Перейти до змісту

MaC OS


nikotin23

Рекомендовані повідомлення

Столкнулся с необходимостью поставить Mac OS на обычный комп. Есть скачанный образ Leopard в dmg, пару дней бесполезных попыток конвертирования и записи, куча испорченных болванок. UltraISO не помогло. Застрял на этом этапе.

Может быть кто-то поделится своим удачным опытом установки или, как вариант, даст попользовать пару дней нормальный рабочий установочный диск.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 52
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

не секрет. предоставили ноут с просьбой поставить Mac.(для чего уж сам не знаю) я по незнанию глобальности проблемы согласился. теперь вот мучаюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можеш не паритись, МАКось не стає на що попало, в мене 4 системника, 1 ноут і 3 образи мака - не одна не на один не стала. Звичайно можна постаратись і понахадити всі компоненти загрузчики і пакунки, але враховуючи те що ти спіткнувся на записі образу дмг - можеш забути про МАК.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я поставил себе вчера "Макось" на ноут MSI Wind, что то она меня, мягко говоря, не очень то и впечатлила... :rolleyes:

post-345-1278993314,11_thumb.jpg

post-345-1278993314,11_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо качаєш з торентів образи, то уважно читай яке залізо вона підтьримує. А ще уважніше читай коменти на яке залізо її змогли встановити.

В мене наприклад HP ProBook 4510s МакОСь в мене стала, але в не дала поставити пачів для ПС/2, тобто не працювала миша з клавою. Взагалому встановлення леопьорда має багато підводних каменів. Виклади апаратну конфігурацію свого ноута, тоді можна буде про щось говорити.

Да і ще, ти точно впевнений що запрацює все залізо шо в твому ноуті, якщо леопард і стане то не факт що в тебе заведеться щось крів АТІшной чи НВідієвської відяхи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всем спасибо. Умываю руки.не стоит это дело стольких усилий и времени.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в мене під час установки майже в самому початку коли нада вибирати диск на який нада установити в тому вікні взагалі було пусто, не побачило мого харда :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Леопарда можна на АМД поставити, треба правильну зборку, пропачену під АМД, ну і читати відгуки про успішне встановлення.

Що до харда, то треба запустити так звану утиліту по роботі з хардом яка зверху в меню є і виділити під МакОСь розділ чи вінт куда будеш ставити. Тоді він в тебе в виборі місця встановлення зявиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що до частоти проца, то в мені попадалоася зборка де можна було вибрати кернель під проц коли ставиш Леопрарда.

Спробуй запустити інсталяху коли пропонує Ф8 нажати з параметрами -v cpus=1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сТАВ 7 ВІНДОВС І НЕ ПАРСЯ)

7-мка стоїть вже давно, і чесно кажучи щось мені ті віндовси надоїли вже, хочеться попробувати чогось не майкрософтського...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Леопарда можна на АМД поставити, треба правильну зборку, пропачену під АМД, ну і читати відгуки про успішне встановлення.

Що до харда, то треба запустити так звану утиліту по роботі з хардом яка зверху в меню є і виділити під МакОСь розділ чи вінт куда будеш ставити. Тоді він в тебе в виборі місця встановлення зявиться.

Дискова утиліта помогла, установка запустилась, поставилось але при загрузці викидає помилки якісь: англійський текст, шость там про кернел панік і список кодів помилок, зборка яку я ставив Snow Leopard 10.6.2 від якогось там Hazart, ставилось це все на AMD Athlon 64 X2 5400+, мать M2N-MX SE Plus, вінт SATA Maxtor 500Gb, відео інтегроване GеForce 6150SE, чіпсет nForce 430, пробував також через "-v cpus=1" - ніфіга не помогло...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так блін в описі того образа писало шо має без проблем ставитись і робити з AMD процами! А воно ніц не вує!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да специ зібрались шо ппц аж смішно було читати ..... особливо про "постав 7-ку і непарся"

Чесно кажучи вже більше семи місяців кожного дня юзаю мак ....вперше поставив десь рік тому але були деякі проблеми з мережею на ноуті прийшлось відкласти систему до крашчих часів (на чотири місяці поки не знайшов вай-фай який натівно працює на ОС Х)

якщо уже вибирати замість вінди що поставити і більш менш нормальне залізо є в наявності то можна ставити мак але прийдеться троха погуглити і поламати мосх .... зато потім будуть деякі знання юнікс систем та відмінне знання заліза (пишу з свого досвіду)

