Перейти до змісту

Замість канікул платники єдиного податку доплатять майже 1000 гривень


kudrom

Рекомендовані повідомлення

http://www.pravda.com.ua/news/2010/07/22/5240391/

Платники єдиного податку мають доплачувати пенсійному фонду вже з липня 2010 року.

Про це повідомляє сайт Пенсійного фонду, посилаючись на зміни в закон " Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування".

Враховуючи розмір мінімальної заробітної плати у 2010 році мінімальний страховий внесок для зазначених осіб становить у:

липні - вересні - 294,82 грн.

жовтні - листопаді - 301,12 грн.

грудні - 306,10 грн.

Оскільки, на сьогодні, максимальна величина з якої справляються страхові внески становить 13320 грн, щомісячна сума самостійно визначеного страхового внеску, з урахуванням частини фіксованого або єдиного податку, не може перевищувати 4422,24 грн.

Сплата страхових внесків здійснюється у строки визначені частиною шостою статті 20 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", а саме щоквартально, протягом 20 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного кварталу, а саме:

- за липень-вересень 2010 року - до 20 жовтня 2010 року;

- за жовтень - грудень 2010 року - до 20 січня 2011 року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

неверное отлавливают те фирмы что поразводили по 20ть ПП

p.s. а тем кто повёлся на "обещания что будет легче" - большой привет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Платники єдиного податку мають доплачувати пенсійному фонду вже з липня 2010 року.

Хто знає подробиці?

Сьогодні позвонила знайома (бугалтер) і сказала, що сьогодні вступив в дію закон (?), згідно якого єдинщик з максимальною ставкою (200 грн) повинен сплатити до 15 жовтня 600 грн в Пенсійний фонд. Подробиць вона не знає, але я так зрозумів що це за квартал, тобто по 200 за місяць. Нефігові канікули - було 200, стало 400. Таку саму фігню, ті самі козли Янукович/Азаров вже хотіли зробити у 2004/2005 рр, але тоді їх поставили на місце, вказавши що з єдиного податку (за указом президента) в ПФ і так йдуть внески. Цікавить що відбувається зараз: скасували той указ президента чи внесли до нього зміни, що за новий закон, як інші єдинщики (луцькі, волинські) на це зреагують/зреагували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' date='27 июля 2010 - 11:43' timestamp='1280223790' post='537427']

та казли адназначна... тільки чомусь усі забувають, що сама ВОНА попереднього разу цю саму бадягу приймала і аж ніяк не азаров, а перед тим двічі ця сама ВОНА хотіла взагалі скасувати єдиний податок; і наєзди на єдиний податок були більшою мірою заслугою великого ліберала пензеника. а у регіонів, на разі, за останні 3 роки це перший наїзд на ПП - так що давайте не будемо тут принаймні плутати хронологію.

йди но, хлопче, з ТАКИМИ своїми постами в розділ "Політика". Я і моя дружина - підприємці, і ЄДИНЕ що мене зараз цікавить - зміни в законодавстві, а не політики - для мене вони всі моральні уроди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' date='Сегодня, 12:43' post='537427']

тільки чомусь усі забувають, що сама ВОНА попереднього разу цю саму бадягу приймала і аж ніяк не азаров, а перед тим двічі ця сама ВОНА хотіла взагалі скасувати єдиний податок

мати намір зробити і зробити з наскоку трохи є різниця?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Абалдєть як нам легше жити стає!? :sq_ye:

Не зовсім в тему, але... Автоматичного відшкодування ПДВ теж не буде.

(Це, як казав Жванецький - это возьми и дурной машине всё отдай...)

Одночасно створюється "білий" список платників податків (ІМХО в великій мірі за ПаРтійним принципом)

Джерело

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кабмін має намір втричі підвищити ставку податку для спрощенців

http://ua.korrespondent.net/business/1102918

Тігіпко впроваджує свої ініцітиви в життя. Давно пора встряхнути тих єдинщиків. А то великі підприємства чесно платять, а ці тільки уникають, гади. 600 грн. + пенсійний - вже хоч щось для бюджету! 

Захавають - зробимо їм ще ПДВ в нагрузочку!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зі статті

Згідно з урядовим документом, місцеві органи влади зможуть встановлювати ставку податку в 200-600 гривень для ПП, які ведуть діяльність у сфері інформатизації, надають послуги доступу в інтернет, ведуть діяльність у сфері права або у сфері бухгалтерського обліку та аудиту.

Також максимальну ставку податку можуть отримати підприємці, які займаються рекламною діяльністю, технічними випробуваннями, підбором персоналу або ведуть бізнес у сфері геології та геодезії.

