Перейти до змісту

MaC OS


nikotin23

Рекомендовані повідомлення

Цілком і повністю Вас підтримую zolexiy Expose це просто супер ....

А в Windows 7 є Aero Snap... Купляти macbook за 1000$ ради ефекту Expose ніхто не буде. Apple в нас нічого зі своїх продуктів не хоче продавати. Це навіть по скріншоту видно, де нема української локалізації

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 52
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

А в Windows 7 є Aero Snap... Купляти macbook за 1000$ ради ефекту Expose ніхто не буде. Apple в нас нічого зі своїх продуктів не хоче продавати. Це навіть по скріншоту видно, де нема української локалізації
Так може говорити тільки той хто ніколи не працював на *нікс нормально, а тільки пробував чи бачив. МакБук купляють не заради ефектів, а заради стабільності роботи ОС. А "рюшичкі" це навєска.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

case0lc, не знаю кому як, але мені вот шось локалізації різні - до дупи :) Ставлю в основному оригінальні версії софту. Шо під Він (вона теж агліцька), шо під Фрю (і тута всьо агліцьке) :)

Підтримка кирилиці звісно ж є і чудово працює, але локалізувати софт - моветон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

case0lc, не знаю кому як, але мені вот шось локалізації різні - до дупи :) Ставлю в основному оригінальні версії софту. Шо під Він (вона теж агліцька), шо під Фрю (і тута всьо агліцьке) :)

Підтримка кирилиці звісно ж є і чудово працює, але локалізувати софт - моветон.

в точку ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оййй укр локализація на мак .... беека!!

я тут якось по приколу поставив русифікатор то після того як переключився з англ мови не знав на що натискати настільки привик (в школі і в універі вчив німецький :closedeyes::rolleyes: )

в мене весь софт, система і все-все-все на англіській мові труднощів нема взагалі навіть якщо рахувати що мова для мене далека (але сам вивчаю і по троху розбираюсь спеціальність вимагає)

зараз з'явилось троха часу сідаю за фрю бо тра і то сильно )) знання мак недостатньо мені хочу чогось більше та і ставив мак щоб по троха спригнути на нікс системи .... сподобалась стабільність і удобність

case0lc Ви рівняєте йух з пальцем ..... віндовс 7 система звісно хароша (якщо рахувати невдачу вісти) але по удобності і стабільності троха уступає маку.

в мене типання ..... ви бачили як працює Expose?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз з'явилось троха часу сідаю за фрю бо тра і то сильно )) знання мак недостатньо мені хочу чогось більше та і ставив мак щоб по троха спригнути на нікс системи .... сподобалась стабільність і удобність

вот тут ти помилимся троха, треба було раньше на фрю, якшо нiкси треба вивчити, а тоды вже на лынукси-маки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

раніше мав з лінуксом діло тепер на маку сижу а в майбутньому хочу освоїти фрю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

раніше мав з лінуксом діло тепер на маку сижу а в майбутньому хочу освоїти фрю

Сподіваюсь ти не будеш таким збоченцем як я колись і не буш її юзати як десктоп? ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а шо таке? чим Фря на десктопі не комільфо? Як на мене - відмінна системка!

Жила більше 2-х років на десктопі, аж допоки не спродав того компа...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сподіваюсь ти не будеш таким збоченцем як я колись і не буш її юзати як десктоп? ))

Я сам довго юзав ФРЮ як десктоп, і це були досить приємні відчуття в роботі, і юзав би далі якби не новий ноут з його ВайФайкою, до якої з її саме таким чіпом дров немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а шо таке? чим Фря на десктопі не комільфо?

В основному тим, чим і Mac OS - відсутністю драйверів. По-друге - відсутністю зкомпільованих готових програм: якщо треба програму, якої нема в портах - треба брати її коди і компілювати. І це ще не факт, що вона запуститься, так як майже все пишеться тільки під linux.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та шо вы говорите???