"спеціалісти" які АЖ ТРИ образи пробувати ставити і в них нічого не вийшло ...... я щоб добитись нормальної роботи перепробував 10.5.2. (одну зборку), 10.5.5.(одну зборку), 10.5.7. (Дві зборки), 10.5.8.(одну зборку), 10.6.0. (більше шести не враховуючи оригінал) кожну з цих зборок прийшлось мінімум разів по 10-20 ставити щоб виріши різного роду проблеми та підбору оптимального списку вибраних драйверів щоб потім менше було доставляти

зараз стабільно працює на ось 10.6.3 + комбоапдейт прямо з офсайта яблок 10.6.4 на ноуті Acer 5315 (Celeron M550 2 Gzh/GM965/1.5 GB RAM/X3100/120GB SATA2/Wi-Fi BCM4311/ALC268) єдине що непрацює так це мережева карта BCM5906M (для неї як пришуть драйверів нема в природі) ноут несильно потужний старий уже але система працює як годинник)))

по троху дам відповідь не деякі ваші запитання та виправлю те що тут було вище написано:

1.nikotin23

Cтолкнулся с необходимостью поставить Mac OS на обычный комп. Есть скачанный образ Leopard в dmg, пару дней бесполезных попыток конвертирования и записи, куча испорченных болванок. UltraISO не помогло. Застрял на этом этапе.

Может быть кто-то поделится своим удачным опытом установки или, как вариант, даст попользовать пару дней нормальный рабочий установочный диск.

який комп/ноут яка комплектація (мать, чіпсет, процесор, відео, звук, мережа) чим точніше тим краще

2.Dima3s

Образ потрібно підбирати...

В неті є багато образів і в ISO

так образів в іsо в інеті вистачає але більшість з них ідуть всеодно ДМГ. Осошні тільки iAtkos, iDeneb (деякі) і десь бачив ретейл

3.

kot
можеш не паритись, МАКось не стає на що попало, в мене 4 системника, 1 ноут і 3 образи мака - не одна не на один не стала. Звичайно можна постаратись і понахадити всі компоненти загрузчики і пакунки, але враховуючи те що ти спіткнувся на записі образу дмг - можеш забути про МАК.

попаристись стоїть я досить довго парився в результаті здобув достатньо знань в цій темі і поставивши Мак зрозів що вінда повне фуфло і глюк та і мак набагато удобніший і красивіший )))))

4. georg

я поставил себе вчера "Макось" на ноут MSI Wind, что то она меня, мягко говоря, не очень то и впечатлила...

на цей нетбук є багато готових образів сноу леопарда (10.6.3) просто треба акронісом розпакувати образ на диск і вуаля ...... більшість це ідуть ретейли а не хакінтоші ну тільки з патченим ядром для атома))

5. Dima3s

В мене весь час показуе шо ошибка в частоты роботи шини ы частоты проца...

Або кернел панык..

Може це ізза того шо проц розлочений? Є в когось думки по цьому поводу?

треба AppleSMBios.kext (тільки треба шукати під яку частоту ОЗУ його ставити)

Що в кернел панік пише в мене тоже некоректно показує інфу в системі (можна виправити за допомогою OSX86Tolls)

в мене селерон а показує кор 2 соло (впало міняти ну і так прикольніше на роботу не впливає)

6. Maniko

А в мене під час установки майже в самому початку коли нада вибирати диск на який нада установити в тому вікні взагалі було пусто, не побачило мого харда

диск ІДЕ чи САТА якщо іде то тут прийдеть помучитись може і не стати ...... в мене було таке з зборкою КЕЛЕВЕЙ 10.5.2 але iDeneb 10.5.X ставали всі норм і працювали досить стабільно

7. Dima3s

Читай форуми, відповідь на це питання є на більшості...

Єсть тут хто, що зможе допомогти зрозуміти мою проблему? І спосіб її вирішити?

Я читав що мак не можна поставити на AMD машини і багато проблем з відео від AMD....

який АМД? який чісет? яке відео?

