/s), і якщо чесно це мені перестає подобатись... якщо будуть продовжувати в тому ж дусі - місяць-два подивлюсь і буду шукати щось інше... зміна менеджменту - не повина так впливати на стабільність роботи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для локалки є певні сервера. Я не думю, що їх уберуть, тому що багато абонентів підключилися до "пчьолкі" із-за "сєткі"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось і офіційно заявили про нові тарифи:

Про нові умови надання послуги «Інтернет вдома»

02.11.2010

З 10.11.2010 року змінюються терміни оплати і ряд тарифних пакетів послуги «Інтернет вдома» для клієнтів, що підключились до жовтня цього року. Відтепер всі тарифні пакети стають безлімітними, і абоненти отримують доступ в Інтернет за фіксовану абонплату, що вноситься одноразово, на початку календарного місяця. Таким чином, наші клієнти можуть не турбуватись про можливість припинення доступу до мережі через брак коштів на рахунку, і використовувати необхідні обсяги трафіку без додаткової оплати протягом місяця.

Детальніше про нові умови тарифних пакетів дивіться в розділі «Тарифи», «Архів». Про способи оплати послуг можна дізнатись в розділі оплата. Свій тарифний пакет можна буде дізнатись в «Особистому кабінеті» з 10 листопада. Крім того, в разі, якщо там зафіксований Ваш мобільний контактний номер телефону, Вам надійде SMS з зазначенням нового тарифного пакету. Тим клієнтам, у яких тарифний пакет залишаєтсья без змін, надійде SMS з інформацією лише про зміну умов оплати.

Важливо! У зв’язку з цими змінами, 10 листопада нашим клієнтам буде нараховано абонплату пропорційно кількості днів, що залишились до кінця поточного місяця. Щоб уникнути припинення дії послуги, рекомендуємо поповнити рахунки до 20 листопада. Звертаємо увагу, що діючі логін і пароль залишаються незмінними.

Нові умови дозволять вам легко слідкувати за всіма списаннями з вашого рахунку, адже тепер вони будуть відбуватись лише раз на місяць. Ми сподіваємось, що це покращить ваш досвід користування послугою «Інтернет вдома» та не завдасть незручностей.

Також просимо Вас вчасно оновлювати Ваші контактні дані (номер телефону та e-mail) в «Особистому кабінете», що надасть нам можливість вчасно Вас інформувати о змінах.

Джерело

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да тарифи не дуже порадували, прийшов до влади київстар замість білайна і пішла вгору інфляція...

Головне питання чи локалка залишиться, якщо залишиться, то ще на старому тарифі можна сидіти, якщо ні, то прийдеться після нового року шукати інші варіанти, до нового року ще можна буде на білайні побути, оскільки тариф 29 грн...

Ну так за умовами договору, з Нового року буде 49 грн. Як ти перейшов на даний тариф, то контракт на рік складав. Так що, думаю старих абонентів трогати не будуть.

Я знаю, що буде 49 грн. і ціна мене вцілком влаштовує і тариф також, але тільки в тому випадку як ЛОКАЛКА залишиться!

А що до інету, то проблеми були тільки десь рази 4 за час користування з травня іто десь на почтаку літа - вул. Кравчука, так, що інет влаштовує.

Локалка у абонентів м. Луцьк буде :)

Це якраз те, що я хотів почути :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 місяці користуюсь білайном, а локалкою так і не прийшлось користуватись :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво справді треба залишати заявку на те щоб вертали кошти коли по причинам з боку білайна інтернета не було протягом 5 днів :blink:?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво справді треба залишати заявку на те щоб вертали кошти коли по причинам з боку білайна інтернета не було протягом 5 днів :blink:?

Я так робив. Вони дивилися статистику, що ти в конкретні дні не виходив в мережу, після того як залишив заявку про несправність і потім вертають кошти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормальная фирма за такой фокус предложила бы сатисфакцию, а тут ещё и просить надо. Имидж их не очень беспокоит, видимо конкуренции не боятся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...