Для інших видів діяльності Кабмін пропонує зберегти існуючі ставки податку у 20-200 гривень. Однак для таких видів ПП зменшується максимально допустимий річний оборот: з 500 000 до 300 000 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если вы читали проект нового налогового кодекса, то понимаете, что это - попытка заткнуть дыру в бюджете. Хорошо, что у нас есть еще некоторое время и этот новый кодекс не свалили на голову предпринимателей этим летом. Очевидно, что после усиления полномочий проверяющих органов и уничтожения "единоналожников" поступления в бюджет не возрастут. Налоговый кодекс в совокупности с другими действиями правительства только загонят в тень еще какую-то часть предпринимателей, что конечно сделает предпринимателей еще более легко контролируемыми. Любой крестьянин знает, что для увеличения удоев корову нужно лучше кормить, не просто чаще доить. По-видимому это - идея не для государственных мужей. Сегодня у нас дыра в бюджете страны, разваливающаяся экономика, нестабильное налоговое законодательство, повышение стоимости энергоносителей. Ожидать оздоровления экономики в ближайший год наивно и непрофессионально.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давно пора встряхнути тих єдинщиків. А то великі підприємства чесно платять, а ці тільки уникають, гади. 600 грн. + пенсійний - вже хоч щось для бюджету! 

Захавають - зробимо їм ще ПДВ в нагрузочку!

От не розумію я твоєї ненависті до єдинщиків. Вони тобі в борщ насрали? В єдиному податку з самого початку закладені відрахування в пенсійний фонд. Вводити ще одне відрахування - це буде вже подвійне оподаткування. Ставку якщо і треба збільшувати, то поступово і явно не втричі. Чи витримають такий тиск великі підприємства, якщо їм збільшити податок втричі та ще й добавити пенсійний збір, бо сьогоднішнього не достатньо? Смішно звучить і заява про сплату податків у повному обсязі великих підприємств, адже всім відомо, що саме вони відкривають фіктивних єдинщиків, щоб уникнути законних податків.

Пару слів про себе: криза оставила без роботи мене і дружину, відкрили на дружину підприємця-єдинщика (вона торгує, тому на неї). З цих торгів і пробуєм жити, якщо нам збільшити втричі податок + пенсійний збір, то нам прийдеться закрити пп і знову шукати роботу. Нагадує ситуацію, коли водій за якесь порушення отримує покарання у вигляді тюремного заключення, тобто буде утримуватись повністю за рахунок держави. Держава тратить гроші на порушника. Хто кого наказав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кужель "відмазує" Тигіпа Сергійка:

"Опублікований у вівторок у газеті "Урядовий кур'єр" проект Податкового кодексу підготовлений Мінфіном і Державною податковою адміністрацією, без узгодження з віце-прем'єром", - зазначила Кужель.

Вона повідомила, що "цей проект не пройшов через Кабмін і в ньому не враховані результати роботи робочої групи на чолі з віце-прем'єром".

При цьому Кужель висловила обурення тим, що Мінфін і податкова підготували проект Податкового кодексу з тими поправками, "які повністю відповідають їхньої ідеології".

http://www.pravda.com.ua/news/2010/08/3/5272555/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От не розумію я твоєї ненависті до єдинщиків. Вони тобі в борщ насрали?

аффтор настільки вдало замаскував іронію, що дехто з читачів її навіть не помітили ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аффтор настільки вдало замаскував іронію, що дехто з читачів її навіть не помітили ;)

Вибачаюсь, дійсно не вловив іронії, смайли став чи що. :) Ще й заїло: не від гарного життя ми подалися в ту комерцію, та й попали не в гарне життя - комерція так добре йде, що скоро залишу її дружині, а сам піду знову шукати роботу. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кужель "відмазує" Тигіпа Сергійка:

"Опублікований у вівторок у газеті "Урядовий кур'єр" проект Податкового кодексу підготовлений Мінфіном і Державною податковою адміністрацією, без узгодження з віце-прем'єром", - зазначила Кужель.

Вона повідомила, що "цей проект не пройшов через Кабмін і в ньому не враховані результати роботи робочої групи на чолі з віце-прем'єром".

При цьому Кужель висловила обурення тим, що Мінфін і податкова підготували проект Податкового кодексу з тими поправками, "які повністю відповідають їхньої ідеології".

http://www.pravda.co...0/08/3/5272555/

вийшло типу, "а я тут причому? я ж не Мінфін, правда? я віце-прем’єр з економіки! я сам собі кодекси пишу білі і пухнасті,а те що завтверджують інші, ну то я не при ділах"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лідер Компартії наголосив, що проект Податкового кодексу було вирішено доопрацювати і винести на народне обговорення.

"Але найголовніше, прийнято рішення (і тут я знову повертаюся до Миколи Яновича, який із цим погодився) усунути Тігіпка від участі у подальшій підготовці Податкового кодексу", - зазначив Симоненко.

"Для мене стало очевидним, що відсторонення відбулося під час наради у Миколи Яновича Азарова, на якій я був присутній, за участю міністра фінансів, голови податкової служби, інших керівників економічного блоку", - сказав він.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба просто якось диференціювати податок. А то хтось може тужиться і має з того 2-3 тисячі в місяць і віддає 200 грн. (хоча, зауважте, з зарплати беруть більше). А хтось має 500000/12=42000 в місяць і платить теж 200. Брєд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...