на АМД стає даже Сноу леопард самий новий даже з офсайта можна обновитись ...... але якщо ставити то тільки з патчений ядром і ще треба робити деякі маніпуляції (AMD Utillit пропатчити треба нею) після першого запуску щоб після ребута система загрузилась та і панік щоб небуло

проблеми з відео є але не завжди .... в інеті є багато драйверпаків, просто так кекстів валяється + нВідієвські відахі багато які заводяться так званими стрінгами (походить від слова String - стрічка, а не предмету жіночої нижньої білизни ))) бугага)

8. Maniko

Дискова утиліта помогла, установка запустилась, поставилось але при загрузці викидає помилки якісь: англійський текст, шость там про кернел панік і список кодів помилок, зборка яку я ставив Snow Leopard 10.6.2 від якогось там Hazart, ставилось це все на AMD Athlon 64 X2 5400+, мать M2N-MX SE Plus, вінт SATA Maxtor 500Gb, відео інтегроване GеForce 6150SE, чіпсет nForce 430, пробував також через "-v cpus=1" - ніфіга не помогло.

на вашу комплетуху мак стане, але відео я так розумію інтегроване тому тут проблема .... воно працювати небуде ((

чіпсет підходить якраз починаючи з 4-го нФорса мак можна поставити на 3-тій ніфіга (в мене був третій установка навіть не запускалась)

відео якщо вибирати неітегроване то треба брати з джифосів щось вище 6600, але я радив би 9600ГТ і йому подібні, вони є практично без проблемними або нові ГТХ265 і йому подібні із цієї серії.

Snow Leopard 10.6.2 від якогось там Hazart
є така, досить непогана зборка, але там багато мусора оригінал краше, але з ним багато мороки

от мене тільки цікавить чого cpus=1 якщо в вас двоядерний проц тут треба пробувати cpus=2 а ключ -v він просто показує процес загрузки драйверів і показує на якомі місті система почитинає помилки видавати

також я радив би вам почитити троха про ключі загрузки і детальніше про установку на АМД і вибір ядер під нього .... але перед тим раджу дуже добре знати свої пристрої на компі, а це чіпсет, процесор, відео, звук, мережа

можете написати що приблизно у вас і можливо я допоможу якщо знатиму в чому проблема

опис повинен бути приблизно такий (у мну система така):

CPU Celeron M550 2.0 Ghz

Chipset GM965

Video інтегрована intel GMA x3100 (device ID 0x2a02) чому відео я написав так тому що в моїй серії відах ще є 0x2a12 вона заводить з проблемами а 0x2a02 натівно тобто даже без вибору двайвера на неї

Wi-Fi Broadcom BCM4390 (із серії 43ХХ такі як на маках і на макбуках працюють більшість натівно і без проблем)

Audio Realtek ALC 268

LAN Broadcom BCM5906M непрацює бо нема драйверів та і не особо треба всеодно дома і в універі вай-фай

HDD SATA 120Gb

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я щоб добитись нормальної роботи перепробував 10.5.2. (одну зборку), 10.5.5.(одну зборку), 10.5.7. (Дві зборки), 10.5.8.(одну зборку), 10.6.0. (більше шести не враховуючи оригінал) кожну з цих зборок прийшлось мінімум разів по 10-20 ставити щоб виріши різного роду проблеми

Та ну його нафік такий геморой...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ну його нафік такий геморой...

особисто мене задрали вірусняки, глюки і подібна йухня)))

Dima3s яка зборка ..... в Вас чіпсет троха поганий я десь читав що з АМД 7-ї серії є троха трабли

[nd] ну чесно кажучи ілюстратор я не юзаю але ЦС5 фтошоп навіть при моїй галімій комплектації працює нормально та і більшість програм для професійної обробки графіки ідуть під мак .... чесно кажучи незнаю чого але здається сама система ніби заточена для роботи з графікою та мультимедіа ну і все таке інше)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

даруйте, це зовсім не офтоп, а яка мета осього усього?
Попробувати щось окрім вінди.
кожну з цих зборок прийшлось мінімум разів по 10-20 ставити щоб виріши різного роду проблеми та підбору оптимального списку вибраних драйверів щоб потім менше було доставляти
О да, я ставив 10,5... та шо було до сноу леопарда разів 10, це при тому що сам юніксоїд зі стажем, зборку не памятаю. При кожній новій установці вилазила нова грабля, поки не стала так як треба.

Розчарування: 1 - немає дровєй до ВайФая, 2 - по незрозумілих причинах при нормальній роботі періодично вискакувало Кернель панік.

Людям які хочуть попрактикуватися з юніксом рекомендую почати з Лінукса або FreeBSD, до речі, МакОСь заснована на FreeBSD.