вот, если не пробовал, то лучше не пиши ерунды. и драйвера и софт - все там есть и все работает. для начала нужно попробовать, а потом уже писать всякую чуш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну да про дрова і софт це чуш .... якщо брати мак то дров зараз уже достатньо ..... багато нового железа підтримується для установки хакінтоша (інколи навіть оригіна якщо руки з правильно місця ..... я даже на свій селерон м550 оригінал ставив колись)

Сподіваюсь ти не будеш таким збоченцем як я колись і не буш її юзати як десктоп? ))

в таких питаннях я збоченець .... в мене в групі всі юзають вінду тільки я один мак (спеціальність комп системи і мережі) навіть лінуксоїдів нема((((

на рахунок того яка фря на десктопі я незнаю тому писати небуду ..... спробую - напишусь, але мак мені показав стабільність нікс систем і тепер навряд чи повернусь на говновіндовс з його вірусняком і постійними глюками .... краще уже тримати десь на емуляторі якщо звісно буде потрібен

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви мну троха не так поняли. Я ж теж юзав її як десктоп. Не маю нічого проти, просто мав на увазі, що щоб з неї зробити десктоп - треба мати дууже прямі руки і вільний час і вміти курити мани. Вже мовчу про англ мову. Якщо ти те все маєш і або адмін або програміст (під веб чи під нікси) - то такий десктоп - ляля. Якщо ж нема того, а є просто бажання - то сумніваюсь (а якщо це ще й не треба по професії - то взагалі зайве). Троха тра поїпатись.

Але як не крути, час то забирає. А хто має погодину оплату- цей час цінує. Того так і вийшло, був студентом, був час - мав фрю (./configure && make && make install clean ))) ). потім часу почало не вистачати - перйшов на лінукс, тепер взагалі часу нема ні на що - юзається макось. Юнікс є, система є, часу відбирає - нуль. Поставив, налаштував і забув. Про драйвери - не правда, ще не було такої юсб-хреновини, яку б не підняв. 90% - сама піднімалась. Віндовса не торкався вже не помню відколи, і навіть не можу уявити ситуації - коли треба буде ця система. бррр. "как вспомню - так вздрогну".

Доречі, якось так вийшло що і на серверах вже кругом дебіани. З фрьою перестав пересікатись і чогось таке відчуття, що вона загибатись троха почала, нє? чи мені просто гугл вже не показує нічого про неї. Бо не чути взагалі нічого, вже й забувати почав, поки тут не вспливло ))

З.і.і Мікс, лол згадався, то ж ти мене підсадив на фрю ))))) я на світлані (tankist) питав на який юнікс перелізти з вінди, щоб мозг вправило в потрібне русло , ти переконав що на фрю і нарізав мені болванки з 6.2. жесть. Але я вдячний тобі ))) і про нахрен непотрібну локалізацію теж від тебе перейняв =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лучше не пиши ерунды. и драйвера и софт - все там есть и все работает

Ти ж сам вище тут пишеш, що вже не користувався нею 2 роки. Якщо там "все работает", то перейди зараз на FreeBSD і доведи власним прикладом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну да про дрова і софт це чуш .... якщо брати мак то дров зараз уже достатньо .....

"Достатньо"-це поняття відносне. Можна глянути на HCL-список сумісного з цим хакінтош апаратного забезпечення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а по моєму норманий такий список якщо врахувати що встановлення незаконне і цим ділом займаються ентузіасти (написання драйверів, патчів і тому подібних доповнень)

на сноу леопард http://wiki.osx86project.org/wiki/index.php/HCL_10.6.2

на леопард http://wiki.osx86project.org/wiki/index.php/HCL_10.5.2

а чого зразу "цим хакінтоше" ..... до Вашого відома case0lc хакінтош це встановлений навіть оргінальний мак (ретейл версія куплена в магазині) на комп'ютер архітектури РС

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З цього списку видно, що цей хакінтош аби на 10% всіх конфігурацій запустився. Без драйверів цією системою ніхто користуватись не буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти ж сам вище тут пишеш, що вже не користувався нею 2 роки. Якщо там "все работает", то перейди зараз на FreeBSD і доведи власним прикладом

А ще, там же вище, я писав, що не користуюсь, бо продав компутера і відпала необхідність.

Щодо перейти зараз - а в чому, сопсно, трабл? Скачати новий дістр і поставити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ти й не користуйся, вона не для тебе

то точно ..... ))

З цього списку видно, що цей хакінтош аби на 10% всіх конфігурацій запустився. Без драйверів цією системою ніхто користуватись не буде

ну чогось на більшість комп'ютерів на які мені доводилось встановлюти то система з деким підбором дистрибутивів таки запускались і досить пристойно працювала

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

можна спробувати, ібо на аемдешках ще не піднімав. 50 баксів. За менше - ну нафіг, часу шкода.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

немного апну тему)

есть вопрос

нада настроить инет от киевстара на маке

и по возможности переставить сам мак на другой чтобы был русский язык)

есть у нас такие люди?

зарание спасиба за ответы(если такие будут)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...