Перейти до змісту

хлебопечко - чтобы купить


Рекомендовані повідомлення

' date='15 июля 2010 - 03:36' timestamp='1279154171' post='531255']

перше місце у рейтингу найбезглуздіших покупок.

99,9% купують, 1-2 рази печуть хліб, після чого її місце - далека полиця у коморі.

есть у кого-то на продажу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як колишній продавець таких девайсів, цілком згідний з nd, 1-2 рази і на полку, причому перша здається жінка, чоловіки довше граються - їм з технікою прикольно. Брати можна любу, апарат сам по собі не складний, відрізняються лише якістю виконання, що і впливає на ціну, ну і бренд. Дешева, якщо зламається зразу, то по гарантії поладять/замінять, якщо не зламається то буде робити і робити.

П.С. Забув: девайси дуже чутливі до якості інгрідієнтів - шось не так і замість смачного, запашного, "домашнього" хліба з скоринкою, получаються "галімі коржики". Насмотрєлсо, наєлсо, наболєло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Мав таке, продав (стояла без діла), але десь на дачі у віддаленні до супермаркетів думаю пригодилася-б. На пам'ять лишилася торба з пакетиками сухих пекарських дріжджів, привезена на замовлення з Європи  (покупець, відгукнись, подарую :))

Єдине, на що ІМХО варто звернути увагу при покупці - щоб пекла горизонтальними "цеглинками", вертикалка якось гірше пропікає.   Ще непогана ф-ція відкладеного приготування - ввечері заклав, на ранок - ароматна булочка, тільки UPS 1 кВт. потрібен для повної гарантії ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я колись купив kenwood здається за 400грн.

і до цих пір використовуємо постійно.

вибрали простий рецепт і печемо майже щодня.

муку (довго вибирав) купую на кхп вул.франка 25грн 10кг.мішок

хліб значно кращий ніж в магазинах.

також експерементував з чорним хлібом-довше печеться і потрібна житня мука і солод

виходить майже бородінський

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю також Кенвуд,користуюсь часто.Хліб печу,тісто на піцу,вареники,лапшу роблю.Шо не роблю,то джеми.

В мене ніяка техніка кухонна без діла не стоїть.А в продажу їх останнім часом було повно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вже десь три, а той більше, роки (не пам'ятаю, не знайшов чеку від купівлі), користуємось вдома хлібопічкою LG HB-152CE. Жодних нарікань, печемо хліб та всілякі здобні булки принаймі раз в тиждень. Тьфу-тьфу-тьфу, але повністю задоволені:)

А з приводу інгрідієнтів, то цілковита правда, особливо стосується різноманітних сухів дріжів)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю також Кенвуд

и сразу моделько озвуч

такая:

http://www.kenwoodworld.com/ru-ru/products/Cooking/Bread-Makers/BM250/

тут темка була

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Адская машинка )) 100% перестали печь хлеб только потому что начинали его жрать как не в себя :))) Он такой вкусный и не замечаешь как полбуханки за раз )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хоч хтось підраховував собівартість домашнього хліба? Можливо доцільно купувати через низьку собівартість?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я мав на увазі не тільки вартість інгрідієнтів і енергоносіїв, а й витрати на відмивання (гар.вода, миючі) і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+ домашней выпечки в том что знаешь из чего она

уже 2 позитивных отзыва о кенвуде BM250

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хоч хтось підраховував собівартість домашнього хліба? Можливо доцільно купувати через низьку собівартість?

Смак+користь+безкінечний асортимент+задоволення від процесу+іт.д. і т.п.-ось така собівартість.

От зараз в нас залишилось в підвалі торішньої картоплі.Їсти її вже не хочеться,бо молода пішла.Так я її відварюю і печу картопляний хліб-буханець уходить за день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

стал я счастливым обладателем BM250...

так как дома не нашлось никакого молока - мешаю "Хлебные булочки-"Роллз" ибо только они без молока в рецептах из книжки

но это оказалось только тесто, и его нужно выпекать потом в духовке,

но облом что-то, попробую запечь прям в хлебопечке

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

майже 2 роки користуюсь Х/П  DeLonghi BDM-125S    нарікань немає.  Зараз рідко печу хліб,  але тісто на вареники /пельмені/лапшу роблю потійно.   За час користування ХП стався тільки один казус  :_08:  зранку засипала всі інгрідієнти, щоб прийти з роботи і на мене там чекав  теплий ароматний хліб  :g07: но на  томість мене чекав  ось такий сюрпрайз  :g06:

85b57b4d832b.jpg

я забула вставити мішалку  :g13: а ще  чекала гостей,

 Авеоводочників з Києва,  ото  сміялись цілий вечір  :_07:

Собівартість домашнього хліба однозначно більша  але в порівнянні зі смаком , якістю,  вибору рецепта, запаху який тебе будить зранку (особливо зимою)  магазинний хліб відпочиває в сторонці .

Імхо. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...