от мене тільки цікавить чого cpus=1 якщо в вас двоядерний проц тут треба пробувати cpus=2 а ключ -v він просто показує процес загрузки драйверів і показує на якомі місті система почитинає помилки видавати
Тому що не завжди коректно патчене ядро запускає 2 процесора. Ця опція вирішує половину не запусків інсталях з СД.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sanbOKsmile-zachot.gif

)) .. Теж на маку, хто не попробує працювати (а не поставити і подивитись, чи щось в тому роді) на цій системі - не зрозуміє її і сенсу її юзати :).

Юнікс рулить - то давно відомо, а юзабіліті маків рулить однозначно.

зі.. я був на: вінда -> freebsd -> debian -> ubuntu -> mac os x ... так от - з останньої не злізу, і вже збираю гроші на макбучеГ :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' date='16 июля 2010 - 12:46' timestamp='1279273571' post='532108']

FARa під мак нема :)

гониш? а mc ? ))

А muCommander чем не подходит? ;)

До нормального робочого стану його вже довели?

не знаю цієї проги, но догадуюсь по назві про що ви, так от - спробуйте ForkLift ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні ви забули про Path Finder ну і є ще портований Тотал командер під Мак з вінди .... але щось в мене на 10.6.4 незапускається походу він під 10.5

Screenshot_2834495_820795.jpg

але якщо чесно користуюсь стандартним Finder'ом і нежаліюсь але тотала невистачає так як коли юзав вінду то тотал був всім і провідником і робочим столом))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zolexiy я тоже макбучеГ хочу але поки що радуюсь тим що хак працює та мому говноноуті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zolexiy я тоже макбучеГ хочу але поки що радуюсь тим що хак працює та мому говноноуті

та да, аналогічно.

З.і А я файндером юзаюсь просто щоб фільм який найти подивитись чи документ якийсь. Якщо працюю - то чогось не відвикну від консолі. Операції з файлами там стораз швидше і легше проводити. А якщо треба якісь фтп-коннекти - то форкліфтом прикольно получаєтсья, там вкладочки є, часом за день стільки їх понавідкривється ))).

І да, замітив що на макосі відпала проблема з захаращенням відкритими вікнами, їх тепер не потрібно закривати. Не знаю чого так, але вже не закриваю відкриті вікна, - вони просто якось відходять на інший плн, якщо перестав користуватись. Зато як треба щось - курсор в верхній лівий куток і все як надолоні :)

друге що подобається - це те що систему налаштовувати не треба, не те що в вінді - все кортить щось донастроїти - тут поставив - все дефолтне, все льотає. Про те що в середині юнікс і тп - мовчу взагалі. Як поставив колись - так і не згадую про систему, навіть сама абдейтиться собі - я ж просто працюю і все :) . Висновок: система ця - для роботи на компьютері. Стабільна як танк. Поставив і забув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цілком і повністю Вас підтримую zolexiy Expose це просто супер .....в мене то всі вікна налаштовано на мишку (A4Tech X7) там є дві кнопки .... на вінді вони виконують функції вперед назад а в мене одна показує робочий стіл інша всі вікна ..... привик до того що коли сідаю за інший комп то палець так і тягнеться натиснути ..... а коли сів за вінду то дуже вбивало переключення між вікнами робота тормозилась зразу)))

на рахунок налаштувань .... ісправді сам тікішо подумав що ніколи нічого (крім заставки і Expose) не настроюю

на рахунок стабільності .... як танк то точно в мене 7-ка стояла (для курсової треба було) з усіма апдейтами місяць тому то вона викинула синій екран після того як по привичці запустив зразу шість програм.

недавно переустанавлював (півтори місяці назад) але не із-за того що щось глючило просто руки уже чесались щось переустановити :rolleyes: та і часу вільного було багато )))

на рахунок апдейтів .... такою проапдейтив все що можна ))) і після апдейтів краще працює .... 10.6.4 це взагалі предєл мечтаній

Screenshot_8216668_821252.jpg

Screenshot_2954866_821257.jpg

Maniko на вашу комплектуху можна пробувати зборки типу iDeneb, iAtkos, Hazard або ж Universal опції установки бажано мінімальні а потім дозаводити що непрацює кекстами через кекстінсталекр бо кекстхелпер не завжди устанавлює

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...